| کد خبر: 221054 |

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تامین قیر برای آسفالت سکونتگاه های غیررسمی اردبیل خبر داد و گفت: تامین قیر رایگان و هزینه آسفالت و بهسازی معابر شهرستان های پارس آباد از جمله مصوبات سفر استانی بود.

تین نیوز

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تامین قیر برای آسفالت سکونتگاه های غیررسمی اردبیل خبر داد و گفت: تامین قیر رایگان و هزینه آسفالت و بهسازی معابر شهرستان های پارس آباد از جمله مصوبات سفر استانی بود.

به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، مهدی عبوری معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران که همراه با علی نیکزاد نائب رئیس مجلس طی سفری یک روزه جهت بازدید و پیگیری انجام پروژه های بازآفرینی شهری اردبیل به این شهر رفته بود با استقبال بدری نماینده اردبیل، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل راه و شهرسازی، شهردار و فرماندار اردبیل وارد فرودگاه این شهر شد و پس از بازدید از پروژه های در حال انجام و محلات هدف بازآفرینی اردبیل از جمله عدالت آباد و ایران آباد، در بخش پایانی سفر در جلسه مصوبات سفر که با حضور  استاندار اردبیل، نمایندگان استان در مجلس و جمعی از مدیران استانی و مدیریت شهری تشکیل شده بود شرکت کرد.

در حاشیه این جلسه، عبوری به سوالات خبرنگاران در ارتباط با سفر یک روزه خود به اردبیل پاسخ داد.

معاون وزیر راه و شهرسازی  به مصوبات سفر خود به استان اردبیل در خصوص تامین هزینه های زیرساختی شهری اشاره کرد و گفت: تخصیص اعتبار به منظور انجام اقدام مشترک همراه با  دستگاه های خدمات رسان در مناطق سکونت گاه های غیر رسمی و بافت فرسوده اردبیل،  تامین قیر جهت آسفالت معابر سکونت گاه های غیر رسمی در اردبیل و پارس آباد، تامین هزینه ساخت یک مدرسه در ایران آباد، تخصیص اعتبار جهت ساخت و تجهیز فضای سبز در مناطق کم برخوردار اردبیل، بازسازی پیاده راه بازار تاریخی خلخال و تخصیص اعتبار به پروژه قلعه باشی این شهر از جمله مصوبات سفر امروز بود.

وی در ابتدای سخنان خود به مصوبات سفر گذشته به اردبیل اشاره کرد و گفت: بازدید از روند اجرای پروژه های سفر قبلی جهت تامین هزینه های تعهد شده وزارت راه و شهرسازی اولین کاری بود که در ابتدای ورود به اردبیل انجام گرفت تا ضمن احصاء مشکلات و روند پیشرفت کار، تعهدات وزارت راه و شهرسازی نیز کامل تر شود.

دبیر ستاد ملی بازآفرینی شهری پایدار کشور به بازدید از محلات ایران آباد و عدالت آباد در اردبیل اشاره کرد و گفت: این بازدیدها با هدف اطلاع از نحوه خدمت رسانی به مردم  و میزان پیشرفت تعهدات وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی شهری انجام گرفت تا پرداخت های تعهد شده مراحل بعدی نیز صورت پذیرد. 

وی در ادامه سخنان خود به وضعیت سکونت گاه های غیر رسمی و بافت فرسوده اردبیل اشاره کرد و گفت: با پیگیری های مسئولین استانی مصوباتی نیز برای شهرستان های خلخال و پارس آباد به تصویب رسید تا با مشارکت وزارت راه و شهرسازی این مناطق نیز  آباد شوند.

عبوری از تامین قیر برای آسفالت مناطق سکونت گاه های غیر رسمی در اردبیل خبرداد و گفت: تامین قیر رایگان و هزینه آسفالت و بهسازی معابر شهرستان پارس آباد از جمله مصوبات سفر امروز بود.

هم چنین تامین هزینه ساخت یک مدرسه در منطقه ایران آباد اردبیل نیز در دستور کار شرکت بازآفرینی شهری ایران قرار گرفت.

وی به پروژه های شهرستان خلخال نیز اشاره کرد و گفت: هزینه بهسازی پیاده راه بازار تاریخی خلخال نیز از جمله مصوبات جلسه امروز بود که وزارت راه و شهرسازی متعهد به انجام این پروژه شد. هم چنین تخصیص اعتباری به پروژه قلعه باشی  شهر خلخال نیز صورت خواهد پذیرفت.

مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران  به ایجاد فضای سبز در اردبیل نیز اشاره کرد و گفت: هزینه اجرا و تجهیز فضای سبز زمین هایی که شهرداری  بدین منظور به تملک درآورده است از دیگر مصوبات سفر امروز بود که قرار شد وزارت راه و شهرسازی و شرکت بازآفرینی آن را انجام دهند.

وی از اجرای پروژه های کوچک شهری جهت تحرک بخشی به توسعه شهری در بافت های فرسوده  و سکونت گاه های غیر رسمی خبرداد و گفت: تخصیص اعتباری نیز جهت تامین هزینه برخی پروژه های دستگاه های خدمت رسان در سکونت گاههای غیر رسمی اردبیل انجام می گیرد.

عبوری در پایان سخنان خود به تبصره 18 قانون بودجه کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون 760 پروژه از طریق این تبصره در کشور در حال اجرا است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین
helptinn

تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

از ما حمایت کنید