بازدید سایت : ۳۹۴۰۹

◄ استقرار راهکار یکپارچه حمل و نقل و لجستیک ساینا در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

استقرار کلیه ماژول های نرم افزار تا آبان ماه سال جاری انجام خواهد شد و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جزو صنایع پیشرو در حوزه تحول دیجیتال حمل و نقل و لجستیک خواهد شد.

تین نیوز

ذوب آهن اصفهان اولین و بزرگترین کارخانه تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در ایران و بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه است که با ظرفیت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فولاد، انواع مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می کند.

به گزارش تین نیوز، کارخانه ذوب آهن اصفهان در سال ۱۳۵۰ به بهره برداری رسید. این کارخانه که در جنوب غربی استان اصفهان قرار دارد، نقش مهمی در شکل گیری دیگر صنایع فولادی ایران ایفا نمود و به همین دلیل، لقب مادر صنعت فولاد کشور را دارد.

این شرکت با حمل و نقل حدود 10 میلیون تن مواد اولیه و محصول، یکی از پیچیده ترین فرآیندهای حمل و نقل و لجستیک را در کشور به خود اختصاص داده است.

در حوزه فروش داخلی و صادرات، حمل و نقل و لجستیک به صورت ریلی، جاده ای و ترکیبی در ترم های تحویل EXW ، FOB  و FCA   و در حوزه خرید داخلی و خارجی نیز از انواع روش های حمل و نقل استفاده می گردد.

همچنین این شرکت با داشتن بیش از 10 هزار نفر پرسنل در شیفت های کاری مختلف، به کارکنان خود خدمات سرویس ایاب و ذهاب از نقاط جغرافیای مختلف ارائه می نماید.

با استقرار راهکار یکپارچه حمل و نقل و لجستیک ساینا، کلیه فرآیندهای حمل و نقل و لجستیک شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان در حوزه فروش داخلی و صادراتی، خرید داخلی و خارجی و حمل داخل کارخانه، به صورت جاده ای، ریلی، دریایی، ترکیبی و کانتینری و همچنین فرآیندهای گمرکی و بازرگانی لجستیک مدیریت می شود.

با توجه به اهمیت رضایت پرسنل، استقرار راهکار یکپارچه مدیریت سرویس کارکنان با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا و اپلیکیشن های کاربردی، شاخص های رضایت کارکنان را در این حوزه ارتقا داده و هزینه های سازمان را بهینه خواهد کرد.

استقرار کلیه ماژول های نرم افزار تا آبان ماه سال جاری انجام خواهد شد و شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان جزو صنایع پیشرو در حوزه تحول دیجیتال حمل و نقل و لجستیک خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با خدمات ساینا سیستم اینجا کلیک کنید:

نصب ذوب آهن
استقرار راهکار یکپارچه حمل و نقل و لجستیک ساینا در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.