| کد خبر: 195525 |

پرواز شماره 4005 شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر کیش-اصفهان که قرار بود ساعت 9 امروز پرواز کند، به دلیل آنچه نقص فنی هواپیما عنوان شده است، پرواز نکرده است و مسافران در فرودگاه کیش مانده‌اند.

تین نیوز

 پرواز شماره 4005 شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر کیش-اصفهان که قرار بود ساعت 9 امروز پرواز کند، به دلیل آنچه نقص فنی هواپیما عنوان شده است، پرواز نکرده است و مسافران در فرودگاه کیش مانده‌اند.

به گزارش تین نیوز به نقل از فارس، یکی از مسافران این پرواز در این‌باره گفت: از آن منظر که پرواز ما ساعت 9 صبح بود از ساعت 07:30 صبح وارد فرودگاه کیش شدیم اما هر چه منتظر ماندیم، بابت انجام پرواز و فراخوان مسافری چیزی اعلام نشد.

وی ادامه داد: وقتی موضوع را از دفتر زاگرس پیگیری کردیم اعلام شد هواپیمای این پرواز به علت نقص فنی قادر به پرواز نیست و باید صبر کنیم تا هواپیمای جایگزین اختصاص یابد.

این مسافر پرواز کیش-اصفهان زاگرس افزود: همه مسافران این پرواز اعم از پیر و جوان و کودک، در حال حاضر در فرودگاه کیش سرگردان هستند و هیچ توضیحی غیر از توضیح اولیه درباره علت انجام‌ نشدن پرواز، داده نشده است.

وی ادامه داد: فعلا وعده داده‌اند پرواز ساعت 14:30 امروز انجام می‌شود اما مطمئن نیستیم این وعده هم درست باشد، ممکن است باز در آن ساعت اعلام کنند پرواز تأخیر دارد.

این مسافر اصفهانی افزود: قطعا همه به لزوم رعایت ایمنی پرواز و حفظ جان مسافر تأکید داریم، اما بهتر است شرکت‌های هواپیمایی در زمان بروز چنین تأخیراتی نماینده خود را بین مسافران بفرستند و با خوشرویی درباره علت بروز تأخیر به مسافران توضیح بدهند تا اینکه با بی‌توجهی و کم‌محلی به مسافران‌ درباره ساعت انجام پروازشان پاسخ دهند.

طبق اطلاعات کسب شده، نقص فنی هواپیمای MD-83 شرکت هواپیمایی زاگرس در آخرین فرود طی یک Hard Landing رخ داده است که بدنبال این حادثه بال هواپیما هنگام فرود در فرودگاه کیش با زمین برخورد کرده است که سبب آسیب به Landing  Light هواپیما و زمینگیری آن گردیده است. لازم به ذکر است که مسافران به سلامت از هواپیما تخلیه شده اند.

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین