| کد خبر: 218821 |

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و ششمین جلسه شورا بررسی الزام شهرداری تهران برای میزبانی اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۱۴۰۰ در تهران را در دستور خواهند داشت.

تین نیوز

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و ششمین جلسه شورا بررسی الزام شهرداری تهران برای میزبانی اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۱۴۰۰ در تهران را در دستور خواهند داشت.

به گزارش تین نیوز به نقل از مهر، دویست و سی و ششمین جلسه شورا، در روز یکشنبه بیست و سوم شهریور ماه ۱۳۹۹ از ساعت ۸:۴۵ لغایت ۱۲ در محل تالار اصلی شورا برگزار می‌شود. این جلسه با نطق مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران آغاز خواهد شد.و در ادامه به بررسی استفساریه شهردار تهران در موضوع تبصره ذیل ماده دوم اصلاحی پیوست ۴ مصوبه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و نیز استفساریه شهردار تهران در خصوص «تعیین بهای خدمات قابل عرضه در سازمان بهشت زهرا» موضوع بند ۱ پیوست ۹ مصوبه بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه پرداخته می‌شود.

همچنین در جلسه فردا یک فوریت طرح «رسیدگی به پرونده‌های باغات در مناطق شهرداری تهران» و همچنین در ادامه، یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص «حذف تبصره بند ج ماده (۹) و اصلاح ماده (۱۲) و تبصره (۳) آن در اساسنامه نمونه ضمیمه مصوبه اصلاحیه اساسنامه نمونه سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران» و یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران برای میزبانی دهمین اجلاس سازمان جهانی گردشگری در سال ۲۰۲۱ الی ۲۰۲۲ میلادی (۱۴۰۰) شمسی در تهران» مورد بررسی قرار می‌گیرند.

در ادامه نامه معاون استاندار و فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه «چهلمین و چهل و یکمین و پنجاه و سومین صورتجلسه نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران» و قرائت گزارش کمیسیون‌های (نامگذاری_برنامه بودجه) صورت می‌گیرد.

همچنین لایحه شهردار تهران در خصوص «حذف بند (۸) قسمت (ج) پیوست شماره (۲) متن نهایی مصوبه اصلاحی و تنقیحی مرتبط با ساماندهی وضعیت سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به شهرداری تهران» در دستور قرار خواهد گرفت.

سپس طرح «الزام شهرداری تهران به تهیه رمزینه پاسخ سریع (Q.R. cod) برای آثار ارزشمند معاصر، بافت و بناهای تاریخی و گردشگری و مکان رویدادهای شهر تهران»بررسی شده و گزارش مشترک کمیسیون‌های(شهرسازی و معماری_فرهنگی، اجتماعی) قرائت می‌شود.

سپس بررسی لایحه «سند راهبردی توسعه منابع انسانی شهرداری تهران» و همچنین بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به تأسیس موزه کودکان شهر تهران» و قرائت گزارش کمیسیون اصلی (فرهنگی، اجتماعی) در دستور قرار خواهد گرفت.

انتخاب یک کارشناس متخصص در امور فنی و شهرسازی جهت عضویت در ستاد هماهنگی کمیسیون‌های ماده صد موضوع بند (ب) تبصره پنجم با توجه به پیشنهاد کمیسیون شهرسازی و معماری و همچنین انتخاب یک نماینده از اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا موضوع بند دوازدهم ذیل ماده سوم مصوبه (طرح حمایت از بنیاد خانواده) با توجه به پیشنهاد کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از دیگر دستورهای جلسه فردا خواهد بود.

در این جلسه همچنین صورتجلسه چهل و دومین، چهل و سومین و چهل و چهارمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران بررسی خواهد شد.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین