بازدید سایت : ۳۵۸۰۵

مهلت ثبت نام دو طرح عرضه خودروهای وارداتی امشب تمام می شود

مهلت ثبت نام دو طرح ویرایش خودروهای وارداتی جانبازان و ثبت نام متقاضیان جدید و همچنیین عرضه ۹ خودروی وارداتی ویژه ی ثبت نام کنندگان مرحله اول، امشب (۲۳ و ۵۹ دقیقه روز پنجشنبه) به اتمام خواهد رسید.

مهلت ثبت نام دو طرح عرضه خودروهای وارداتی امشب تمام می شود
تین نیوز

مهلت ثبت نام دو طرح ویرایش خودروهای وارداتی جانبازان و ثبت نام متقاضیان جدید و همچنیین عرضه ۹ خودروی وارداتی ویژه ی ثبت نام کنندگان مرحله اول که از روز سه شنبه (۲۲ اسفند ماه) با مهلت سه روزه برای هریک، آغاز شده بود، امشب (۲۳ و ۵۹ دقیقه روز پنجشنبه) به اتمام خواهد رسید.

 

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، دو طرح (جداگانه) ویرایش و ثبت نام متقاضیان جدید خودروهای وارداتی برای  جانبازان  و همچنین انتخاب خودرو برای  ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی مرحله اول ، از صبح روز سه شنبه (۲۲ اسفند ماه) آغاز شده بود.

در  طرح ویژه ی جانبازان ، امکان ویرایش ثبت نام خودروهای جانبازان مشمولی که در نوبت های قبلی (٩ تا ١٣ بهمن ماه و ششم تا ۱۲ اسفند ماه)، خودرو انتخاب کرده بودند اما حال قصد تغییر آن را داشتند و همچنین ثبت نام برای جانبازانی که طی دو مرحله ی قبلی ثبت نام نکرده بودند، از روز سه شنبه فراهم شد که براساس آن، ثبت نام جدید/ویرایش همچون مراحل قبلی، در سه سطح و به تفکیک میزان درصد جانبازان واجدان شرایط، صورت می پذیرفت.

 طبق برنامه ریزی صورت گرفته، روز سه شنبه جانبازان ویژه ۷۰ درصد، روز گذشته (چهارشنبه) سایر جانبازان ۷۰ درصد و در نهایت امروز (پنجشنبه ۲۴ اسفند) هم جانبازان ۵۰ تا ۶۹ درصد، این امکان را داشتند که ثبت نام جدید یا ویرایش ثبت نام های قبلی خود را از طریق سایت Janbazan.saleauto.ir انجام دهند.

از سوی دیگر، برای  متقاضیان خودروهای وارداتی  که در مرحله اول ثبت نام این خودروها در اسفند ماه سال گذشته با بلوکه کردن ۵۰۰ میلیون تومان وجه در حساب وکالتی خود اقدام به ثبت نام کرده و نوبت دهی شده بودند، ۹ خودروی وارداتی که توسط شش شرکت وارد شده است، در سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی عرضه شد تا این متقاضیان یک اولویت از بین ۹ محصول ارائه شده را انتخاب کنند.

برای انتخاب یک خودروی وارداتی از بین خودروهای عرضه شده، متقاضیان نیز به مدت سه روز از روز سه شنبه (۲۲ اسفند) تا پایان امشب (پنجشنبه) فرصت داشته اند.

گفتنی است که از این ۹ محصول عرضه شده در این مرحله، هفت محصول دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و دو محصول دارای قیمت علی الحساب در مبادی ورودی هستند.

بر این اساس مهلت ثبت نام هر دو طرح، ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه امشب به پایان می رسد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.