| کد خبر: 265211 |

واحدهای خالی اندیشه به سازمان امور مالیاتی معرفی شد

مدیرعامل شهر جدید اندیشه با بیان اینکه تعداد واحدهای خالی اندیشه کمتر از ۵۰۰ واحد است که این واحدها شناسایی و به سازمان امور مالیاتی معرفی شدند، از تلاش برای اخذ مجوز ۵۰ بنگاه مشاور املاک بدون مجوز آن شهر خبر داد.

تین نیوز

مدیرعامل شهر جدید اندیشه با بیان اینکه تعداد واحدهای خالی اندیشه کمتر از ۵۰۰ واحد است که این واحدها شناسایی و به سازمان امور مالیاتی معرفی شدند، از تلاش برای اخذ مجوز ۵۰ بنگاه مشاور املاک بدون مجوز آن شهر خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهدی مسلم خانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید اندیشه  در خصوص آمار خانه های خالی در شهر جدید اندیشه و همچنین شناسایی بنگاه های غیرمجاز در آن شهر جدید، توضیح داد: شناسایی خانه های خالی در تمامی شهرهای جدید و از جمله شهر جدید اندیشه در اولویت قرار گرفته است و در این باره توافقات مناسبی با سازمان امور مالیاتی شکل گرفته است. 

مدیرعامل شهر جدید اندیشه با بیان اینکه اخذ مالیات از خانه های خالی در برنامه است، تاکید کرد: از مالکان خانه های خالی می خواهیم تا در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف واحدهای خود و یا اجاره واحدها اقدام کنند و خانه های خالی را به مدار و چرخه مسکن وارد کنند. 

مسلم خانی با تاکید بر اینکه تعداد خانه های خالی در شهر جدید اندیشه کمتر از ۵۰۰ واحد است، گفت: شناسایی و مشخص شدن خانه های خالی شهر پرند در حال پیگیری است و توافق با سازمان امور مالیاتی شکل گرفته و اخذ مالیات از خانه های خالی در برنامه است. 

وی گفت: واحدهای خالی باید به چرخه تولید وارد شوند. 

مدیرعامل شهر جدید در خصوص بنگاه های غیرمجاز در شهر جدید اندیشه توضیح داد: تعداد مشاوران املاک غیرمجاز در شهر جدید اندیشه به تعداد کمتر از ۵۰ بنگاه بود که در این باره اصناف و فرمانداری شهریار ورود کرد.

وی افزود: هم اکنون این بنگاه ها برای اخذ مجوز اقدام کرده اند که برای تعدادی مجوز صادر شده و تعدادی نیز در مرحله صدور مجوز هستند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

نظرسنجی
آیا جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با مدیران شرکت‌های مالک لوکوموتیو و واگن و تأکید ایشان بر حمایت از بخش خصوصی، تا کنون در بهبود وضعیت این شرکت ها مؤثر بوده است؟