| کد خبر: 199926 |

تین نیوز بررسی می‌کند؛

بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران 20 میلیون و 580 هزار مسافر در نیمه نخست سال جاری در فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت جابه‌جاشده‌اند که بر اساس آن فرودگاه مهرآباد با جابه‎جایی بیش از هفت میلیون مسافر پرترافیک‎ترین فرودگاه بوده است.

تین نیوز

بر اساس آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران 20 میلیون و 580 هزار مسافر در نیمه نخست سال جاری در فرودگاه‌های تحت مالکیت این شرکت جابه‌جاشده‌اند که فرودگاه مهرآباد با جابه‎جایی بیش از هفت میلیون مسافر پرترافیک‎ترین فرودگاه بوده است.

به گزارش تین نیوز، نگاهی به عملکرد 6 ماهه شرکت‌های هواپیمایی داخلی از پرترافیک‌ترین فرودگاه ایران یعنی مهرآباد، نشان می‌دهد در نیمه اول امسال، 16 شرکت هواپیمایی در صنعت حمل‌ونقل هوایی کشور فعال بوده‌اند که بر اساس آن شرکت هواپیمایی آسمان در نیمه سال جاری 4 هزار و 233 پرواز انجام داده است که هزار و 63 پرواز آن با تأخیر انجام گرفته است.

شرکت هواپیمایی ایران‌ایر نیز در مجموع 3 هزار و 834 پرواز انجام داده است که هزار و 75 پرواز آن با تأخیر انجام شد.

شرکت هواپیمایی ماهان در ابتدای نیمه نخست سال از مبدأ فرودگاه مهرآباد  4 هزار و 11 پرواز انجام داده است که 956 پرواز آن با تأخیر انجام شده است.

آتا ایر نیز در مجموع 2 هزار و 818 پرواز انجام داده است که 818 پرواز آن با تأخیر انجام شده است.

شرکت هواپیمایی کیش ایر در نیمه نخست سال در مجموع هزار و 299 پرواز انجام داده که 278 پرواز آن با تأخیر انجام شده است.

قشم ایر نیز در مجموع 2 هزار و پرواز از مبدأ فرودگاه مهرآباد انجام داده که 661 پرواز آن با تأخیر بوده است.

هواپیمایی تابان 277 پرواز خود را از مجموع 740 پروازی که در ابتدای نیمه سال از مبدأ فرودگاه مهرآباد انجام داده با تأخیر بوده است.

شرکت هواپیمایی پویا یکی از ایرلاین‌هایی است که همواره کمترین میزان تعداد پروازها را از بین 16 شرکت هواپیمایی داخلی داشته است. این ایرلاین در مجموع 359 پرواز انجام داده که 38 پرواز آن با تأخیر انجام گرفته است.

هواپیمایی زاگرس نیز 3 هزار و 294 پرواز انجام داده است که بر اساس آن 840 پرواز با تأخیر انجام داده است.

شرکت هواپیمایی ساها نیز در مجموع هزار و 890 پرواز انجام داده است که 243 پرواز آن را با تأخیر انجام شده است.

هواپیمایی کارون نیز در مجموع 743 پرواز انجام داده که 23 پرواز آن با تأخیر انجام داده است.

معراج نیز در مجموع 655 پرواز در مجموع در نیمه اول سال جاری انجام داده که 77 پرواز آن با تأخیر بوده این در حالی است که این ایرلاین بعد از هواپیمایی پویا کمترین حجم پروازها را داشته است.

شرکت هواپیمایی ایران ایرتور نیز 2 هزار و 577 پرواز انجام داده است که  908 پرواز آن با تأخیر بوده است.

 هواپیمایی سپهران نیز 559 پرواز انجام داده که 139 پرواز آن با تأخیر بوده است.  وارش در مجموع نیمه نخست سال 98 باغ بر  هزار و 168 پرواز انجام داده که 382 پرواز آن با تأخیر بوده است.کاسپین نیز 2 هزار و 147 پرواز انجام داده 780 پرواز آن با تأخیر بوده است.

حالا که اینجا هستید...

تین‌نیوز از مخاطبانش درخواست کوچک اما مهمی دارد. ما در پایگاه خبری صنعت حمل‌و‌نقل همواره سعی داشتیم جامع‌ترین اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌ها را مطابق با واقعیات و توجه به اصل بی‌طرفی رسانه تهیه و اطلاع‌رسانی کنیم. اما حوزه‌ی حمل‌و‌نقل بسیار گسترده است و پوشش دقیق و متمرکز همه‌ی آن کاری بس دشوار. بنابراین تصمیم براین گرفتیم که روی بخش‌هایی از این حوزه بیشتر تمرکز کنیم که اولویت و دغدغه اصلی مخاطبانمان است و مشکلات این حوزه‌ها را با فوریت بیشتری از مسئولان پیگیری کنیم. بنابراین پرسشنامه‌ای تهیه کردیم که اولویت شما در حوزه بزرگ حمل و نقل را مشخص می‌کند حال تنها قدمی که مانده این است که با پر کردن این پرسشنامه ما را در این مسیر یاری کنید. «راه روشن است.»؛ اگر شما راهنمای ما باشید.

پرسشنامه
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین