بازدید سایت : ۳۵۸۰۵

دادگستری هرمزگان ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر را به مزایده گذاشت

باتوجه به دستورات رییس قوه قضاییه در خصوص لزوم سرعت بخشی در تعیین تکلیف اموال توقیفی مربوط به پرونده های مواد مخدر و تاکید دادستان کل کشور در این خصوص، مزایده عمومی ۲۸۸ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در استان برگزار شد.

دادگستری هرمزگان ۲۸۸ دستگاه خودرو و شناور توقیفی مواد مخدر را به مزایده گذاشت
تین نیوز

رییس کل دادگستری هرمزگان گفت: باتوجه به دستورات رییس قوه قضاییه در خصوص لزوم سرعت بخشی در تعیین تکلیف اموال توقیفی مربوط به پرونده های مواد مخدر و تاکید دادستان کل کشور در این خصوص، مزایده عمومی ۲۸۸ دستگاه خودرو، موتورسیکلت و شناور توقیفی در استان برگزار شد.

 

به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، مجتبی قهرمانی روز چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: مزایده عمومی شماره ۶۸ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر تحت نظارت دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان برگزار شد و در نتیجه آن ۲۳۳ دستگاه خودروی سبک، ۵۲ دستگاه موتورسیکلت، سه فروند قایق و ۵۹۰ دستگاه چرخ خیاطی مستعمل در معرض فروش قرار گرفت.

قهرمانی تصریح کرد: متقاضیان شرکت در این مزایده با مراجعه به محل پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از اقلام موضوع مزایده یادشده بازدید و پیشنهادات خود را ارائه نموده اند.

وی اظهار کرد: لیست اقلام و فرم شرکت در مزایده در سایت ستاد مبارزه با مواد مخدر (صفحه اصلی، بخش مزایده و مناقصه) جهت دریافت شرکت کنندگان بارگذاری شده بود و دریافت جزئیات آن از طریق مشاهده متن فراخوان در صفحه اصلی این سایت به نشانی www.setadiran.ir امکان پذیر بوده است.

قهرمانی همچنین با تاکید بر جدیت دستگاه قضایی در ضربه زدن به بنیان های اقتصادی قاچاقچیان و مصادره اموال حاصل از پولشویی و تجارت موادمخدر، یادآور شد: با توسل به اقدامات پیشگیرانه و برخورد قاطع و بدون اغماض برای خشکاندن ریشه های قاچاق مواد مخدر از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در راستای عمل به وظایف قانونی عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ خواهیم کرد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.