بازدید سایت : ۵۷۲۶۱

خودروهایی که ناهنجاری ترافیکی ایجاد می‌کنند توقیف می شوند

جانشین فرماندهی ناجا به خودروهایی که هنجارشکنی می‌کنند اشاره کرد و گفت: به عنوان دستورالعمل جدی به تمام رده‌های ذیربط نیروی انتظامی ابلاغ شده که هرجا چنین خودرویی دیدند متوقف کنند؛ حتما این معضل باید به صفر برسد و در دستور کار جدی نیروی انتظامی است.

 خودروهایی که ناهنجاری ترافیکی ایجاد می‌کنند توقیف می شوند
تین نیوز

سردار رضایی، در پنجمین طرح کاشف پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه امروز،  ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار است، گفت: استکبار روحیه‌ای را به کشورهای مختلف تحمیل کرده که آرامش و آسایش آنها را بر هم زند و انقلاب اسلامی این کرسی آنها را بر هم زد.  امروز هم در سراسر کشور و حتی بسیاری از کشورهای جهان این روز را به عنوان روز استکبارستیزی گرامی می‌دارند. این روز را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.  مردم شریف ایران، ملت بزرگ ایران، در دین اسلام دنبال آرامش‌اند. دین اسلام آرام بخش است. ایران اسلامی هم کشور آرامی است،  حق مردم آرامش و امنیت است.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایسنا، سردار رضایی ادامه داد: قانون نیروی انتظامی را تکیه‌گاه آرامش مردم گذاشته و مردم به آن رجوع می‌کنند و کسانی که ناهنجاری را نشان دهند، آنها واهمه دارند و این جایگاه نیروی انتظامی است. امروز در این میدان بخشی از زحمات، تلاش‌ها و مدیریت‌های انتظامی تهران بزرگ را شاهد بودیم.  

جانشین فرماندهی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در بحث مقابله با سرقت‌ها، انواع سرقت‌ها، نیروی انتظامی هم پیشگیرانه و هم مقابله‌ای و هم کشف، کار را دنبال می‌کند، گفت: نیروی انتظامی در بحث مقابله با قاچاق، انواع قاچاق که مخل تولید و امنیت اقتصادی است، به صورت مقتدرانه و مهارتی ورود پیدا کرده است.  

وی گفت: مردم شریف و بزرگ و ملت بزرگ ایران نیز باید ملاحظات پلیس را نسبت به اموالی که در اختیار دارد، آن ملاحظات را رعایت کنند و هم باید کسانی که به سمت جرم و تخلف سرقت و هرگونه ناهنجاری می‌روند توجه داشته باشند، پلیس امروز ایران پلیس مقتدر و مسلط است و بدون تعارف است و با روحیه انقلابی مباحث را دنبال می‌کند و خود را در خدمت مردم می‌بیند.  

جانشین فرماندهی ناجا تصریح کرد: پرونده‌هایی که دیدم، ظرف کمتر از یک هفته که بعضا باید بسیار زمان می‌برد، کشف و دستگیر شدند. برخی از پرونده‌ها ۲۴ ساعت نکشیده و برخی از پرونده‌ها توانستند کمتر از سه ساعت شناسایی و دنبال کنند و این اقتدار و توانمندی پلیس است.

وی گفت: کسانی که تخلف می‌کنند دقت داشته باشند که به هر طریقی گرفتار می‌شوند.  

سردار رضایی در ادامه به خودروهایی که هنجارشکنی می‌کنند اشاره کرد و گفت: این‌ها آرامش ترافیک را بر هم زدند. در جای جایی که گزارش‌هایی می‌رسد، این به عنوان دستورالعمل جدی به تمام رده‌های ذیربط نیروی انتظامی (راهور،  سیستم‌های انتظامی و کلانتری‌ها) ابلاغ شده که هرجا چنین خودرویی دیدند، متوقف کنند. اینکه آسایش ترافیک و آرامش خانواده‌ها را بر هم بزند این خط قرمز نیروی انتظامی است؛ چه آنهایی که کالای قاچاق همراهشان باشد و چه آنهایی که ناهنجاری ترافیکی ایجاد کنند، اینها از موضوعات جدی ماست و حتما این معضل باید به صفر برسد و در دستور کار جدی نیروی انتظامی است.  

وی در ادامه به موضوع جعلیات اشاره کرد و افزود: کسانی که به انواع مختلف خیانت در امانت و اعتبار و اعتماد می‌کنند و امروز پرونده‌های زیادی دیده شد که کشف شده و اکنون متهمان اظهار پشیمانی می‌کردند و این پشیمانی برایشان سابقه درست کرده است. اینها باید دقت داشته باشند که در بحث جعلیات زندگی خود و خانواده‌شان را اینگونه به خطر نیندازند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.