بازدید سایت : ۳۱۰۷۳

کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خط یک متروی اصفهان

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: انتظار داریم در دوره جدید مدیریتی، سرفاصله حرکت قطارها در خط یک مترو کاهش پیدا کند

کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خط یک متروی اصفهان
تین نیوز

حسین حق شناس، معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: انتظار داریم در دوره جدید مدیریتی، سرفاصله حرکت قطارها در خط یک مترو کاهش پیدا کند و خدمات بهتری به شهروندان ارائه شود و به مرور به سمت بومی سازی حرکت کنیم، همچنین به مباحث فرهنگی و اقتصادی و درآمدزایی که در شرکت مترو قابلیت بهره برداری دارد، توجه شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایمنا، حق شناس در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت متروی منطقه اصفهان اظهار کرد: یکی از راه های اصلی کاهش و کنترل آلودگی هوا استفاده از حمل ونقل ریلی است.

وی با بیان اینکه تا به حال سرمایه گذاری خوبی برای تجهیز مترو انجام شده است و تا ۱۲۰ هزار نفر جابه جایی مسافر دارد، افزود: در حال حاضر وضعیت مناسبی داریم، اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله زیادی داریم.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر اهمیت کاهش سرفاصله حرکت مترو و استفاده تعداد بیشتری از شهروندان تصریح کرد: با راه اندازی خط دو مترو و خطوط حومه ای شاهین شهر و بهارستان روزبه روز بر وظایف و اهمیت کار شرکت مترو افزوده می شود، از این رو نیاز است برنامه ریزی ها بلندمدت و دقیق تری انجام شود.

حق شناس ضمن تقدیر از زحمات «علیرضا خورزنی» مدیرعامل سابق شرکت متروی منطقه اصفهان خاطرنشان کرد: این شرکت در این مدت به تثبیت رسید و با کارکنان ارتباط خوبی برقرار شد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای «هادی کریمی» مدیرعامل جدید این شرکت گفت: وی از مدیران جوان و متعهد است و در زمینه حمل ونقل ریلی تجربه خوبی دارد.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با بیان انتظارات از مدیریت جدید شرکت مترو اظهار کرد: انتظار داریم در دوره جدید مدیریتی سرفاصله زمانی حرکت قطارهای شهری کاهش پیدا کند و خدمات بهتری به شهروندان ارائه شود و به مرور به سمت بومی سازی حرکت کنیم، همچنین به مباحث فرهنگی و اقتصادی و درآمدزایی که در شرکت مترو قابلیت بهره برداری دارد، توجه شود.

وی تاکید کرد: هماهنگی بین بخشی با سازمان قطار شهری، صنایع و قسمت های مختلف شهرداری اهمیت ویژه ای دارد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.