بازدید سایت : ۴۵۷۲۲

تخصیص ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اصفهان

معاون حمل‌ ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر ضرورت توسعه و افزایش ناوگان حمل‌ ونقل عمومی این کلان‌ شهر گفت: ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اصفهان تخصیص یافته و بخش اعظمی از آن هزینه شده است.

تخصیص ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اصفهان
تین نیوز

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با تاکید بر ضرورت توسعه و افزایش ناوگان حمل ونقل عمومی این کلان شهر گفت: ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اصفهان تخصیص یافته و بخش اعظمی از آن هزینه شده است.

 

به گزارش تین نیوز به نقل از ایمنا، حسین حق شناس اظهار کرد: بر اساس گزارش پلیس راهور استان اصفهان روزانه ۱۰۰۰ دستگاه وسیله نقلیه نو شماره به شبکه حمل ونقل اصفهان اضافه می شود که به جهت اصول مهندسی ترافیک، توجه به حمل ونقل همگانی برای شهر اصفهان را نه به عنوان یک فرضیه، بلکه به عنوان یک الزام ضروری می کند و بی توجهی به این نکته مشکلات بزرگی برای آینده اصفهان در پی خواهد داشت.

وی توجه به زیرساخت های ترافیکی شهر اصفهان را از مهم ترین و مؤثرترین مؤلفه های شهری دانست و افزود: این رویکرد علاوه بر توسعه و پیشرفت این بخش، موجب تسهیل دسترسی به اهداف و چشم انداز برنامه های مدون می شود و رضایت خاطر شهروندان را در پی خواهد داشت.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهردار اصفهان مجموع بودجه تملک دارایی های سرمایه ای برای حمل ونقل و ترافیک در سال ۱۴۰۱ را هفت هزار میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بیشترین تخصیص بودجه به ترتیب به قطار شهری و رینگ چهارم اختصاص داشته است.

وی با بیان اینکه بودجه هزینه ای حوزه حمل ونقل و ترافیک در سال گذشته بالغ بر ۸۱۹ میلیارد تومان بوده است، ادامه داد: خط کشی معابر، نگهداری و تعمیرات و تجهیزات ترافیکی چراغ های راهنمایی دوربین های ثبت تخلف و نظارت تصویری از جمله اقدامات اجرایی است که بودجه آن از این بخش هزینه می شود.

حق شناس با تاکید بر ضرورت توسعه و افزایش ناوگان حمل ونقل عمومی این کلان شهر گفت: ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای خرید و بازسازی ناوگان اتوبوسرانی اصفهان تخصیص یافته و بخش اعظمی از آن هزینه شده است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

  • مجتبی سلیمیان

    سلام.ما این وام را می‌خواستیم خرج ماشین کنیم برای مسافرت های شب عید و اردیبهشت ماه که وقت دربستی هاست وبعدش برای اربعین .پس کی میدید وام را عزیزای دل.نوش دارو بعد مرگ سهراب نباشه