| کد خبر: 234139 |

برخی کارشناسان، فعالان و ذینفعان حمل و نقل انتشار عمومی برنامه های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در بخش حمل و نقل را خواستار شدند.

تین نیوز

برخی کارشناسان، فعالان و ذینفعان حمل و نقل انتشار عمومی برنامه های وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی در بخش حمل و نقل را خواستار شدند.

به گزارش تین نیوز، این کارشناسان در تماس با ما انتشار عمومی برنامه های ارایه شده به کمیسیون های مجلس را جهت اطلاع فعالان بخش حمل و نقل از طرح های راهبردی این حوزه ضروری دانستند.

به اعتقاد آنان، انتشار برنامه های رستم قاسمی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت سیزدهم در بخش حمل و نقل تا پیش از اخذ رای اعتماد از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، موجب می شود تا ذینفعان این صنعت دیدگاه ها و دغدغه های خود را از طریق انتشار در رسانه ها و ... به اطلاع نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برسانند. ذینفعانی که تعدادی از ایشان در انجمن ها و سازمان های مردم نهاد صنفی و علمی، دانشگاه ها و موسسات و مراکز آموزشی و پژوهشی، دستگاه های دولتی، شرکت های خصوصی و ... مشغول به کار می باشند.

بیشتر بخوانید:

به گفته کارشناسان، هم افزایی و مشارکت تمامی ذینفعان صنعت حمل و نقل در ارزیابی توانمندی وزیر پیشنهادی از طریق مطالعه برنامه پیشنهادی ایشان تا پیش از اخذ رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی، از پیش نیازهای تحقق دولت فراجناحی و دولتی مردمی برای ایرانی قوی می باشد.

درخواست انتشار عمومی برنامه های وزیر راه و شهرسازی

 

نگاهی-به-سوابق-اجرایی-و-تخصصی-مهندس-رستم-قاسمی-وزیر-پیشنهادی-نفت-به-مجلس
رستم قاسمی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط