| کد خبر: 143269 |

در هفته جاری صورت خواهد گرفت؛

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه اولین پرواز ایرتاکسی این شرکت در هفته جاری در هرمزگان انجام خواهد گرفت، گفت: در طی هفته‌های آینده دو فروند هواپیمای امبرائر 50 نفره به ناوگان مسافری این شرکت خواهد پیوست.

تین نیوز

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه اولین پرواز ایرتاکسی این شرکت در هفته جاری در هرمزگان انجام خواهد گرفت، گفت: در طی هفته‌های آینده دو فروند هواپیمای امبرائر 50 نفره به  ناوگان مسافری این شرکت خواهد پیوست.

محمد محمدی بخش در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس هوایی تین‌نیوز از راه‌اندازی ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا خبر داد و عنوان کرد: در هفته جاری برای اولین بار پرواز ایرتاکسی این شرکت در منطقه هرمزگان انجام خواهد گرفت.

وی در همین رابطه ادامه داد: دو فروند هواپیمای 17 نفره برای فعال کردن ایرتاکسی شرکت هواپیمایی پویا به ناوگان این شرکت اضافه شده است.

مدیرعامل شرکت هواپیمایی پویاایر با بیان اینکه ایرتاکسی این شرکت به عنوان پایلوت در مناطق جنوبی کشور فعال خواهد بود، خاطرنشان کرد: دو فروند هواپیمای 50 نفره امبرائر طی هفته‌های آینده به ناوگان هوایی این شرکت اضافه خواهد شد.

محمدی بخش افزود: این دو فروند هواپیما بمباردیر 15 ساله هستند که کارهای ثبت آن در سازمان هواپیمایی کشوری در حال انجام است.

وی در خصوص تعداد ناوگان شرکت هواپیمایی پویا‌ایر، توضیح داد: در حال حاضر شرکت هواپیمایی پویا دو فروند جت وی‌آی‌پی و دو فروند هواپیمای باری که به 5 قاره دنیا پرواز می‌کند را دارد و با اضافه شدن دو فروند هواپیمای امبرائر تعداد ناوگان مسافری این شرکت به 5 هواپیما خواهد رسید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین