| کد خبر: 261133 |

۲۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید آماده تحویل است

شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: ۲۰ هزار و ۲۴۸ واحد مسکونی نهضت ملی و واحدهای تکمیل شده مسکن مهر آماده افتتاح است که از این میزان به تعداد ۱۹ هزار و ۲۲۱ واحد، مسکن مهر و یک هزار و ۲۷ واحد نهضت ملی مسکن است.

تین نیوز

شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: ۲۰ هزار و ۲۴۸ واحد مسکونی نهضت ملی و واحدهای تکمیل شده مسکن مهر آماده افتتاح است که از این میزان به تعداد ۱۹ هزار و ۲۲۱ واحد، مسکن مهر و یک هزار و ۲۷ واحد نهضت ملی مسکن است.

به گزارش تین نیوز از وزارت راه و شهرسازی، شرکت عمران شهرهای جدید به عنوان یکی از بازوهای مهم وزارت راه و شهرسازی در اجرای قانون جهش تولید مسکن، در کنار ساخت مسکن به ایجاد شهرها و شهرک های جدید طبق ضوابط و با مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری اقدام کرده است.

در کنار همه اینها، شرکت عمران شهرهای جدید در تامین خدمات روبنایی و زیربنایی نیز همکاری مستمر داشته و تلاش کرده است تا به نحوی عمل کند که با تکمیل زیرساخت ها در شهرهای جدید، بیشترین کارآیی و ارتقای کیفی زندگی برای ساکنان شهرهای جدید و متقاضیان مسکن رقم بخورد.

هم زمان با هفته دولت بیش از ۱۰۱ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور به جز شهرهای جدید با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد. بر اساس اعلام «علیرضا جعفری» معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، افتتاح های مسکن در شهرهای جدید همراه با سایر خدمات زیربنایی و روبنایی به آینده ای نزدیک محول شده و مقرر است تا این افتتاح در آیینی با حضور مسئولان ارشد به سرانجام برسد.

بر اساس اعلام شرکت عمران شهرهای جدید، واحدهای مسکونی آماده افتتاح شامل ۲۰ هزار و ۲۴۸ واحد است که بخشی از آنها به میزان ۱۹ هزار و ۲۲۱ واحد از واحدهای باقی مانده مسکن مهر است که در این دولت تکمیل شده و تحویل متقاضیان خواهد شد و به میزان یک هزار و ۲۷ واحد نیز از واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن است که در شهرهای جدید افتتاح می شود.

مسکن

به گفته مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، جزئیات افتتاح های مسکن بدین شرح است:

شهر جدید اندیشه ۹۸۱ واحد نهضت ملی مسکن، شهر جدید پردیس ۱۰ هزار واحد مسکونی مهر و ۴۶ واحد نهضت ملی مسکن، شهر جدید پرند ۲ هزار و ۸۰۳ واحد مسکونی مهر، شهر جدید بینالود ۵۹۵ واحد مسکن مهر، شهر جدید مهستان یک هزار و ۴۷۲ واحد مسکن مهر، شهر جدید گلبهار ۲ هزار و ۴۰۰ واحد مسکن مهر، شهر جدید رامین ۳۹۶ واحد مسکونی مهر، شهر جدید سهند ۴۴۱ واحد مسکن مهر، شهر جدید رامشار ۵۰۴ واحد مسکن مهر، شهر جدید صدرا ۶۸ واحد مسکن مهر، شهر جدید مجلسی ۲۱۲ واحد مسکن مهر و شهر جدید ایوانکی ۳۳۰ واحد مسکن مهر.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.