| کد خبر: 196020 |

در اولین جلسه مشترک مترو و معاونت هماهنگی و امور مناطق مطرح شد؛

توسعه مترو در اولین جلسه شورای معاونین و مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها، مورد تاکید ویژه شهردار تهران قرار گرفت.

تین نیوز

توسعه مترو در اولین جلسه شورای معاونان و مدیران عامل سازمان ها و شرکت ها، مورد تاکید ویژه شهردار تهران قرار گرفت. 

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، در این جلسه پیروز حناچی، شهردار تهران، حمایت همه جانبه و تمرکز ویژه شهرداران مناطق به پشتیبانی و رفع مسایل مترو را خواستار شد.

در این رابطه با پیشنهاد شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) و مدیریت و هماهنگی معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران؛ جلسات دوره ای معاونت امور مناطق، شهرداران مناطق و شرکت مترو برنامه ریزی شد.

اولین جلسه در این موضوع با حضور شاپور رستمی، معاون هماهنگی و امور مناطق، علی امام، مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، شهرداران مناطق ۵، ۶، ۱۱، ۱۲ و ۲۰ و نیز با حضور مدیران عامل سازمان املاک و مستغلات، سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت های مردمی، شرکت توسعه مجتمع های ایستگاهی مترو و مدیران حوزه های تخصصی آنها در روز یکشنبه (۱۷ شهریورماه) در معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار شد.

همچنین در این جلسه با بررسی روند توسعه مترو در مناطق، مشکلات اجرایی مترو در ارتباط با مناطق فوق مورد بررسی، بحث و تصمیم‌گیری قرار گرفت.

بررسی تملک های موقت و دایم مورد نیاز مترو، هماهنگی های در رفع معارضین تاسیساتی، هماهنگی های اجرایی متقابل مورد نیاز، مسایل و فرآیند مجوزات مجتمع های ایستگاهی و نیز اجرا و بهره‌برداری خطوط در مناطق فوق از اهم موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

از مهمترین نکات مورد بررسی و تعامل در جلسه، برنامه ریزی مناطق فوق و شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در تامین بودجه غیر نقدی مورد نیاز مترو بود که تامین آنها از محل املاک و سرمایه‌گذاری های در اختیار مناطق و مجوزات مجتمع های ایستگاهی، مورد تاکید جدی قرار گرفت.

این جلسات به صورت هفتگی و با حضور سایر مناطق ادامه خواهد یافت.

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین