بازدید سایت : ۳۵۸۰۵

مبلغ جریمه ‌هایی رانندگی افزایش می‌ یابد

فرمانده کل انتظامی گفت: عدد متخلفین در حوادث جاده ای عدد زیادی نیست، حدود ۱۰ درصد از افراد در حوادث رانندگی متخلف هستند و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند به همین منظور باید هزینه تخلف در سال ۱۴۰۳ حتما افزایش پیدا کند.

 مبلغ جریمه ‌هایی رانندگی افزایش می‌ یابد
تین نیوز

 سردار احمدرضا رادان؛ فرمانده کل انتظامی صبح امروز در هجدهمین همایش سراسری پلیس راهور حضور مردم انتخابات را حماسه دانست و اظهار کرد: سال پرکاری را در راهنمایی و رانندگی و پلیس انتظامی پشت سر گذاشتیم که انتخابات یکی از آن هاست.

به گزارش تین نیوز به نقل از تسنیم، فرمانده کل انتظامی به ۲۰۰ میلیون خدمت در پلیس راهور طی سال جاری خبر داد و افزود: برای سال آینده باید در حوزه ایمنی راه شاهد تحول باشیم و این تحول باید توسط مردم قابل لمس باشد.

سردار رادان اضافه کرد: امسال هدف گذاری کرده بودیم که کاهش تصادفات داشته باشیم که موفق نبودیم و این طلب مردم از من و از شماست.

وی بر انجام تکلیف پلیس راهور در کاهش تصادفات و تلفات جاده در سال ۱۴۰۳ تاکید کرد و گفت: اگر قرار نباشد هزینه تخلف متخلفین ترمیم و درست شود، متخلفین سال ۱۴۰۳ بی مهاباتر دست به تخلف خواهند زد.

وی ادامه داد: هزینه تخلف امروز برای ناقضان قانون بازدارنده نیست و به شدت در پی این هستیم که هزینه تخلف را افزایش دهیم.

رادان تصریح کرد: امسال اگر هزینه تخلف متخلفین درست نشود، متخلفان سال ۱۴۰۳ بی مهابا دست به تخلف می زنند هزینه تخلف امروز برای متخلفین بازدارنده نیست و باید این موضوع درست شود.

فرمانده کل انتظامی گفت: عدد متخلفین در حوادث عدد زیادی نیست، حدود ۱۰ درصد از افراد در حوادث رانندگی متخلف هستند و نظر خود را به دیگران تحمیل می کنند.

وی با بیان اینکه باید در زمینه دوربین های جاده ای به سمت خصوصی سازی حرکت کنیم، گفت: باید بخش خصوصی را در جاده ها بیاوریم و دوربین های جدید را نصب کنیم و رکوردها را ثبت کنیم تا تمامی جاده ها در تسخیر پلیس قرار بگیرد.

رادان خاطرنشان کرد: باید در سال ۱۴۰۳ ما برای ارائه کارهای راهنمایی و رانندگی به سراغ مردم برویم نه اینکه مردم به سراغ ما بیایند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.