| کد خبر: 206439 |

اگر با شنیدن قیمت‌ها حساب و کتابتان به هم ریخته، زیاد نگران نباشید. شرکت‌های تایرسازی هر روز محصولاتشان را با نرخ مصوب در نمایندگی‌ها و سامانه‌های فروش آنلاین عرضه می‌کنند که بین ۲۵ تا ۵۰ درصد ارزان‌تر از نرخ روز بازار است.

تین نیوز

قیمت لاستیک برای پراید در بازار آزاد دست کم جفتی ۵۴۰ هزار تومان است. تازه این صرفا برای لاستیک‌های ایرانی است و قیمت برند‌های خارجی به ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد. اگر با شنیدن قیمت‌ها حساب و کتابتان به هم ریخته، زیاد نگران نباشید. شرکت‌های تایرسازی هر روز محصولاتشان را با نرخ مصوب در نمایندگی‌ها و سامانه‌های فروش آنلاین عرضه می‌کنند که بین ۲۵ تا ۵۰ درصد ارزان‌تر از نرخ روز بازار است.

برای مثال لاستیک دولتی مخصوص پراید حلقه‌ای ۱۵۶ و جفتی ۳۱۲ هزار تومان قیمت دارد. اگر خرید حضوری را ترجیح می‌دهید می‌توانید به نمایندگی‌های شرکت‌های تایرسازی داخلی مراجعه کنید. در این حالت می‌توانید سالانه دو حلقه لاستیک دولتی بخرید. روش راحت‌تر خرید از سامانه‌های فروش آنلاین است که هر روز در یک ساعت خاص بازگشایی می‌شوند. در این حالت سهمیه سالانه هر کد ملی چهار حلقه در نظر گرفته شده است. مداک لازم برای دریافت لاستیک دولتی کارت ملی و کارت ماشین اعلام شده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد ظرفیت فروش لاستیک دولتی در سامانه‌های فروش آنلاین در همان دقایق ابتدایی به اتمام می‌رسد و بهتر است سر ساعت برای خرید مراجعه کنید. بعد از ثبت سفارش و پرداخت هزینه، لاستیک‌ها بعد از یک هفته به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد.

سهمیه سالانه دو حلقه لاستیک دولتی برای هر خودرو

اگر مشاهده قیمت لاستیک در بازار ناامیدتان می‌کند، می‌توانید روی خرید لاستیک دولتی حساب باز کنید. پیش از این لاستیک‌های دولتی بیشتر برای تاکسی‌ها و حمل و نقل عمومی عرضه می‌شد، اما آنطور که انجمن تولیدکنندگان تایر اعلام کرده، مردم می‌توانند به دو روش حضوری و آنلاین لاستیک دولتی بخرند. در روش حضوری سهیمه سالانه دو حلقه در نظر گرفته شده و اگر موفق شوید در فروشگاه‌های آنلاین دو شرکت تایر سازی بارز و کویر ثبت نام کنید، می‌توان چهار حلقه لاستیک بخرید. مدارک لازم برای دریافت لاستیک دولتی کارت خودرو و کارت ملی اعلام شده و شخص صاحب خودرو باید برای خرید لاستیک مراجعه کند. در خرید اینترنتی هم تحویل لاستیک‌ها صرفا با آپلود کارت ملی و کارت ماشین امکان‌پذیر است و در زمان دریافت باید کارت ملی خود را به مامور پست ارائه کنید.

توزیع لاستیک دولتی هر روز در فروشگاه‌های آنلاین

اگر مشکلی با خرید حضوری ندارید، می‌توانید برای دریافت لاستیک دولتی به نمایندگی شرکت‌های تایر سازی مراجعه کنید. فهرست نمایندگی‌های این شرکت‌ها در سایت آن‌ها قابل مشاهده است. باید توجه داشته باشید که ممکن است موجودی لاستیک نمایندگی‌ها در طول روز به اتمام برسد، برای همین بهتر است قبل از مراجعه حضوری با نمایندگی مورد نظر تماس بگیرید.

مصطفی تنها، سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر می‌گوید هر نماینده مستقیم شرکت‌های تایرساز موظف هستند لاستیک‌ها را به قیمت رسمی یا همان قیمت مصوب سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بفروشند. اگر گزارشی از تخلف این شرکت‌ها ارائه شود که نماینده‌ای تایر را گران‌تر از قیمت رسمی عرضه کند، برخورد خواهد شد؛ به این صورت که سهمیه آن شرکت قطع می‌شود.

دو شرکت تایر سازی کویر و بارز، امکان خرید آنلاین لاستیک دولتی را فراهم کرده‌اند. به این صورت که شما با مراجعه به سامانه فروش این دو شرکت و بارگذاری تصویر مدارک خودرو و کارت ملی‌تان، امکان خرید سالانه چهار حلقه لاستیک را دارید. در این روش لاستیک با پست به آدرس اعلام شده ارسال خواهد شد و هزینه ارسال آن برای هر حلقه لاستیک، ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

آنطور که سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لاستیک اعلام کرده، هر روز همزمان با اذان ظهر آغاز می‌شود، اما آنطور که در اطلاعات سامانه فروش یکی از این دو شرکت اعلام شده، زمان ثبت نام از ساعت ۹ صبح هر روز آغاز می‌شود. هر روز قرار است بین ۱۰ تا ۱۵ درصد تولیدی این دو شرکت به صورت آنلاین عرضه شود. از آنجا که سامانه ثبت‌نام هر روز بازگشایی می‌شود، اگر در روز اول موفق به خرید لاستیک دولتی نشدید، نیازی به نگرانی نیست و می‌توانید روز بعد دوباره شانس خود را امتحان کنید.

تجربه نشان می‌دهد ظرفیت فروش آنلاین لاستیک‌های دولتی در همان دقایق اولیه به پایان می‌رسد و لازم است که سر موقع برای خرید لاستیک اقدام کنید. لاستیک‌ها تا ۱۰ دقیقه در سبد خرید شما باقی می‌ماند تا برای بارگذاری مدارک مهلت داشته باشید، اگر از خرید انصراف دهید، لاستیک انتخاب شده دوباره به ظرفیت فروش برگردانده می‌شود. این لاستیک‌ها با پست به آدرس اعلام شده ارسال می‌شوند و زمان تحویل آن‌ها تا هفت روز کاری بعد از ثبت سفارش اعلام شده است.

قیمت لاستیک‌های دولتی برای خودرو‌های مختلف

لاستیک‌های سایز ۱۳ دولتی که برای پراید و mvm 110 مناسب هستند، ۱۵۶ هزار تومان به نرخ دولتی قیمت دارند. پهنای این لاستیک‌ها ۱۶۵ میلی‌متر است و اگر لاستیک اسپرت ۱۷۵ بخواهید، قیمت آن به ۱۶۶ هزار تومان به ازای هر حلقه می‌رسد. با این حساب می‌توان گفت: چهار حلقه لاستیک سایز اصلی پراید برایتان حدود ۶۲۴ هزار تومان هزینه خواهد داشت.

لاستیک‌های سایز مناسب تیبا با مشخصات 175/70R13 عرضه می‌شوند و قیمت آن‌ها کمی از لاستیک پراید گران‌تر است. این لاستیک‌ها ۱۷۰ هزار تومان قیمت دارند و برای ساینا و ریو هم قابل استفاده هستند. چراکه اندازه رینگ این خودرو‌ها یکسان است.

پژو ۴۰۵، ۲۰۶، ۲۰۷، پارس، رانا و کوییک دنده‌ای لاستیک‌های سایز ۱۴ با پهنای ۱۸۵ احتیاج دارند. نرخ دولتی این لاستیک‌ها ۱۹۵ هزار تومان است و این یعنی اگر بخواهید چهار حلقه لاستیک برای ماشینتان بخرید، هزینه آن حدود ۷۸۰ هزار تومان خواهد بود. اگر بخواهید سراغ تایر‌های پهن‌تر برای رینگ اسپرت بروید، قیمت لاستیک دولتی سایز ۱۴ با پهنای ۲۰۵ حدود ۲۴۰ هزار تومان به ازای هر حلقه است. با این حساب هزینه خرید چهار حلقه لاستیک به ۹۶۰ هزار تومان می‌رسد.

سمند، زانتیا، رنو ساندرو، تندر ۹۰، ساندرو و برلیانس لاستیک سایز ۱۵ لازم دارند. این لاستیک‌ها با پهنای ۱۸۵ حدود ۲۱۰ هزار تومان قیمت دارند. با این حساب اگر چهار حلقه لاستیک برای ماشینتان بخواهید، باید رقمی حدود ۸۴۰ هزار تومان هزینه کنید. لاستیک‌های سایز ۱۵ پهن‌تر با پهنای ۱۹۵ گران‌تر هستند و ۲۲۷ هزار تومان قیمت دارند. خرید چهار حلقه لاستیک سایز ۱۵ با پهنای ۱۹۵ برایتان حدود ۹۱۰ هزار تومان خرج خواهد داشت. اگر لاستیک را برای دنا می‌خواهید، باید سراغ همین لاستیک‌ها بروید. لاستیک‌های بزرگ‌تر ۲۰۵ میلی‌متر پهنا دارند و قیمت آن‌ها به ۲۵۰ هزار تومان می‌رسد. هزینه خرید چهار حلقه لاستیک سایز ۱۵ با پهنای ۲۰۵ به یک میلیون تومان می‌رسد.

اغلب ماشین‌های وارداتی لاستیک سایز ۱۶ لازم دارند و این لاستیک‌ها با پهنای ۲۰۵ حلقه‌ای ۳۴۶ هزار تومان قیمت دارند. با این حساب هزینه لازم برای خرید دو جفت آن‌ها به یک میلیون و ۳۸۴ هزار تومان می‌رسد. لاستیک‌های سایز ۱۷ که یکی از بزرگترین لاستیک‌های خودرو‌های سواری به حساب می‌آیند، ۴۷۸ هزار تومان به ازای هر حلقه قیمت دارند. این قیمت برای لاستیک‌های با پهنای ۲۱۵ اعلام شده است.

قیمت لاستیک در بازار آزاد

لاستیک‌های کویر و بارز در بازار آزاد دست کم یک و نیم برابر نرخ دولتی قیمت دارند. برای مثال هر جفت لاستیک کویر سایز ۱۳ با پهنای ۱۶۵ حدود ۵۴۰ هزار تومان قیمت دارند. این نرخ برای لاستیک‌های بارز به ۵۷۰ هزار تومان می‌رسد. نرخ دولتی این لاستیک‌ها هر حلقه ۱۵۶ و هر جفت ۳۱۲ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. لاستیک‌های خارجی قیمت‌های به مراتب بالاتری دارند. برای مثال لاستیک سایز ۱۳ رودستون حدود ۹۲۰ هزار تومان به ازای هر جفت است. کومهو جفتی ۸۰۰ هزار تومان است و قیمت لاستیک‌های هانکوک به یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان می‌رسد. با این حساب اگر بخواهید سراغ لاستیک‌های خارجی بروید، برای پراید و خودرو‌های مشابه آن باید دست کم دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه کنید تا چهار حلقه لاستیک را عوض کنید.

لاستیک‌های سایز ۱۴ ایرانی مناسبت برای خانواده پژو، با برند‌های کویر، یزد و بارز در بازار آزاد بین ۶۰۰ تا ۶۱۰ هزار تومان به ازای هر جفت قیمت دارد. قیمت لاستیک دولتی در این سایز حلقه‌ای ۱۹۵ هزار تومان و جفتی ۳۹۰ هزار تومان است و حدود ۳۰ درصد کمتر از نرخ بازار آزاد در نظر گرفته می‌شود. لاستیک‌های خارجی سایز ۱۴ دست کم یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان به ازای هر جفت فروخته می‌شوند. این قیمت برای لاستیک‌های رودستون است. لاستیک کومهو هم همین قیمت را دارد، اما مدل‌های پهن‌تر با پهنای ۲۰۵ گران‌تر هستند و جفتی یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شوند. این رقم برای لاستیک‌های هانکوک به یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان می‌رسد. با این تفسیر برای خرید چهار حلقه لاستیک سایز ۱۴ با پهنای ۲۰۵ باید رقمی حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

لاستیک ایرانی سایز ۱۵ مناسب برای خودرو‌هایی مثل سمند، دنا و مشابه آنها، در بازار آزاد حدود ۹۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود. این رقم برای هرجفت لاستیک است و به این معناست که هر حلقه حدود ۴۷۵ هزار تومان قیمت دارد. باید توجه داشته باشید که لاستیک دولتی سایز ۱۵ با همین برند‌ها یعنی کویر و بارز، حدود ۲۱۰ هزار تومان است. این مورد نشان می‌دهد لاستیک دولتی سایز ۱۵ تقریبا نصف قیمت بازار است. اختلاف نرخ دولتی و آزاد لاستیک‌های سایز ۱۵ بیشتر از لاستیک‌های کوچک‌تر است. در بین برند‌های خارجی، قیمت لاستیک‌های این سایز دست کم یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود که مربوط به برند رودستون است. لاستیک کومهو سایز ۱۵ با پهنای ۱۹۵ حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و با پهنای ۲۰۵ حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد. با این حساب در صورت انتخاب این لاستیک‌ها برای تعویض هر چهار حلقه باید حدود سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

قیمت لاستیک‌های سایز ۱۶ ایرانی که بیشتر برای خودرو‌هایی مثل دنا پلاس یا خودرو‌های سدان وارداتی مناسب هستند، دست کم یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است. نرخ دولتی این لاستیک‌ها به ازای هر حلقه ۳۵۰ هزار تومان و به ازای هر جفت ۷۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. با این حساب می‌توان گفت: قیمت لاستیک دولتی در این سایز تقریبا سه چهار نرخ بازار آزاد است. اگر سراغ لاستیک‌های خارجی سایز ۱۶ بروید، باید دست کم دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان هزینه کنید که مربوط به لاستیک‌های کومهو با پهنای ۲۰۵ است. قیمت لاستیک‌های ۲۲۵ همین برند و همین سایز، به دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد.

باید توجه داشته باشید، بر خلاف لاستیک‌های دولتی که به ازای هر حلقه قیمت‌گذاری شده‌اند، قیمت لاستیک‌های موجود در بازار عموما به ازای هر جفت اعلام می‌شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

 • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

 • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

 • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

 • خسرو صفری نسب 31 21

  لتستک فابریک پژو ۲۰۷ چهار حلقه

  • حسن قبادی 2 0

   لاستیک پراید چهار حلقه

 • سمیه وفایی 48 20

  خرید دو جفت لاستیک پراید

  • بهنام 15 9

   4حلقه یا2حلقه حداقل لاستیک پراید175

 • محمد درزاده 25 16

  لاستیگ پراید

 • امیر 29 9

  لاستیک پراید ۱۶۵

  • فرهاددرویشی 12 4

   خریدچهارعددلاستیک پراید175

 • محسن 14 9

  عالی

 • مهدی کاظمی 29 19

  لاستیک پیکان وانت پهن دو حلقه

  • عرفان 0 1

   ۴ حلقه لاستیک وانت پیکان

 • جاسم هبادی 28 12

  خرید یک جفت لاستیک پراید165

 • مرنضی 14 12

  یک جفت لاستیک پراید میخوام

 • روح الله 30 6

  سلام لاستيك پرايد دولتي ميخوام اينترنتي نتونستم ثبت نام كنم

 • افشین روشن صورت 17 6

  حدودا ۴ ماه هست لاستیک دولتی می خواستیم نشده ثبت نام کنیم

 • Vahid 8 2

  بابا این ترفندش چیه که کافی‌نت‌ها می‌تونن بگیرن ولی مردم عادی نه!!!؟؟؟

 • علی براتی 5 2

  فعلادریافت نکردم پس ازدریافت اعلام نظرخواهم کرد

 • میثم 0 0

  یک جفت لاستیک پراید
  ممنون

 • محمدرضا حامد کجایی 12 7

  لاستیک میخواهم

 • ناصراپرخیده 10 7

  یک جفت لاستیک پراید ۱۶۵ میخوام

 • محمدعلی سعیدی 0 0

  مسخره است

 • محمد خضری 4 3

  سلام من تعویض روغنی دارم می خواستم ببینم شرایط نمایندگی نصب لاستیک های دولتی چیه؟ آیا این امکان این شرایط هست با توجه به نبود نمایندگی در شهر من می توانم نمایندگی تبت نام لاستیک های دولتی رو بگیرم؟

 • مهدی زمانی 7 1

  سلام شهر اراک یه نماینده فروش داره به نام ...که پسرش فقط به دوستانش و فامیلاش لاستیک میده بقیه هم هیچ رسیدگی کنید

 • ناشناس 6 1

  من الان سه روزه نمی تونم ثبت نام طایر انجام بدم

  • بهمن 2 3

   سلام دمت گرم که گفتی بخدا من بیشتر از تو درگیرم یک هفته بیشتر است اصلا نوبت دهی ندارند

 • محمد 6 3

  من الان 3 روزه نمیتونم ثبت نام کنم لاستیک بگیرم چکار باید بکنم

  • داود 3 2

   دیر اومدید زود هم میخواید برید؟ من 3 هفته است هنوز موفق نشدم

 • حامد رنجبران 6 4

  لاستیک پراید

 • خاتون غفران مسجود 6 5

  چهار حلقه لاستیک تیبا

 • فرشید 11 2

  چرا مردم با این لاستیک دولتی سرکار میذارید وقتی همچین چیزی نیست چند روزه می‌خوام گیرم نمیاد نمیشه ثبت نام کنم

 • رسول 7 4

  لاستیک نیسان وانت هم دارین؟؟

 • محمدرضاحلاج یزدی 3 3

  من هنوز ثبت نام نکرده ام

  • علیرضا صالحی 15 5

   نحوه ثبت نام و زمانثبت نام مشخص شود

 • افشین دامنی 1 4

  یک جفت لاستیک پهن 175 پراید

 • حمید 4 0

  رفتم نمایندگی شاد آباد شماره تلفن پشت شیشه زدن ازساعت 10 الا11 تمام ساعت تلفن اشکاله بعد از ان ساعت هم که جواب می دن میگن ضرفیت پرشره

 • حسن رحیمی 1 0

  من لاستیک میخوام

 • مهرناز 0 1

  عالی

 • مهدی عباسی 3 0

  لاستیک پژو ۴۰۵ میخاستم

 • احمدی 3 0

  سلام در سال 99 هنوز موفق به ثبت نام نشده ام

 • تورانی 1 2

  سلام لاستیک دولتی فقط به نورچشمی ها تعلق داره و بعنوان سهمیه و به اجبار بهشون داده میشه و بدلیل عدم نیاز در سایت دیوار بفروش میرسه

  • گیم نت پرسپولیس 8 7

   دا اش بیا من واست ثبت نام کنم هزینه اشم ۳۰ تومانه یاعلی

 • مهدی قربانیان 1 0

  لاستیک پراید

 • محمد 2 1

  لاستیک فقط به ... میدن خداوند نابودتون کنه کرونا بگیرید

 • محمدعلی باقری 4 0

  2 حلقه لاستیک ایران تایر

 • مهدی حبیب زاده 3 2

  لاستیک پیکان

 • مجتبی 4 1

  دوعددلاستیک پیکان

 • حسنعلی کریمی 4 1

  دو جفت لاستیک بارز ۱۸۵ ،۶۵،۱۴

 • مهران 12 1

  هرروز راس ساعت ۹وارد سیستم ثبت نام لاستیک میشم اما میزنه تمام شد.میشه بگیدکی میتونه قبلش بخره که تمام میشه؟ اگرحق مردمه چرا بدون ثبت نام ازروی کارت ملی به ماشین دارهانمیدید؟ خیلی راحت بگیدعکس مدارک وبدن به سایت تاخودتون براشون بفرستید.بخواهیدمیشه!!!!مردم خسته اند،بسه دیگه

 • حسین چراغی 3 0

  ۴حلقه لاستیک ۱۶..۵۵.۲۰۵ میخواستم

 • میکاییل عرشی ثمرین 2 1

  سلام 4 حلقه لاستیک لازم دارم

 • صمد کریمی 4 0

  لاستیک بارز پراید

 • مجتبی توحیدی 1 1

  لاستیک رانا T5

 • زهراعاقل 1 0

  پرشیا ۴حلقه میخواستم

 • معصومه همتی 17 3

  سلام برای ثبت نام اینتر نتی از کجا باید وارد سایت بشیم سفارش بدیم ؟ لطفا راهنمایی کنید

 • سعید 6 0

  سلام من یک جفت لاستیک پراید میخوام با ماشین دارم کار میکنم خرج خونه میدم تورو خدا بدین

 • ضیافت محمدی 2 1

  دو جفت لاستیک پژو می خوام

 • بهروز نصیری 7 0

  سلام هر روز چند ساعت با گوشی و صبح تا ظهر از این کافی نت به اون کافی نت برا ثبت نام ولی هنوز موفق نشدم لطفا راهنمایی کنید ممنون کاش یه راه ساده نر هم بود

  • ایوب ایمانی 0 0

   یک جفت لاستیک پراید احتیاج دارم

 • بهروز نصیری 2 0

  لاستیک تیبا

 • حسن جباری درجه 4 3

  برای اسم نویسی لاستیک

 • جابر شهیدی 2 0

  ندال

 • محسن اله دو 4 0

  دوجفت لاستیک پراید165

 • حمیدملک میرزایی 4 1

  چهارحلقه لاستیک ۱۷۵

 • ناشناس 6 1

  تو رو خدا یه فکری بکنید مسؤلین اون بد بختی که با ماشینش کار میکنه تا نون زن وبچه اش در بیاره باید چکار کنه باید یک ماه ماشین بدونه بعد یه چیزی هم قرض کنه هم بزاره روش تا دوتا حلقه لاستیک برا ماشینش بخره خدا خوش میاد این چه جور ثبت نامی هسته که هیچ وقت هم سایتش باز نیست

 • مهدی 3 1

  لاستیک پژو

 • مجتبی 3 0

  لاستیک 15میخوام

 • حسن 4 2

  لاستیک پراید ۱۷۵ یک جفت

 • سلام‌خسروی 2 4

  لاستیک‌پراید‌۲جفت

 • حامد پرویزی 3 1

  4حلقه لاستیک پیکان وانت

 • محمد رحمانی 2 0

  4حلقه لاستیک ۱۶۵ بارز پراید

 • محمد 1 1

  سلام ۲حلقه لاستیک پراید ۱۷۵ میخوام
  اما هرچی میخوام ثبت نام کنم نمیشه

 • سید حمزه حسنی تبار 2 1

  سلام ببخشید لاستیک ۴۰۵ پژو دولتی میخواهم چکار باید انجام دهم ممنون

 • مهدی جعفریان 3 1

  چهار حلقه لاستیک پژو پارس شدیدا نیاز دارم.فقط لطفا مثل ثبت نام اینترنتی اول مرداد 99 کویرتایر نباشه.دقیقا 12 ظهر وارد سایت شدم برا ثبت نام لاستیک.پیام داده ظرفیت کامل شد 15 مرداد مراجعه کنین.علی برکت ا...

 • شهاب 0 2

  لاستیک 2۰۵ یزد تایر ۴حلقه

 • منوچهر سلیمانی 1 0

  من که حدود ۵ونیم پیش ثبت نام کردم هفته ای ۳ بارم میرم کافینتلاستیک کجا بود همش دروغه کافینتی میگه تا الان کسی نگرفته

 • جلال صادقی 3 1

  لاستیک دولتی پراید میخواستم نتونستم ثبت نام اینترنتی کنم.... چطوری میتونم لاستیک بگیرم.

 • مسلم 1 1

  لاستک بارز

 • مهدی 2 0

  خرید لاستیک دولتی

 • جلال بندگیان اصفهانی 1 1

  خرید دوجفت لاستیک پراید

 • جلال بندگیان اصفهانی 5 1

  دو جفت لاستیک دولتی 165یا175میخوام راننده اسنپ هستم ولاستیکهام خراب است

 • ناشناس 4 0

  واقعا چه وضع لاستیک باید بتونن مردم راحت بخرند هزار دست انداز جلوشونه

 • موسی فرجی 1 0

  لاستیک بارز۱۷۵پراید

 • علی نوحی 1 2

  خریدیه جفت لاستیک پراید

 • محسن محمدی 2 0

  چهارحلقه لاستیک سمند۲۰۵

 • Barati 3 0

  سلام.یک جفت لاستیک پرایدمیخوام

 • مجید 2 0

  برای پرشیامیخام تشکد

 • محمد 1 0

  یه جفت لاستیک پیکان میخوام

 • میران 18 0

  اینها همه‌اش سر کاری است. خرید اینترنتی لاستیک دولتی دقیقاً مانند همان بازی بود که سایپا و ایران خودرو برای خرید اینترنتی خودرو راه انداخته بودند! من متخصص وب با DNS بسیار قدرتمند آن بر بستر فیبر نوری و سرعت 16 مگابایت بر ثانیه واقعی بیش از 48 بار در ساعت 9 صبح خواستم از کویرتایر لاستیک بخرم، اما هربار پیغام داد: به علت درخواست بالا لطفاً چند دقیقه دیگر تلاش کنید!
  چون قرار است بزودی 30درصد دیگر لاستیک گران شود، آنها عمداً سرور را کند می کنند که کسی نتواند به درستی وارد شود. در این شرایط هر کسی خیال می کند فقط او نتوانسته لاستیک بخرد، در حالی که هیچ کسی نتوانسته لاستیک بخرد!
  از همه جالب‌تر، سرویس SDN شرکت «ابر آروان» هم برای دسترسی بهتر کاربران بر روی سرور آنها نصب است! دوستانی که از مسائل فنی سردرمی‌آورند، می‌دانند که کار SDN چیست، اما عملاً در سایت کویرتایر هیچ کاری انجام نمی‌دهد که البته عمدی است!
  اگر می‌خواهید یقین پیدا کنید که سر کاری است، یک کمپین راه بیندازید تا معلوم شود که هیچ کسی نمی تواند لاستیک آنلاین بخرد! سایت کویرتایر تا 3 دقیقه اول پیغام «درخواست بالا» می‌دهد. از دقیقه چهارم باز می‌شود و می‌نویسد: «ناموجود»! سرعت اینترنت من 16مگابایت بر ثانیه واقعی و بر بستر فیبر نوری است! من 12 گیگابایت را از سرورهای داخلی مانند پی‌30‌دانلود در حدود 7 دقیقه (با سرعتی حدود 35 مگابایت بر ثانیه) دانلود می‌کنم، ولی نمی‌توانم وارد سایت کویرتایر شوم!

 • امین جوهری 4 0

  یک جفت لاستیک ماشین پیکان وانت

 • مریم اسکندریان 2 1

  چهارحلقه لاستیک پراید میخوام واقعا برام سخت وغیر ممکنه آزادبخرم خواهشن کمک کنید ثبت نام کنم لاستیک ماشینم کاملا فرسوده شده

 • ملیحه قوچانی 1 1

  دو عدد لاستیک

 • سعید ولی پور 3 1

  لاستیگ میخوام اگه باشه

 • سید محمد فاضلی 3 0

  یک جفت تایر ۴۰۵

 • بهرامی نژاد 3 0

  بخدا من الان۴ ماهه میخوام لاستیک بخرم،نمیشه ثبت نام بکنم،،راه حلش چیه

 • Nordin Mohamadi 2 0

  سلام دوجفت لاستیک پراید۱۶۵میخوام اینترنت نمیشه ثبت نام کرد

 • رضارزاقی 1 0

  سلام لطف کنیدبنده رابرای 4حلقه لاستیک پرایدثبت نام کنیدمتشکرم

 • علی شریفی 2 0

  من ماشین سمند دارم تا بحال یک حلقه لاستیک دولتی نتونستم بگیرم . ماشینم هر چهار حلقه لاستیکش کاملا صاف است .

 • محمد 2 0

  سلام چطوری لاستیک پراید دولتی بخریم چون هروز زود تمام میشود

 • اشرف اکبری 1 0

  لاستیک تیبا۲ ۱ جفت

 • ناشناس 1 0

  من لاستیک بارزنتونستم ثبت نام کنم

 • مرتضی 4 0

  سلام
  من دوسه ماهی هس همون لحظه اول وارد سایت که میخوام بشم میزنه ظرفیت ورود به سایت تکمیل شده بعد یه رب سایت باز میشه اما تایرها موجودی ندارن توروخدا این چه سیستمیه این چه بساطیه تا یه سال پیش همین تایرای ایرانی التماس مشتری رو میکردن تا لاستیک بخرن هیشکی نمیخرید همه خارجی میخریدن حالا که دلار گرون شده مردمم نمیتونن تایر خارجی خرید کنن قیمت تایرشونو که دوبرابر کردن هیچی نازم میکنن

 • فاطمه سهوی ی به چهارحلقه لاستیک پژو۴۰۵ 0 0

  سلام یک برج میش ثبت نام کردم سایتی شما جوا بگونیست

 • سعید زارعی 3 1

  چهار حلقه لاستیک پراید

 • ۵۳۸۹۵۴۹۲۳۶ 1 0

  پژو ۴۰۵قیمت دولتی

 • مرتضی محمدی 1 0

  سلام خسته نباشیدمن چهارحلقه لاستیک ۱۵میخوام برای سمند الان حدود ۴ماه ماشینم لاستیک نداره ازپارکینگ به بیرون درنیامده بدلیل نداشتن لاستیک چون توان خرید لاستیک ازادرا ندارم خواهشمند مساعدت کنید به بنده چهارحلقه لاستیک دولتی بدهید ممنون ازشما

 • عیسی ناصرخانلو 3 0

  سلام من پراید ۸۴ دارم به دلیل نداشتن توان مالی نمیتوانم لاستیک بخرم لطفا مساعدت فرمایید

 • اصغر 2 0

  سلام یک جفت لاستیک 175 پیکان وانت می خوام. ممنون

 • ناشناس 1 0

  سلام لاستیک پرایدمیخواستم

 • اسمعیل 1 0

  جهت ثبت نام لاستیک پراید می خواهم ممنون

  • سعید 3 0

   دوحلقه لاستیک تیبا 1

 • مرتضی 0 0

  خرید چهار حلقه لاستیک پراید

 • رحمنی 0 0

  ۴حلقه لاستیک میخوام باماشین کارمیکنم لطف کنین

 • مصطفی مرادی 0 0

  سلام یک جفت لاستیک ماشین جک اس فای می خواستم ممنون

 • اصغر عیدی 0 0

  دو عدد لاستیک پراید میخواستم

 • علی رسولی 0 0

  دوحلقه لاستیک پهن برای پژو پارس میخواستم

 • یدا... قزلی 1 0

  سلام.برای مزدا وانت دو جفت لاستیک پهن میخوام.واقعا لاستیکهام صافه.

 • فاطمه دوسریان 0 0

  خرید لاستیک پراید

 • نادر 0 0

  لاستیک پژو۴۰۵بارزسایز۱۸۵/۱۴

 • حبیب صفاریان افشره 1 0

  لاستیک پیکان

 • بهجت نصیبی 0 0

  با سلام ماشین سمند ال ایکس دارم احتیاج به چهار حلقه لاستیک بارز دارم الان ماشین لاستیک ندارم و بخاطر گرامی در بازار آزاد نمیتوانم خرید آزاد انجام بدم و احتیاج به لاستیک دولتی دارم با تشکر

 • فردین 1 0

  یک جفت لاستیک تیبامیخواستم

 • دادفر فتاحي الکوهی 0 0

  خواهش میکنم یه جفت لاستک ال نود بهم بدین هر جا می رم از یک تا یک و نیم میگن

 • محمودرمضانی 1 0

  دوجفت لاستیک پراید ۱۷۵ باشه بهتره نبود۱۶۵ هم عیب ندارد پرایدی میخام

 • یاسمن بهمن پور 1 0

  میشه بگین من چجور انلاین خرید کنم ؟؟ بارز یا گلدستون ۱۷۵ .قیمت هم میخوام .ممنونم

 • سعيد باقرى 0 0

  ٤ حلقه لاستيك پژو ۴۰۵ میخواستم

 • مجید کاظمی 0 0

  لاستیک 206یک جفت

 • محمد جعفر خادمی 0 0

  سلام خسته نباشید بنده یک پراید دارم از اردیبهشت تا به الان نتونستم ثبت نام کنم لطفا اگه این شرکت میتونه چهار حلقه لاستیک منو ثبت نام بکنه با تشکر

  • جوانمردي 1 1

   يك جفت لاستيك تيبا صندوق دار لازم دارم

 • شهاب مترجمی 0 0

  4حلقه لاستیک فابریک روا سایز 14

 • وحید عسگری فرد 0 0

  مستاجرم وتو اسنپ کار میکنم برایم مقدور نیست از بیرون خرید کنم چهار حلقه لاستیک میخام

 • Yaaghöb.blt 1 0

  برای ثبت نام راهنمایی کنید ممنون...

 • محرم‌شفیعی‌شمس‌ابا 0 0

  نیاز‌چهار‌حلقه‌لاستیک‌‌پراید‌رادارم

 • زهرا حسن زاده 0 0

  تیبا ۱

 • رقیه 2 0

  اصلا کسی تا حالا موفق به ثبت نام و گرفتن لاستیک شده ؟

 • مصطفی 1 0

  سلام لاستیک پراید4حلقه میخوام 165یا175

 • شهلا 0 0

  سلام.4 حلقه لاستیک 206میخوام

 • محمد 0 0

  لاستیک می خواستم کی سایت باز است که ثبت نام کنیم

 • قاسم 2 0

  چهار حلقه لاستیک پهن ۱۷۵پراید میخواستم

 • محمدرضاطالبی 0 1

  لاستیک ۱۴

 • سید احمد 0 0

  یک جفت لاستیک پراید ۱۷۵

 • عدنان حردانی 0 0

  لاستیک دو حلقه تیبا

 • علی فتحی 0 0

  چرا مردم را سر کار می گزارید مگر قانونی وجود ندارداگر دولت ضعیف عمل میکند از خدا بترسید از بیستم مرداد تایر پراید ثبت نام نمودم تا الان حتی اهمیتی به تاییدی یا رد کردن ندارید

 • ظریفه ابوطالبی وند بیلانکوهی 1 0

  ما۱۵ روز قبل ثبت نام کردیم چون عکس سنددرخانه قبول نشد رفتیم کافی نت آنجا انجام دادیم الان هر وقت مراجعه میکنیم مینویسد مدارک دز حال بررسی است درضمن کارت ملی من قدیمی وقتی میخواستیم موقع عکس ا نداختن کد پیگری روی کارت ملی را هم بفرستیم که نمیشد

 • حامد 1 0

  لاستیک پراید

 • جلال جهانشاهلو 0 0

  خوب

 • محمدعلی کوهبادی 1 0

  لاستیک بارز پژوهش پارس تیوفایو
  کلاس ۱۳ سایز رینگ ۱۵

 • ابوالفضل 0 0

  سلام توروخدابگیدچطورمیتونم به سایت ثبت نام لاستیک دنامراجعه کنم

 • حسن خزایی 1 0

  سلام میشه شماره تلفن کسی که ثبت نام لاستیک میکنه شمارشو واسم بفرسته تا بهش زنگ بزنم منو ثبت نام بکنه.خدا خیرتون بده..ضمنا خودروی من وانت نیسان هستش..

 • شادیه احمدی 0 0

  لاسیک میخوام

 • بی نام 2 0

  آخه اونی که اینجاتصمیم میگیره نمیفهمه هر ماشین چهار حلقه میخواد .دوحلقه رو ما گردن مادرتون بندازیم

 • اشرافی 0 0

  لاستیک پراید دوجفت

 • علیرضا کمالی 2 0

  از سال ۹۹ موفق به ثبت نام اینترنت نشدم شما هم مثل ایران خودرو ثبت نام رو اینترنت کردین که کسی نتونه ثبت نام کنه لطفا کاری کنین که لاستیک به دست مصرف کننده واقعی برسه نه دلال ها ممنون

 • مرتضی رحمتی 1 0

  سلام من تا بحال لاستیک دولتی دریافت نکردم

 • محمد 1 0

  ۴ حلقه لاستیک پراید

 • امیر مسعود 3 0

  خدا لنت کنه اونی که این برنامه را برنامه ریزی کرده.خودشون که پول یا مفت در میارن .مردم بی چاره را که براشون خیالی نیست از گرسنگی بمیرن.۱ ماه نمیتونم .ثبت نام کنم.

 • قاسم 0 0

  چهار حلقه لاستیک ۱۶۵

 • یاسر 1 1

  خرید لاستیک ۲۰۶چهارحلقه یا دوحلقه فابریک

 • علی فتحی از ایذه 0 0

  حاج کافی خدا رحمتش کند فرمود آقا نطفه های ما در شکم مادر متولد شدند و متولدین ما کودک شدند کودکان ما نوجوان شدند نو جوانان ما جوان شدند جوانان ما پیر شدند و پیران ما همه مردند پس آقا کی می آیی حالا این قضیه مربوط به سر کار گذاشتن ملت ایران توسط مسئولین شرکت کویر تایر است جواب تاییدی یا رد آن آیا خرید بدون منت دو حلقه تایر گزینش می خواهد اگر کاسه ای زیر نیم کاسه ندارید لطف فرمایید جواب بدهید ببینید چقدر شاکی دارید

 • احمد یوزباشی 1 0

  لاستیک پراید نمیشود چهارشنبه ثبت نام کرد یک ساعت نتونستم همه چیز مال پولدارست

 • محمد 1 0

  خرید دو لاستیک 176 پراید

 • مرتضی یعقوبلو 1 0

  4حلقه 175پژو

 • الهام شهیدی 2 0

  سلام لاستیک دولتی پراید میخواستم اینترنتی نتوستم ثبت نام کنم

 • مهدی علایی 5 0

  ۴ تا حلقه لاستیک

 • محمدسعیدی 0 0

  دوحلقه لاستیک جلو

 • غلام رضا 0 0

  عالیه اگه واقعا جنس لاستیک هم خوب باشه

 • غلام رضا 2 0

  عالی

 • . 1 0

  خدا زنو بچتونو به عذاتون بشونه با این عملکردتون و مدیریتتون. هاک تو سر بی وجودتون

 • داود جمالپور شاه منصوری 0 0

  اهواز منبع اب دوازده متری اول بین ۲۱ و۲۲ پ۱۳۰

 • صدیقه رمزی 0 2

  ۴ حلقه لاستیک پراید سایز ۱۷۵ مارک کویرتایر لازم دارم متشکرم

 • پوران معدنی 0 1

  NVO,HSJ
  خرید دوحلقه لاستیک پراید بارز 165 سانت

 • محمودنصراله زاده 1 1

  خرید۴حلقه لاستیک۱۷۵

 • یاسر سنجری 0 0

  سلام لاستیک چطوري ثبت نام کنم

 • چمال امیری 0 0

  ثبت نام تلفنی انجام میشه برا لاستیک دولتی ؟

 • صیاد 0 0

  شرمنده چطوری میشه خرید کرد

 • مهران 0 0

  کجا مراجعه کنیم؟ساکن اصفهان هستم.

 • احمد 0 0

  4حلقه لاستیک پراید 175لازم دارم

 • مهدی 0 0

  لاستیک پژو ۴۰۵

 • علی دستیاری 2 0

  با سلام. چرا با این که قرار بود فر وش اینترنتی لاستیک دولتی روزانه باشد حالا در سایت کویر تایر شده ۱۵ روز یک بار آنهم در یک ساعت تمام میشه. لطفا ناظرین این کار پیگیر شوند و جواب بدهند متشکرم.

 • شهرود حسین زاده 0 0

  ممنون

 • حامد 1 0

  جون مادرتون چهارتا لاستیک پژو ۴۰۵ برام بدین جوان تحصیلکرده ام با وام ماشین خریدم مسافرکشی میکنم لطفا مدیر فداتشم منو ببین ،
  سایز ۱۴/۶۵/۱۹۵

 • سید هادی صدوقی 1 0

  خرید چهار حلقه لاستیک پراید

 • ناصر فرجی 0 0

  بعد از دریافت دو حلقه لاستیک پراید ۱۶۵ نظرم را خواهم داد

 • ناشناس 1 0

  لاستیک پژو

 • داود 0 0

  یه بار نشد ما یه خبر بخونیم که بتونیم راحت ازش بهره ببریم..اینکه هر روز اماده باش وایستیم و ساعت 9 صبح انلاین بشیم و ....واسه اینکه ایا بتونیم لاستیک بگیریم یا نه!!!
  خب تولید انبوه که دارین....بدین فروشگاه ها یا نماینده های فروشتون و با حضور خریدار با استناد به سند و پلاک و کارت خودرو 4 حلقه لاستیک بدین دیگه..کلا من ندیدم کسی اینترنتی بتونه خرید کنه..اگه واقعا ثبت نام اینترنتی میخواین بکنین ..ساعت و زمان قائل نشید و سایت باز باشه و هر کی هر موقع نیاز داره به استناد مدارک ثبت نام کنه و بکی دو هفته بعد تحویلش بدین..اگرم که همش شعاره که هیچی به کارتون ادامه بدین

 • حکمعلی حیدری 0 0

  پلاستیک ۴۰۵ چهار حلقه

 • اکبر مرادی گل 1 0

  پراید

 • بتول افشاری نژاد 1 0

  اعلام فروش لاستیک دولتی

 • خدایار بخشی 0 0

  من چندوقت پیش از سایت هایپرتایر خریدم لاستیک دولتی ، اوردن نصب هم کردن ، مشکلی نبود ، گفتم به دوستان بگم سر بزنن بهش

 • همایون نیازی 1 0

  چهار حلقه لاستیک کویر پراید

 • کریم 1 0

  سلام ،لطفا سایت باز باشه،وهرکس نیاز داشته باشه ثبت نام بکنه،،به ترتیب اولویت زمان تحویل مشخص کنید،مثلا یک ماه بعد،،ولله باز هم راضی هستیم ،لااقل خیالمان راحته که لاستیک گیرمان میاد

 • علی خلیلی 0 0

  دوحلقه لاستیک پیکان وانت پهن175

 • اکبرم 0 0

  سلام من نقاش ساختمونم خداییش الله وکیلی لاستیکام دیگه قابل استفاده نیست چند بار تو اتوبان پنچر کردم منو دریاب اقای مدیر خدا خیرتون بده

 • سیدحسین هاشمی 0 0

  یک جفت یا2جفت لاستیک پیکانی میخوام 175یا165

 • رضا حاتمی 0 0

  خرید لاستیک بارز وانت ۱۷۵

 • مجتبی طاوسی 0 0

  اگه برسه دستمون خوبه

 • حسن ایلداری شهریور 1 0

  لاستیک پرایدمی خواهم165

 • ابراهیم جلیلی اوردکلو 0 0

  سلام چهارحلقه تایرمیخواستم واسه پژوروا

 • سعید شبیب 0 0

  لطفا قیمت دولتی اعلام کنید

 • عین اله شکری 5 0

  درخواست دو جفت لاستیک پراید دارم

 • مهدی پنق 0 0

  لاستیک نیسان میخوام

 • حسین خجسته 0 0

  لاستیک ایران تایر

 • حامد 0 0

  جم کنید این بازیو . ملتو مسخره کردین یا خودتونو .....

 • فاطمه ملایی بدنش 0 0

  خرید لاستیک 175پراید 4حلقه

 • مرتضی 0 0

  اقا راست و دروغ نمیدونم ولی شنیدم کیفیت لاستیکهای دولتی با آزاد فرق میکنه. یکی میگفت گرفتم بردم با نمونه ازادش اختلاف وزن داره. لطفا کسی اطلاعاتی داره بگه. برای آگاهی هموطنان عزیز

 • محمد 0 0

  ممنون ازینکه هوای مردم بدبخت رو با این وضعیت گرونی دارین اقا دمتون گرم

 • کامران 0 0

  به درد بی علاجی دچار بشن کسانی که مردمو به بازی میگیرن

 • بهشاد 0 0

  عالی

 • محمد اسمعیلی 0 0

  لاستیک ندارم

 • اسماعیل 0 0

  لاستیک کویر 175 یک جفت

 • جوادمحمدی 0 0

  دوحلقه لاستیک پراید

 • ناشناس 0 0

  خرید 4حلقه لاستیک سمند

 • سعیدجعفری بهربیگ 0 1

  سلام آقا مهندس هنوز چندماه لاستیک نیسان نمی توانیم بخرم چکارکنم این قدرگرانی سرم سنگ کجابزارم

 • ابوالفضل 8 3

  بنده ثبت نام کردم واسه خیلیا گرفتم بیشتر از ۱۰۰ جفت از اول سال.
  هرکی خواست واسش ثبت نام میکنم و خرید.
  تلگرام پیام بده

 • حسین رومنده 0 0

  لاستیک ۱۶۵ پرایدی دوحلقه

 • ععلیرضا راستگو 0 0

  دوحلقه لاستیک پراید میخوام

 • مسعود 0 0

  لاستیک تیباه میخام

 • حسام 0 0

  4حلقه لاستیک 185/60/14میخوام

 • رضا رضایی 1 1

  4 حلقه لاستیک پراید با قیمت دولتی می خواهم

 • مهدی حسینی 0 0

  ۲ حلقه لاستیک پارس میخواستم
  ۲۰۵/۶۰/۱۵

 • مهدی حسینی 0 0

  یک جفت لاستیک دولتی باسایز۲۰۵/۶۰/۱۵میخواستم.

 • علی محمودی 2 0

  ۲جفت لاستیک نیسان۷۰۰و۷۵۰

 • مرتضی بدر 0 0

  سلام یک جفت لاستیک چهارده ۱۸۵ بارز میخوام ۰۹۱۵۹۷۷۹۶۶۳

 • حمید 0 0

  ما مردم توی این کشور با این همه ثروت خدادادی لیاقتی بیشتر از این نداریم چون خود کرده را تدبیر نیست ما وشما خودمان انتخاب کردیم که اینگونه زندگی کنیم.برای هر چیز باید التماس وگدایی کنیم چیزهایی که تو هیچ کجای دنیا اینگونه نیست اگه این موردها مثل خرید خودرو .وسایل منزل ویا همین لاستیک و مورد های دیگه را برای یک نفر خارجی تعریف کنی بهتون میخنده وفکر میکنه حتما ناراحتی اعصاب دارید من خودمان اینگونه زندگی را انتخاب کردیم پس شکایت بی شکایت العان ما مردم دقیقا تو قله ادمیت وانسانیت هستم پس شکایت بی شکایت .بهترین شرایط زندگی را داریم .بهترین وایمن ترین خودروها را داریم بهترین ومقزیترین وسالم ترین غذاهارا داریم مصرف میکنیم پس شکایت بی شکایت از همه مهمتر بهترین وراحترین مردن ها را هم داریم پس دیگه نبینم کسی شکایت کنه وا

 • سمیه مالکیان 0 0

  یه جفت لاستیک کویر میخوام چکار کنم

 • مریم رمضانپور کوشان 0 0

  ۴حلق لاستیک

 • مرتضی 0 0

  سلام، اینجا که سایت فروش نیست هر کی میاد میگه چند حلقه لاستیک لازم داره
  مسئول سایت بجای اینکه یه خبر چند صد سطری بدین ، چند تا از سایت هایی که فروش لاستیک دولتی دارن رو معرفی میکردین. هر چند اگرم معرفی میکردین باز هم بعید بود کسی موفق به خرید بشه چون اکثرا لاستیک ندارن یا عرض چند دقیقه تموم میشه

 • benyamin 1 0

  چهار حلقه لاستیک پراید

 • صفرعلی خورشیدی حسن آباد 0 0

  دو جفت لاستیک پراید۱۶۵

 • اسماعیل کوهنورد 0 1

  خوب

 • ابراهیم 0 0

  خرید لاستیک لطفا

 • احد محمدی اصل 0 0

  ۲حلقه تایر ۱۸۵ R14لازم دارم

 • حسن محمدی 1 1

  چهار حلقه لاستیک تیباراازکجای بخرم توخداراهنما کنید

 • امیدرحمانی 0 1

  سلام چطوربراوانت مزدالاستیک درخواست کنم

 • امین فرزانه کردآبادی 1 0

  سلام و خسته نباشید زمان تحویل تایر چه تاریخی میباشد ثبت نام کردم ولی خبری نیست

 • علی حسین شعبانیان سرودندانی 0 0

  لاستیک پراید ۱۷۵ پهن چهار جفت

 • علی حسین شعبانیان سرودندانی 0 1

  چهار حلقه لاستیک پراید

 • علی حسین شعبانیان سرودندانی 0 1

  پراید

  • عباس 0 0

   چه زمانی وجه پرداختی لاستیک دولتی رو باید اتخاذ کرد

 • سلیمان منصورکیائی 0 0

  خرید لاستیک پراید175چهار حلقه

 • عین الله شکری 0 0

  خرید

 • سعید خانپور 0 0

  سلام من یک جفت لاستیک برای پراید لازم دارم ممنون میشم اگه ثبت کنید

 • محمد رضا قائمی 0 0

  لاستیک پیکان وانت ۱۳سایز نیازمندم

 • میلاداکبرزاده 0 0

  ۲جفت لاستیک پراید

 • Kian 0 0

  سلام ۲جفت لاستیک ۲۰۵ رینگ ۱۴ میخوام برا پژو

 • سید 1 0

  باسلام من برای اینکه بیکار بودم در سال ۹۸ با گرفتن پولی که پیش رهن داده بودم ومقداری پول قرض کردم تا یک تیبا برای کار کردن در تپسی بگیرم وخرج خانه وفرزندانم را بتوانم بدهم ولی متاسفانه در حال حاظر ماشینم نه لاستیک داره نه باتری خواهشمنداگر میشه چون من با این ماشین کار میکنم وتوان خرید ندارن حد اقل لاستیک تعاونی به من بدهید ممنون میشم ..

 • محمد 0 0

  من لاستیک ثبت نام کردم مدل تیبا نداشت زدم پیکان موقع تحویل مشکل پیش نمیاد

 • طیبه سلمان پور 0 1

  سلام لاستیک دولتی مشهد کجا هست چو ن آزاد خیلی گرونه

 • اصغر‌ رستمی 0 1

  لاستیک 205 پهن یزدتایر

 • سعید ملکی 0 0

  سلام خرید ۴ حلقه لاستیک پژو ۲۰۶ سایز ۲۰۵

 • ناشناس 1 0

  ما که نتونستیم بگیریم

 • زانیار خلق پناه 0 0

  ۲ جفت لاستیک یزد

 • خدیجه سیفی 0 0

  برای لاستیک میخوام ثبت نام کنم

 • سعید 2 0

  ۴حلقه تایر برای وانت پیکان تیوپی میخوام راهنمایم کنید

 • نصرتالله یاوری 1 0

  چهار حلقه ۲۰۶

 • بابک سلکی 3 1

  سلام، یک جفت لاستیک پراید میخوام.

 • بهروزپاسالاری کلکویی 3 0

  سلام ۴حلقه لاستیک میخواستم برای پراید شماره ای ادرسی باتشکر

 • علیمیرزا کمایی اصل 0 1

  4حلقه لاستیک 175پراید

 • محمدرضا 0 0

  خوب

 • ناشناس 0 1

  ای بابا چه ملتو سر وار میزارن ملت مسخره شمان هر وقت می خواین یه چیی می گین بدم می زنین زیرش

 • محمد علی قیدی 1 0

  ۲۰۵

 • علیرضا 0 0

  ۱جفت لاستیک پراید

 • محمدعلی محمدزاده 1 0

  لاستیک ۱۶.۷۵۰ نیسان

 • روح اله جعفری 5 1

  لاستیک یزدتایر۱۶، ۲۰۵

 • سید محمد 0 0

  سلام خدا شاهد 3تا از لاستیکام پنجره زاباس هم ندارم

 • علی محمدی 0 0

  چهار حلقه لاستیک روا ماشین مسافر کشی لاستیک نداره

 • هادی معصوم گسکره 0 0

  205تایر

 • روح الله محمدیقلعه محمد علی 0 0

  لاستیک کویر تایر پراید

 • ناشناس 0 0

  مرگ بردزد

 • طاهره مهرانی بندکوه 0 0

  لاسیک پزومخواهم

 • ناشناس 0 0

  مردم را سر کار گزاشتیداخه ده بار است می خواهیم لاستیک ثبت نام کنیم چقدر علکی تمدید می کنید

 • ناشناس 0 0

  خرید ۴ حلقه یا ۲حلقه لاستیک پراید۱۳۱

 • حجت الله شاهوند 0 0

  لطفا دستور فرمائید۰۹۱۲۷۵۹۹۰۷۳

 • صالح 0 0

  ۲۳۵

 • علی اکبر کریمی 0 0

  لاستیک پیدا نکردم توروخدا لاستیک دولتی به من بدهین

 • ولی کوچک زاده 0 0

  پژو روا

 • ناشناس 0 0

  سلام من ده سال تاکسی دارم هنوز از تاکسی رانی چیزی دریافت نکردم من یک جفت لاستیک می خواستم ولی موفق نشدم بکیرم

 • منصورصفای 0 0

  دوجفت لاستیک پرایدمی خوام

 • محمد محمدی 0 0

  من ۴حلقه لاستیک برای خودرو دنا میخواهم

 • منصور مرسلی 0 0

  دریافت نکردم

 • منصور مرسلی 0 0

  لاستیک دولتی میخوام

 • مهدی 1 0

  اقا این سایت ها اعصاب ادمو میریزه به هم من پنج دقیقه مانده به بازگشایی سایت اماده ورودم چهار روزه ک از موقع باز گشایی هنگ میکنه میگه ظرفیت تکمیله دوبار موفق شدم برم داخل تایر و امروز انتخاب کردم میرفتم واس پرداخت میگفت شلوغه کمی بعد هی امتحان کردم برم سه دقیقه بعد گف تایر انتخابی شما به اتمام رسید

 • احمدسلطانی 0 0

  اصلاتمامش سرکاریه

 • مهرداد کریمی 1 0

  سلام لاستیک پژوسایز14

 • نادر 1 0

  لاستیک پراید

 • محمد صفدرزاده 0 0

  لاستیک نیسان میخواهم

 • عباس پسلاری 0 0

  ۲ یا ۴ حلقه لاستیک پراید

 • بهزاد همتدجو 0 0

  ۴ حلقه تایر روا

 • علی کشاورز 0 0

  دوحلقه لاستیک پراید ۱۶۵

 • بیدالله ظلیم 0 0

  ۴حلقه لاستیک پژو۴۰۵

 • حسن نوری فرد 0 0

  عالی اشت

 • جانعلی 0 0

  خرید یک جفت لاستیک

 • نعمت سبزهوند چگینی 0 0

  راهنمایی جهت خرید

 • علی رازگردانی 0 0

  لاستیک پراید میخوام

 • قهرمان جبرائیلی 0 0

  آقا یه جفت لاستیگ شماره ۱۴ سایز۲۰۵چطوری تهیه کنم ممنون از اردبیل

 • محمد بهارلو 0 0

  خرید ۱ جفت لاستیک پراید

 • مجید 0 0

  من یک ماه نتونستم ثبت نام

 • سلام 0 0

  تلاش کنید .۶ساعت نشستم پای گوشی تا سایت کویر ثبت نام کردم‌.

 • جعفر باباخانی 0 0

  لاستیک تیبا 4عدد

 • محمود 0 0

  این مردم نگون بخت را سر کار گذاشتن که در حسرت لاستیک دولتی دق کنند.

 • علیرضا نوروزی 0 0

  سلام.یه جفت لاستیک ۱۶۵ میخوام پیر شدم انقد تو سایت گشتم و نتونستم پیدا کنم

 • مجید 1 0

  لاستیک پراید ۱۷۵

 • علی مرادی 1 0

  ۲حلقه لاستیک پراید میخواستم

 • رضا صفر ۴حلقه لاستیک پیکان وانت 1 0

  لاستیک بارز عالی

 • میثم پیری تختگاهی 0 0

  یزد تایر

 • یوسف 0 0

  همه سرکاریه به کسی چیزی نمیدن فقط پول پارتی

 • رضا کاظمی 0 0

  لاستیک سمند میخوام

 • محمدتقی صدری زاده 0 0

  حداقل دوحلقه لاستیک ۱۷۵پراید

 • مهدی رزاقی 0 0

  دوجفت خرید لاستیک ۱۷۵ یزید

 • محمد علی 1 0

  لاستیک پراید دو جفت

 • آیدین اسفندیاری 0 0

  سلام
  4 حلقه یا حداقل 2 حلقه لاستیک پراید 111

 • هوشمند 0 0

  چهار حلقه لاستيك ٢٠٥ پژو پارس ميخوام

 • روح الا 0 0

  لاستیک بارز 206

 • هادی 0 0

  4 حلقه لاستیک پیکان وانت

 • محمد اقلیدی 0 0

  لاستیک پیکان بار میخوام

 • ناصر سالاری 0 0

  لاسیک پیکان وانت چهار حلقه

 • سنا 0 0

  لاستیک تیبا

 • محمدانباخون 0 0

  روحیه کویرتایر

 • محمد 0 2

  خرید دو جفت لاستیک وانت باری دنا

 • مرادی 0 0

  سلام.ما دو هفته است برا تایر دولتی بارز ثبت نام کردیم ولی خبری نشده.چطور میتونم پیگیر باشم؟؟؟

 • رسول رشیدی 0 0

  لاستیک پرشیا ۴ حلقه

 • علی 0 0

  دوجفت لاستیک وانت

 • ابراهیم 0 0

  خوب

 • علی محمد پور 0 0

  دو حلقه لاستیک نیسان بارز

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین