| کد خبر: 268773 |

مانع‌ زدایی از پروژه‌ های مشارکتی حوزه حمل‌ ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان از مانع زدایی پروژه های مشارکتی حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری خبر داد و گفت: تکمیل و بهره بردای کامل پایانه صمدیه مستلزم تعیین تکلیف و رفع موانع شهرسازی و حقوقی آن است.

تین نیوز

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان از مانع زدایی پروژه های مشارکتی حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری خبر داد و گفت: تکمیل و بهره بردای کامل پایانه صمدیه مستلزم تعیین تکلیف و رفع موانع شهرسازی و حقوقی آن است.

 

مسعود حیدری در گفت وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به برگزاری جلسه ای با حضور مسئولان حوزه حمل ونقل ترافیک شهرداری اصفهان اظهار کرد: در حال حاضر در سطح شهر اصفهان، پنج پایانه فعال مسافربری از جمله پایانه کاوه در شمال شهر، صفه در جنوب، پایانه جی در شرق، پایانه زاینده رود در غرب اصفهان و پایانه درون استانی صمدیه وجود دارد که تکمیل و بهره بردای کامل آن، مستلزم تعیین تکلیف و رفع موانع شهرسازی و حقوقی آن است.

وی افزود: درباره پروژه پایانه مسافربری صمدیه مقرر شد وضعیت پلاک های واقع در طرح برای تملک، ضوابط شهرسازی پلاک های مذکور و محدوده دقیق زمین و طرح نهایی پروژه مشخص و شرایط برای فراخوان آن فراهم شود.

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه حدود ۲۵ درصد از ۱۷ هزار و ۵۰۰ متر مربع کل تملکات زمین های مربوط به این پروژه که شامل منازل مسکونی و سرقفلی های باقی مانده است، مصوب شد که منتخب این فراخوان نیز ساخت پایانه و پرداخت هزینه های تملک های این پروژه را تقبل کند.

 

حیدری با تشریح سایر پروژه های مشارکتی در دست اقدام معاونت حمل ونقل و ترافیک و سازمان پایانه های شهرداری اصفهان اضافه کرد: بازسازی، تکمیل و تجهیز هتل رستوران کاوه از جمله پروژه های مشارکتی است که مقرر شد در اسرع وقت کارشناسی لازم انجام و زمینه برگزاری فراخوان آن فراهم شود.

وی اضافه کرد: تعیین تکلیف تابلوی تبلیغاتی پایانه صفه و کنترل پروژه های مشارکتی مسکونی و تجاری جابر انصاری از دیگر مصوبات این جلسه بود که بر اساس جدول زمان بندی ادامه و برای استفاده شهروندان قابل بهره برداری خواهد بود.

جلسه سازمان سرمایه گداری و مشارکت ها با معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان با دستور کارهای مرتبط با سازمان سرمایه گذاری برگزار و بر تسریع در تکمیل و بهره برداری از پروژه های پایانه مسافربری صمدیه، پروژه های مشارکتی جابر انصاری، بازسازی، تکمیل و تجهیز هتل رستوران پایانه مسافربری کاوه و تعیین تکلیف تابلوی تبلیغاتی پایانه صفه تاکید شد.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.