| کد خبر: 269385 |

اطلاعیه مهم سازمان تامین‌اجتماعی/ چرا از فیش حقوقی بازنشستگان یک میلیون تومان کسر شد؟

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از واگذاری ۵۲ درصد سهام پتروشیمی امیرکبیر به بازنشستگان اشاره و تاکید کرد: مستمری بگیرانی که تمایلی ندارند، می توانند با ارسال عدد ۱۱ به شماره ۹۲۰۷۷۷۲۰۲۶ از خرید سهام انصراف دهند.

تین نیوز

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی از واگذاری ۵۲ درصد سهام پتروشیمی امیرکبیر به بازنشستگان اشاره و تاکید کرد: مستمری بگیرانی که تمایلی ندارند، می توانند با ارسال عدد ۱۱ به شماره ۹۲۰۷۷۷۲۰۲۶ از خرید سهام انصراف دهند.

به گزارش تین نیوز به نقل از خبرآنلاین، سازمان تامین اجتماعی پیرامون موضوع کسر مبلغ یک میلیون تومان از فیش حقوقی مستمری بگیران این سازمان که موجبات نارضایتی تعداد قابل توجهی از بازنشستگان را به همراه آورده است، توضیحاتی ارائه داد.

در اطلاعیه سازمان تامین اجتماعی آمده است: پیرو کسورات انجام شده در واریز روز نخست حقوق برخی از بازنشستگان این سازمان (حروف الف) که با هدف سرمایه گذاری و واگذاری سهام یکی از شرکت ها، صورت پذیرفته، این سازمان ضمن حمایت از اقداماتی که در جهت منافع و صرف و صلاح بازنشستگان و ذی نفعان معزز تأمین اجتماعی است؛ بر ضرورت اطلاع رسانی قبلی، کامل و مبتنی بر حق انتخاب داوطلبانه این قشر عزیز از هرگونه طرح مرتبط با ایشان تأکید می کند.

در ادامه توضیحات سازمان تامین اجتماعی قید شده است: لذا با دستور صادر شده توسط مدیرعامل سازمان و هماهنگی صورت گرفته با بانک های عامل و همچنین کانون عالی بازنشستگان، کسورات انجام شده که بدون اطلاع رسانی مکفی صورت پذیرفته بود با قید فوریت به حساب کلیه مستمری بگیران گروه "الف" بازگشته و هرگونه برداشت، تحت هر عنوان از حساب نیز تا زمان اطلاع رسانی کافی و شفاف و ثبت نام داوطلبانه بازنشستگان عزیز که متعاقباً از طریق کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تأمین اجتماعی اعلام می شود؛ متوقف شد.

بر اساس این اطلاعیه پیش از این رئیس کانون بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از واگذاری ۵۲ درصد سهام پتروشیمی امیرکبیر به بازنشستگان خبر داده و گفته بود مستمری بگیرانی که به خرید این سهام تمایلی ندارند، می توانند با ارسال عدد ۱۱ به شماره ۹۲۰۷۷۷۲۰۲۶ از خرید سهام انصراف دهند.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.