| کد خبر: 247035 |

مشاهده کارزارها و پویش های حمل و نقلی و ترافیکی فعال

معضلات زیادی در شقوق مختلف حمل و نقل ترافیک درون شهری و برون شهری وجود دارد. یکی از راه های اولویت قرارگرفتن حل مشکلات اقشار مختلف مردم، توجه به آرا و نظرات مردمی است که می تواند در قالب کارزارها و پویش های مردمی تبلور یابد

تین نیوز

یکی از شیوه های حضور مردم در عرصه تصمیم گیری، کنشگری مدنی و ایجاد کارزار و یا راه اندازی پویش های حمل و نقلی و ترافیکی در هر حوزه و بویژه حوزه حمل و نقل است. به یقین معضلات زیادی در شقوق مختلف حمل و نقل ترافیک درون شهری و برون شهری وجود دارد. یکی از راه های اولویت قرارگرفتن حل مشکلات اقشار مختلف مردم، توجه به آرا و نظرات مردمی است که می تواند در قالب کارزارها و پویش های مردمی تبلور یابد. توجه به آرای عمومی مردم در حل معضلات و مشکلات، نیز یکی از راه های احترام به دیدگاه ها و نظرات مردم است. بویژه این که در این شیوه، مردم با امضای خود شاخص مشخصی از میزان حمایت از یک پیشنهاد و یا راهکار ارایه می کنند و این برای مسئولین میتواند شاخص مناسب برای تصمیم گیری باشد. لذا تلاش کنیم دیگران را با نظرات خود همراه کنیم. روشی که قبلا با جمع آوری طومار صورت می گرفت و اکنون با وجود زیرساخت های تکنولوژی و نیز ابزارهای نوین از قبیل اینترنت، فضای ابری، موبایل و گوشی های هوشمند، و ... کمک موثری برای انتقال آرای و نظرات مردمی است.

در اینجا ما تلاش می کنیم کارزارها و پویش های مردم را برای مشارکت بیشتر مردم در سرنوشت و رفع مشکلات خودشان در دو بخش جداگانه معرفی کنیم. لذا برای اطلاع از کارزارها و پویش های مرتبط با صنعت حمل و نقل و معضلات ترافیکی به هریک از لینک های زیر کلیک کنیئ و آنها را مشاهده و در صورت علاقمندی در ثبت نام و رای دهی و مشارکت در آنها اقدام کنید:

برای مشاهده کارزارهای حمل و نقلی و ترافیکی اینجا را کلیک نمایید!

 

برای مشاهده پویش های حمل و نقلی و ترافیکی اینجا را کلیک نمایید!

 

آگاهی مقدمه کنشگری مدنی و اجتماعی است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.