| کد خبر: 264644 |

رینگ کمربندی شرقی مبارکه با اعتبار 700 میلیاردی تکمیل می شود

قطعه پنجم رینگ کمربندی شرقی شهر (میدان مادر - سرارود) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال تکمیل می شود.

تین نیوز

حسین خدارحمی معاون عمران شهرداری مبارکه، با اشاره به آغاز عملیات احداث بلوار غدیر به عنوان قطعه پنجم رینگ کمربندی شرقی شهر (میدان مادر - سرارود) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال تکمیل می شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از ایمنا، خدارحمی اظهار کرد: این معاونت سال های گذشته با انجام انواع پروژه های کلان، متوسط و کوچک سهم زیادی در اجرایی ساختن خواسته های به حق شهروندان شهر مبارکه داشته است.

وی با اشاره به احداث تقاطع غیرهمسطح شهدای فولاد مبارکه، افزود: این پروژه با هزار میلیارد ریال اعتبار صددرصد پیشرفت فیزیکی دارد.

معاون عمران شهرداری مبارکه خاطرنشان کرد: ایمن سازی و کاهش خطرات وسایل نقلیه سنگین فولاد مبارکه به شبکه معابر اصلی، جلوگیری از وارد آمدن خسارت های وسایل نقلیه سنگین به زیرساخت ها، تسهیل در تردد شهروندان محله های قهنویه، سجادیه و نهچیر از مهمترین اهداف اجرای این پروژه محسوب می شود.

خدارحمی با اشاره به احداث قطعه چهارم رینگ کمربندی شرقی شهر با عنوان بلوار سردار شهید حمزه بابایی، تصریح کرد: این پروژه با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال صددرصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای اجرای این طرح ۶۵ هزار متر مکعب عملیات خاک برداری، ۳۰ هزار مترمکعب خاک ریزی، ۱۴ هزار مترمربع عملیات بیس و آسفالت و چهار هزار متر عملیات جدول گذاری اجرا شده است.

وی با اشاره به پیشرفت فیزیکی صددرصدی بلوار وحدت و اصلاح هندسی میدان حافظ با اعتبار ۱۵۰ میلیارد ریال، اضافه کرد: دسترسی آسان شهروندان به نقاط مختلف شهر و کاهش بار ترافیکی در بافت مرکزی شهر از اهداف اصلی اجرای این پروژه است. برای تکمیل این پروژه ۳۵۰۰ متر مکعب عملیات خاکبرداری، دو هزار متر مکعب عملیات خاک ریزی، سه هزار متر مربع عملیات آسفالت، ۱۱۰۰ متر طول عملیات جدول گذاری و سه هزار مترمربع عملیات بیس و زیرسازی اجرا شده است.

معاون عمران شهرداری مبارکه با اشاره به ادامه احداث شهرک کارگاهی خیام با وسعت ۱۶۰ هکتار با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال، تاکید کرد: این پروژه با هدف ساماندهی مشاغل کارگاهی و توسعه اشتغال در حال اجرا است و تاکنون پیگیر اخذ مصوبه کارگروه امور زیربنایی، زیرسازی شبکه معابر، جدول گذاری و نصب کانال های دفع آب های سطحی و اجرای شبکه های برق، آب و گاز بوده ایم.

خدارحمی با اشاره به آغاز عملیات احداث بلوار غدیر به عنوان قطعه پنجم رینگ کمربندی شرقی شهر (میدان مادر - سرارود) با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال، ادامه داد: دسترسی آسان شهروندان به کمربندی شمال شهر و کاهش بار ترافیکی در بافت مرکزی شهر از اهداف اصلی اجرای این پروژه محسوب می شود و ۲۵ هزار مترمربع در این زمینه آزادسازی انجام شده است.

وی با اشاره به تکمیل عملیات اجرایی ادامه بلوار شهید حقانی، اضافه کرد: دسترسی آسان به کمربندی شرقی شهر و کاهش بار ترافیکی در بافت مرکزی از مهم ترین اهداف اجرای این پروژه است که در این راستا یک هزار و ۱۷۳ متر مربع آزادسازی انجام شده است.

خدارحمی با اشاره به اجرای نهضت آسفالت در سطح ۲۰۰ هزار مترمربع از شهر و محلات مبارکه با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال، اظهار کرد: نهضت آسفالت در بافت مرکزی شهر و محلات اسماعیل ترخان، سجادیه، نهچیر، دهنو، درچه، قهنویه، سرارود، شیخ آباد، محمدیه، صفائیه، نصیرآباد و صادقیه اجرا شده است.

معاون عمران شهرداری مبارکه با اشاره به سایر اقدامات معاونت عمران شهرداری مبارکه، اضافه کرد: طرح توسعه آرامستان مرکزی شهر، مشارکت در احداث گلستان شهدای محله قهنویه، اجرای کانال های دفع آب های سطحی، اصلاح طرح های هندسی معابر، نصب علائم ترافیکی، رنگ آمیزی و خط کشی مسیرهای عابر پیاده، نصب و اصلاح چراغ های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و تعمیر و تجهیز کارگاه امانی شهرداری از دیگر طرح ها در شهر و سطح محلات مبارکه است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

نظرسنجی
آیا جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با مدیران شرکت‌های مالک لوکوموتیو و واگن و تأکید ایشان بر حمایت از بخش خصوصی، تا کنون در بهبود وضعیت این شرکت ها مؤثر بوده است؟