| کد خبر: 217106 |

با وجود اظهارنظرهای مختلف درباره محدودیت های کرونایی، مشاور وزیر کشور درباره ادامه دار شدن لغو طرح ترافیک اظهار نظر کرد.

تین نیوز

با وجود اظهارنظرهای مختلف درباره محدودیت های کرونایی، مشاور وزیر کشور درباره ادامه دار شدن لغو طرح ترافیک اظهار نظر کرد.

 حسین ذوالفقاری گفت: علیرغم کاهش روند ابتلا به کرونا در پایتخت اما همچنان پیشنهاد داده‌ایم تا طرح ترافیک و حضور یک‌سوم کارمندان در ادارات تا پایان مرداد ادامه داشته باشد.

‌به گزارش تین نیوز، معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور ظهر امروز در حاشیه «سی‌امین جلسه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا» درباره شرایط دورکاری و طرح ترافیک در کلانشهر تهران اظهار کرد.

ذوالفقاری بیان کرد: پیشنهاد ارائه چند سامانه برای پایش و رصد دیتاهای جمع‌آوری شده از این بیماری داده شد و همچنین پیشنهاد ایجاد مرکزی به عنوان دیتابیس داده شد که اگر ستاد ملی مقابله با کرونا موافقت کند، این مراکز و سامانه ایجاد شود. معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور افزود: باید بتوانیم هم مدیریت بیماری و هم کنترل هوشمند کرونا را در این بستر (سامانه‌ها) تقویت کنیم.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: دو کار اساسی باید در این برهه از زمان انجام دهیم؛ اول آنکه ایجاد و راه‌اندازی سامانه‌های هوشمند و دوم، برنامه‌های یکساله نهادها و ادارات برای زندگی با کرونا.

ذوالفقاری گفت: به ادارات گفته‌ایم ظرف مدت یک ماه برنامه‌ای برای یک سال آینده با در نظر گرفتن مواردی که در ادامه گفته می‌شود و همچنین کاهش زنجیره شیوع بیماری تهیه کنند که پس از تصویب، به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال خواهد شد.

وی تأکید کرد: ادارات باید در این برنامه‌ها چند مسئله را لحاظ کنند؛ ۱ صیانت از کارکنان در برابر کرونا ۲ صیانت از مراجعین و مشتریان در برابر کرونا ۳ نحوه استفاده از امکانات و تجهیزات یعنی تجهیزات و امکانات سبب شیوع مجدد کرونا نشود ۴ بایدها و نبایدها در این زمینه.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور اظهار کرد: همچنین متولی هر سازمان و نهاد برای پیگیری و نظارت اجرای برنامه‌ها باید مشخص شود؛ سپس ضمانت اجرای این برنامه‌ها مد نظر قرار گیرد.

ذوالفقاری افزود: خوشبختانه روند بیماری و اپیدمی کرونا در تهران طی دو هفته گذشته، کاهشی بوده است. امروز هم در جلسه به این نتیجه رسیده‌ایم که به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد دهیم لغو طرح ترافیک و همچنین استفاده از یک‌سوم کارکنان در ادارات تا پایان مرداد ماه تمدید شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین