| کد خبر: 216247 |

رئیس حوزه قضائی شال

قزوین| محمد رمضانی رئیس حوزه قضائی بخش شال در خصوص تعداد بازداشتی های حوزه قضائی شال گفت سعی بر ان بوده است که قرارهای تآمین کیفری به گونه ای صادر گردد که منتهی به بازداشت متهمین نگردد در این راستا در سه ماهه نخست سال جاری این حوزه قضائی از مجموع 66 قرار تأمین صادرشده تنها 10 مورد منتهی به بازداشت گردیده وبازداشت شدگان نیز با ایداع وثیقه یا معرفی کفیل ظرف چند روز آزاد گردیده اند وهم اکنون تنها یک زندانی تحت قرار در این حوزه قضائی وجود دارد

تین نیوز

قزوین|محمد رمضانی رئیس حوزه قضائی بخش شال در خصوص تعداد بازداشتی های حوزه قضائی شال گفت سعی بر ان بوده است که قرارهای تآمین کیفری به گونه ای صادر گردد که منتهی به بازداشت متهمین نگردد در این راستا در سه ماهه نخست سال جاری این حوزه قضائی از مجموع 66 قرار تأمین صادرشده  تنها 10 مورد منتهی به بازداشت گردیده وبازداشت شدگان نیز با ایداع وثیقه یا معرفی کفیل ظرف چند روز آزاد گردیده اند وهم اکنون تنها یک زندانی تحت قرار در این حوزه قضائی وجود دارد.

به گزارش خبرنگار تین نیوز، وی همچنین با اشاره به نظام نیمه آزادی در راستای کاهش جمعیت کیفری گفت:  در سه ماهه نخست سال جاری دو زندانی تحت نظارت سامانه های الکترونیکی (پابند) قرار گرفته  و بدین وسیله از زندان آزاد شده اند.

رئیس حوزه قضائی شال همچنین به آمار سایر عناوین منتهی به کاهش جمعیت کیفری زندانها اشاره کرد و افزود:  23 نفر از محکومین مشمول مرخصی پایان حبس، آزادی مشروط اعطاء، عفو،  تعلیق مجازات و مجازاتهای جایگزین حبس قرار گرفته اند.

این مقام قضائی در پایان تصریح نمود:  باعنایت به مراتب مذکور رویکرد  این حوزه قضائی در استفاده از تأسیسات قانونی  به منظور کاهش جمعیت کیفری زندان می باشد.

 

حالا که اینجا هستید...

تین‌نیوز از مخاطبانش درخواست کوچک اما مهمی دارد. ما در پایگاه خبری صنعت حمل‌و‌نقل همواره سعی داشتیم جامع‌ترین اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌ها را مطابق با واقعیات و توجه به اصل بی‌طرفی رسانه تهیه و اطلاع‌رسانی کنیم. اما حوزه‌ی حمل‌و‌نقل بسیار گسترده است و پوشش دقیق و متمرکز همه‌ی آن کاری بس دشوار. بنابراین تصمیم براین گرفتیم که روی بخش‌هایی از این حوزه بیشتر تمرکز کنیم که اولویت و دغدغه اصلی مخاطبانمان است و مشکلات این حوزه‌ها را با فوریت بیشتری از مسئولان پیگیری کنیم. بنابراین پرسشنامه‌ای تهیه کردیم که اولویت شما در حوزه بزرگ حمل و نقل را مشخص می‌کند حال تنها قدمی که مانده این است که با پر کردن این پرسشنامه ما را در این مسیر یاری کنید. «راه روشن است.»؛ اگر شما راهنمای ما باشید.

پرسشنامه
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین