| کد خبر: 243778 |

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: بامداد امروز قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل خارج شد و تا کنون پنج تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شده اند.

تین نیوز

بیرجند- فاطمه علیزاده| مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: بامداد امروز قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل خارج شد و تا کنون پنج تیم عملیاتی به محل حادثه اعزام شده اند.

به گزارش تین نیوز، محمدرضا رضایی اظهار داشت: متأسفانه در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه هفدهم خرداد ماه قطار مسافربری در کیلومتر ۵۰ طبس به یزد (ایستگاه مزینو) از ریل خارج شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون پنج تیم امدادی از هلال احمر به محل حادثه اعزام شده است، افزود: یک تیم از پایگاه مسجد شکر، یک تیم از پایگاه دیهوک، دو تیم پشتیبان از شعبه طبس و یک تیم از بشرویه در عملیات نجات آسیب دیدگان مشارکت داشته اند.

وی گفت: تا کنون حادثه خروج از ریل قطار مشهد به یزد۵۰ نفر مصدوم و ۱۰ نفر فوتی داشته است.

رضایی افزود: قطار مشهد به یزد ۳۴۸ مسافر داشته است که سه واگن آن از ریل خارج شده است.

وی با بیان اینکه تا کنون این حادثه ۵۰ نفر مصدوم و ۱۰ فوتی داشته است، گفت: حال ۱۵ نفر از مصدومان وخیم است و به مراکز درمانی اعزام شده اند.

رضایی عنوان کرد: ۹ تیم اعزامی هلال احمر با ۳۰ امدادگر اقدامات لازم را انجام می‌دهند.

وی با بیان اینکه اسکان و تغذیه مسافرین در حال انجام است، بیان کرد: دو بالگرد به محل حادثه اعزام شده است.

وی با بیان اینکه برای انتقال مصدومان امداد هوایی و زمینی انجام می‌شود، گفت: هماهنگی شده تا مسافران سالم به یزد اعزام شوند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین
    0 رویداد‌های ۱۰ روز آینده
    helptinn

    تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
    ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

    از ما حمایت کنید