| کد خبر: 218378 |

مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان:

اصفهان| مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در سال جاری بیش از 180 مورد انشعاب آب غیر مجاز در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان کشف شد که 100مورد آن در روزهای اخیر شناسایی گردیده است.

تین نیوز

اصفهان| مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در سال جاری بیش از 180 مورد انشعاب آب غیر مجاز در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان  کشف شد که  100مورد آن در روزهای اخیر شناسایی گردیده است. 

به گزارش تین نیوز، اصفهان |هاشم امینی تصریح کرد: از 80 فقره کشف  انشعاب آب غیر مجاز در منطقه برآان و کراج بیش از 50 مورد آن دارای کاربری باغ ویلا بوده و این در حالیست که حداقل وسعت یک باغ ویلا هزار متر مربع می باشد و طبق بررسی های صورت گرفته حداقل آب مصرفی در یک باغ ویلا با این وسعت، 60 متر مکعب آب در ماه است. لازم به توضیح است که با ساماندهی این نوع انشعابات غیر مجاز، از حدود 3 هزار متر مکعب آب بدون درآمد در ماه در این منطقه جلوگیری به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 360 مورد انشعابات آب غیر مجاز در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان کشف گردید اظهار داشت: از طریق پیمایشی که از سوی کنتور خوان ها و گزارشات مردمی و کارکنان صورت گرفت انشعابات غیر مجاز کشف و اقدامات لازم در خصوص آن انجام شد.

هاشم امینی با اشاره به تعداد مشترکین آب در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان گفت: بیش از 28 هزار و 800 مشترک در 61 روستا و یک شهر منطقه برآان و کراج وجود دارد که برنامه ریزی شده در سال جاری طی پیمایش های منسجم با شناسایی انشعابات غیر مجاز از هدر رفت آب جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه در ماه های اخیر با کشف انشعابات غیر مجاز مشکل افت فشار آب روستای دستجا در منطقه مرکزی رفع شد اعلام کرد: در سالهای اخیر 579 مشترک آب در این روستا در فصل تابستان با مشکل افت فشار آب مواجه بودند که در سال جاری با کشف و شناسایی حدود 40  فقره  انشعاب آب  غیر مجاز با کاربری باغ ویلا  در آن محدوده ، بیش از 2 هزار و 400 متر مکعب در ماه  آب به چرخه توزیع اضافه شد و بدین ترتیب مشکل افت فشار اهالی این روستا برطرف گردید.

هاشم امینی با تاکید بر ساماندهی انشعابات غیر مجاز خاطرنشان ساخت: طی دو سال اخیر حدود 700 مورد انشعابات غیر مجاز آب در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان کشف شد که از این رقم  تاکنون حدود 550 مورد آن ساماندهی شده است و 150 مورد دیگر طی مراحل قانونی نهایتا تا پایان سال مورد ساماندهی قرار می گیرند.   

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین