| کد خبر: 265965 |

فعالیت یک شرکت هواپیمایی و دو مرکز تعمیر و نگهداری تعلیق شد

فعالیت یک شرکت هواپیمایی و دو مرکز تعمیر و نگهداری به دنبال بازرسی های نظارتی معاونت استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری و به دلیل عدم رعایت استانداردهای پرواز و قوانین ومقرات، تعلیق شد.

تین نیوز

فعالیت یک شرکت هواپیمایی و دو مرکز تعمیر و نگهداری به دنبال بازرسی های نظارتی معاونت استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری و به دلیل عدم رعایت استانداردهای پرواز و قوانین ومقرات، تعلیق شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: به دنبال بازرسی های نظارتی معاونت استاندارد پرواز سازمان هواپیمایی کشوری و به دلیل عدم رعایت استانداردهای پرواز و قوانین و مقرات، فعالیت یک شرکت هواپیمایی و دو مرکز تعمیر و نگهداری تعلیق شد. 

گفتنی است؛ نظارت، بازرسی فنی و تخصصی از شرکت های هواپیمایی، مؤسسات هوانوردی، فرودگاه ها، اماکن و مستحدثات مربوطه جزو وظایف سازمان هواپیمایی کشوری به مثابه نماینده دولت در جهت اعمال حاکمیت در صنعت حمل و نقل هوایی کشور است. 

همچنین، بازرسان سازمان برای ورود و بازرسی، نظارت و اعمال مقررات وفق قوانین داخلی و بین المللی هوانوردی نسبت به شرکت های هواپیمایی، مؤسسات هوانوردی، فرودگاه ها، اماکن و مستحدثات مربوط، دارای اختیار تام هستند و تمامی عوامل دستگاه های اجرایی مستقر در فرودگاه از جمله عوامل فرودگاهی، پروازی و نیروهای امنیتی و انتظامی مکلفند با بازرسین سازمان همکاری کنند. در مورد اماکن و مستحدثات نظامی و امنیتی، رعایت مصوبات شورای عالی امنیت ملی و قوانین و مقررات مربوط الزامی است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

نظرسنجی
آیا جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با مدیران شرکت‌های مالک لوکوموتیو و واگن و تأکید ایشان بر حمایت از بخش خصوصی، تا کنون در بهبود وضعیت این شرکت ها مؤثر بوده است؟