| کد خبر: 262189 |

رینگ چهارم اصفهان در کمربندی ۸۳ درصدی

این پل با توجه به اتصال روستای چنگان به دهنو پل شهدای دهنو نام گرفت، تاکنون ۸۳ درصد پیشرفت داشته است و برای تسهیل دسترسی محلی به روستاهای چنگان و دهنو احداث می شود.

تین نیوز

معاون عمران شهری شهردار اصفهان با اشاره به احداث پل ورودی چنگان در کیلومتر ۲۵۰۰ رینگ چهارم گفت: این پل با توجه به اتصال روستای چنگان به دهنو پل شهدای دهنو نام گرفت، تاکنون ۸۳ درصد پیشرفت داشته است و برای تسهیل دسترسی محلی به روستاهای چنگان و دهنو احداث می شود.

اصغر کشاورزراد در گفت وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: رینگ چهارم کلان شهر اصفهان، مجموعه ای از آزادراه و تقاطع های غیرهمسطح است که از تقاطع غیرهمسطح سردار شهید سلیمانی، ابتدای جاده نائین (امام رضا (ع)) آغاز می شود و با گذر از شرق و شمال اصفهان به سمت میدان استقلال حرکت می کند و با عبور از خمینی شهر، اتوبان ذوب آهن و کمربندی غرب، به سمت کمربندی شرق اصفهان حرکت می کند و به تقاطع سردار شهید سلیمانی متصل می شود تا شهر اصفهان و ترافیک آن را در خود محصور کند.

وی افزود: یکی از این پروژه های شاخص، حلقه حفاظتی شهر یا رینگ چهارم ترافیکی به طول ۷۸ کیلومتر است که ۴۵ کیلومتر از این رینگ داخل شهر اصفهان و ۳۳ کیلومتر در محدود پنج شهر دولت آباد، خورزوق، خمینی شهر، درچه و ابریشم قرار دارد و پس از بهره برداری موجب تسهیل عبور و مرور و کاهش تصادفات خواهد شد.

معاون عمران شهری شهردار اصفهان خاطرنشان کرد: تسهیل عبور و مرور در سطح شهر، کاهش اتلاف وقت و کاهش مصرف سوخت، کاهش بار ترافیکی در مبادی ورودی نصف جهان، کاهش اثرات منفی ترافیک نظیر آلودگی های هوا و صوت، کاهش بار ترافیکی رینگ سوم، جلوگیری از گسترش بی رویه ساخت وساز، گسترش کمربند سبز اصفهان و حذف ترافیک خودروهای سنگین عبوری، به عنوان نتایج و اهداف پروژه رینگ چهارم شناخته شده است.

وی با اشاره به احداث پل ورودی چنگان در کیلومتر ۲۵۰۰ رینگ چهارم ادامه داد: این پل که با توجه به اتصال روستای چنگان به دهنو پل شهدای دهنو نام گرفت، تاکنون ۸۳ درصد پیشرفت داشته است و برای تسهیل دسترسی محلی به روستاهای چنگان و دهنو احداث می شود.

کشاورزراد تاکید کرد: اعتبار اولیه ۳۰۰ میلیارد ریالی و مساحت عرشه ۱۳۰۰ مترمربع از جمله مشخصات پل چنگان است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.