| کد خبر: 261164 |

۶۸۵ هزار و ۴۲۶ زائر از مرز خسروی تردد کردند

مدیر پایانه مرزی خسروی از تردد ۶۸۵ هزار و ۴۲۶ مسافر از آن مرز طی ۱۳ روز گذشته خبر داد و گفت: تعداد زائران ایرانی که از پایانه خسروی به عراق سفر کردند ۴۷۷ هزار و ۹۱۹ نفر ثبت شد.

تین نیوز

مدیر پایانه مرزی خسروی از تردد ۶۸۵ هزار و ۴۲۶ مسافر از آن مرز طی ۱۳ روز گذشته خبر داد و گفت: تعداد زائران ایرانی که از پایانه خسروی به عراق سفر کردند ۴۷۷ هزار و ۹۱۹ نفر ثبت شد.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، میثم پرهیخته مدیر پایانه مرزی خسروی در خصوص میزان جابه جایی مسافران اربعین از مرز خسروی طی آغاز سفرهای اربعین تاکنون، توضیح داد: از تاریخ ۳۱ مرداد تا پایان روز یکشنبه  ۱۲ شهریور در مجموع ۶۸۵ هزار و ۴۲۶  مسافر از مرز خسروی عبور کردند که تعداد ۴۷۷ هزار و ۹۱۹ نفر از این مرز خارج و تعداد ۲۰۷ هزار و  ۵۰۷ نفر وارد کشور شدند.

مدیر پایانه مرزی خسروی در استان کرمانشاه، گفت: روز گذشته ۱۲ شهریور تعداد ۱۲ هزار و ۷۱۲ مسافر از مرز خسروی خارج و ۴۱ هزار و ۹۷۳ نفر به کشور وارد شدند. همچنین ۱۱ شهریور نیز مسافران خروجی به تعداد ۲۰ هزار و ۴۵۷ نفر و مسافران ورودی به تعداد ۴۵ هزار و ۲۹۰ نفر ثبت شد.

پرهیخته افزود: برای جمعه ۱۰ شهریور نیز ۴۶ هزار و ۷۰۶ مسافر از مرز خسروی خارج و ۴۳ هزار و ۸۲۸ مسافر به کشور وارد شدند.

مدیر پایانه مرزی خسروی در استان کرمانشاه گفت: ۹شهریور تعداد ۲۸ هزار و ۶ نفر وارد کشور و تعداد ۵۸ هزار و ۲۳۹ نفر از مرز خسروی خارج شدند. چهارشنبه ۸ شهریور نیز ۲۰ هزار و ۹۴۰نفر وارد و ۶۴ هزار و ۵۱۰نفر خارج شدند.

پرهیخته ادامه داد: میزان تردد برای روز سه شنبه ۷ شهریور حکایت از ورود ۱۲ هزار و ۱۵ مسافر به کشور و خروج ۶۸ هزار و ۵۲۲ نفر از مرز خسروی به عراق دارد. همچنین میزان مسافران ورودی به کشور برای دوشنبه ۶شهریور ۶ هزار و ۸۴۶ نفر و مسافران خروجی از این مرز ۶۹ هزار و ۳۹۸ نفر ثبت شد.

به گفته وی، در روز یکشنبه ۵ شهریور ۳ هزار و ۵۰۷ مسافر از مرز خسروی وارد و ۵۰ هزار و ۹۷۹ نفر خارج شدند. شنبه ۴ شهریور نیز میزان ورودی و خروجی مسافران از مرز خسروی به ترتیب، ۹۵۲ نفر و ۳۵ هزار و ۷۲۰ مسافر ثبت شد.

مدیر پایانه مرزی خسروی، میزان تردد در ۳ شهریور را برای مسافران ورودی ۲ هزار و ۱۲۶ نفر و مسافران خروجی را ۲۷ هزار و ۷۷۹ نفر، تردد در ۲ شهریور را ۷۵۶ نفر ورودی و ۱۳ هزار و ۱۸۱ نفر خروجی برشمرد.

پرهیخته افزود: در اول شهریور ۸۷۳ نفر وارد و ۷ هزار و ۱۴۲ نفر خارج و ۳۱ مرداد نیز ۳۹۵ نفر وارد و ۲ هزار و ۵۷۴ نفر از مرز خسروی خارج شدند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.