بازدید سایت : ۳۹۴۰۹

وضعیت مناسب ۱۶۶ پله برقی و ۵۰ آسانسور خط یک متروی تهران

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ساعت پیک صبحگاهی با حضور در نیمه شمالی خط یک مترو از چگونگی روند فعالیت در این خط بازدید و بر ارائه خدمات مناسب به مسافران تأکید کرد.

تین نیوز

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در ساعت پیک صبحگاهی با حضور در نیمه شمالی خط یک مترو از چگونگی روند فعالیت در این خط بازدید و بر ارائه خدمات مناسب به مسافران تأکید کرد.

به گزارش تین نیوز، حامد عباسی نامی سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به همراه رستمی قائم مقام عملیات و جمعی از مدیران خط یک این شرکت، از ایستگاه های نیمه شمالی خط بازدید و فعالیت های انجام شده در زمینه های ایستگاهی، فنی و فرهنگی را مورد ارزیابی قرار داد.

نامی با بیان اینکه خدمت به مردم مهمترین هدف پرسنل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند، خاطرنشان کرد: رفع کمبودهای ایستگاه ها و بهبود خدمات رسانی به شهروندان و مسافران از اولویت های این شرکت است.

وی افزود: تمام سعی و تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا با استفاده بهینه از ظرفیت های موجود، تقاضای شهروندان جهت استفاده از مترو را به بهترین نحو پاسخ دهیم.

سرپرست شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به اینکه در خطوط هفت گانه مترو، خرابی تجهیزات پرمصرف مانند پله برقی ها و آسانسور ها  با توجه به حجم مسافری که روزانه از این تجهیزات استفاده می کنند، امری غیر قابل اجتناب است، خاطرنشان کرد: گزارش وضعیت پله برقی ها و آسانسورها روزانه توسط کارکنان این شرکت ثبت و در صورت اعلام خرابی به سرعت نسبت به رفع نقص پیش آمده اقدام می شود.

بنا براعلام روابط عمومی شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، وی در ادامه از وضعیت مناسب ۱۶۶ پله برقی و ۵۰ آسانسور خط یک مترو خبر داد و گفت: به منظور رفاه بیشتر حال شهروندان سعی می شود خرابی ها در کمترین زمان ممکن برطرف شود که طبق آمار موجود کمتر از یک درصد پله برقی های مترو در روز به دلیل خرابی خاموش هستند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
منبع: خبرگزاری ایسنا
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.