| کد خبر: 234960 |

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران خبر داد:

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران در راستای اجرای سیاستهای وزیر راه و شهرسازی و تبیین روش ها و شیوه های اجرای کار در جلسه شورای معاونین از بهره گیری تمام ظرفیت های استان برای ساخت مسکن و اجرایی شدن اهداف وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

تین نیوز

مدیر کل راه و شهرسازی استان ملزندران در راستای اجرای سیاستهای وزیر راه و شهرسازی و تبیین روش ها و شیوه های اجرای کار در جلسه شورای معاونین از بهره گیری تمام ظرفیت های استان برای ساخت مسکن و اجرایی شدن اهداف وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان مازندران، وزیر راه و شهرسازی در نشست با مدیران کل راه و شهرسازی استان ها با تاکید بر لزوم خلق ثروت و استفاده از توان بخش خصوصی برای آغاز و تکمیل پروژه ها، راه اندازی صندوق توسعه مسکن بر اساس قانون جهش تولید و مکلف شدن بانکها برای تامین منابع مورد نیاز برای بخش مسکن خبر داد.
در این راستا دکتر نظری مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران ضمن بررسی ظرفیت های استان در این حوزه از معاونین خود در بخش های مختلف خواست تا پیشنهادات خود را درباره روش های تکمیل و انجام طرح ها و پروژه ها ارائه نمایند.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس دستور وزیر راه و شهرسازی باید شرایطی را در استان ایجاد کنیم و مشوق هایی را برای سرمایه گذاران در نظر بگیریم و تلاش کنیم تا مردم برای مشارکت در پروژه های حوزه راه و شهرسازی پیشگام شوند.
دکتر نظری اولویت اداره کل راه و شهرسازی استان را استفاده از توان بخش خصوصی برای آغاز و تکمیل پروژه های عمرانی دانست و یادآور شد در حوزه حمل و نقل باید به دنبال راهکارهای جدید برویم و زیرساخت های مهم استان را با این راهکارها احداث و یا تکمیل نمائیم.
مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به سیاست وزیر راه و شهرسازی در خصوص لزوم حمایت ویژه دولت برای تامین مسکن کم درآمدها خاطرنشان ساخت : تولید سرانه مسکن در استان با توجه به اینکه سه قشر با درآمد بالا، میان درآمدی و اقشار ضعیف در برنامه تامین مسکن قرار دارند، افزود: اقشار متوسط نیازمند حمایت دولت و استفاده از تسهیلات و سایر حمایت ها هستند. همچنین اقشار کم درآمدی و ضعیف جامعه نیز نیاز به حمایت های ویژه دولت دارند تا مسکن آنها تامین شود زیرا خود توان انجام آنرا ندارند و دولت با برنامه های حمایتی ویژه حامی آنهاست.
دکتر نظری با اشاره به کار خوب راه اندازی صندوق توسعه مسکن در کشور یادآور شد: زمین – خدمات – تامین منابع مالی – مواد و مصالح ساختمانی و توان فنی و مهندسی را از جمله پیش نیازهای تولید مسکن عنوان و افزود: در استان زمین مورد نیاز برای ساخت مسکن شناسایی و بر اساس برنامه ، مسکن مورد نیاز ساخته خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به حمایت دولت برای تامین مواد و مصالح ساختمانی گفت: برای تامین سیمان و فولاد مورد نیاز برای ساخت مسکن با تفاهم نامه صورت گرفته راه و شهرسازی و وزارت صمت این مشکل مرتفع خواهد شد.
وی راه اندازی صندوق توسعه مسکن را اقدامی موثر برای تولید مسکن عنوان و گفت : از آنجایی که مقرر شد تا بسیاری از درآمدها از جمله فروش املاک و مستقلات به صندوق توسعه مسکن واریز شود، از این طریق امکان کمک به اقشار مختلف جامعه برای انجام پروژه های حمایتی و تکمیل آنها وجود دارد.
دکتر نظری با اشاره به اعتقاد وزیر راه و شهرسازی به تکریم ارباب رجوع یادآور شد: در هر شرایطی باید پاسخگوی مردم بود و حتی اگر کاری از دستمان بر نمی آید با بیشترین احترام و تواضع آنان را مشایعت نماییم.
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین
helptinn

تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

از ما حمایت کنید