افزایش پروازها به همراه کیفیت خدمات اولویت دارد

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه میزبانی شایسته از مسافران فرصت مناسبی برای ارائه خدمات برتر در سفرهای نوروزی است، گفت: افزایش پروازها به همراه کیفیت خدمات اولویت دارد.

تین نیوز

مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه میزبانی شایسته از مسافران فرصت مناسبی برای ارائه خدمات برتر در سفرهای نوروزی است، گفت: افزایش پروازها به همراه کیفیت خدمات اولویت دارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از روابط عمومی «هما» چهارمین جلسه ستاد نوروزی این ایرلاین ملی در اسفند سال ۱۴۰۲ با حضور معاونین و مدیران کل برگزار شد و موضوعات مختلفی از جمله اقدامات عملیاتی برای پروازهای نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

در ابتدا کاپیتان فرزادی پور مدیر عامل هما به همزمانی پروازهای نوروزی با ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: در این ایام لازم است قسمت های عملیاتی در هماهنگی و مشارکت، برنامه ریزی مناسب و اتخاذ راهکارهای ویژه در جهت انجام پروازهای نوروزی ۱۴۰۳ اهتمام ویژه داشته باشند.

فرزادی پور افزود: میزبانی شایسته از مسافران فرصت مناسبی برای ارائه خدمات برتر خواهد بود.

وی ضمن تأکید بر به کارگیری همه ظرفیت های قسمت های مختلف برای تسهیل سفرهای نوروزی گفت: افزایش پروازها به همراه کیفیت خدمات اولویت دارد.

مدیر عامل هما با اشاره بر اهمیت پروازهای نوروزی گفت: پروازهای نوروز نیز مانند سایر عملیات حج و اربعین برای «هما» اهمیت دارد، بنابراین ارائه خدمات مناسب و شایسته به مسافران و اطلاع رسانی به موقع در مواقع ضروری در این ایام بسیار مهم است.

شایان ذکر است، قسمت های عملیات، مهندسی و تعمیرات، خدمات فرودگاهی، کیترینگ در ابتدای جلسه از اقدامات انجام شده مجموعه در جهت آمادگی انجام پروازهای نوروزی مطالبی را عنوان کردند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.