رفع 479 نقطه پرتصادف از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه

از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال، 479 نقطه پرتصادف شامل 204 نقطه پرتصادف مصوب ۱۴۰۱ و 275 نقطه پرتصادف( پروژه های نیمه تمام سنوات گذشته) رفع و اصلاح شده است.

تین نیوز
از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه امسال، 479 نقطه پرتصادف شامل 204 نقطه پرتصادف مصوب ۱۴۰۱ و 275 نقطه پرتصادف( پروژه های نیمه تمام سنوات گذشته) رفع و اصلاح شده است.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای،  مجید صباغ زاده مدیر کل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه این سازمان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، از مجموع ۸۸۷ نقطه پرتصادف مصوب که در اسفندماه سال گذشته توسط کمیسیون ایمنی راههای کشور ابلاغ شده است، 204 نقطه رفع و اصلاح شده است.
وی افزود: همچنین 275 نقطه پرتصادف در قالب پروژه های نیمه تمام که از سنوات قبل نیمه تمام باقی مانده بود، تا پایان آذرماه رفع و اصلاح شد.
صباغ زاده با بیان این که در مدت یادشده، روشنایی ۱۲۱ کیلومتر راه و تونل اجرا شده است، گفت: در برنامه امسال روشنایی در ۱۵۰ کیلومتر راه و تونل پیش بینی شده است که تا پایان آذرماه ۱۲۱ کیلومتر آن اجرا شده است، همچنین از مجموع 1500 کیلومتر انواع حفاظ تعهد سال جاری، تاکنون 1106 کیلومتر انجام شده است.
مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه بیان کرد: در ۹ ماهه امسال ۱۲۰ هزار کیلومتر خط کشی سرد و گرم در راه های برون شهری انجام شد که ۲۰ هزار کیلومتر از هدف تعیین شده یک ساله بیشتر بوده است .
وی در خصوص اجرای روشنایی نقطه ای در راه ها و تقاطع ها بیان کرد: در برنامه یک ساله امسال، اجرای روشنایی نقطه ای در ۳۰۰ نقطه پیش بینی شده که تا پایان آذرماه 311 نقطه ی آن انجام شده است.
مدیرکل دفتر نگهداری علائم، تجهیزات و توسعه ایمنی راه گفت: در مدت یادشده ۵۷ هزار متر مربع تابلو اطلاعاتی در طول راه های کشور تهیه و نصب شده است که از میزان هدف یک ساله 35 درصد بیشتر است.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.