| کد خبر: 215651 |

استاندار خراسان شمالی

بجنورد| استاندار خراسان شمالی محمدعلی شجاعی در جمع خبرنگاران استان با اشاره به اینکه در حال حاضر از روند عملیات راهسازی در محور بجنورد-گلستان راضی نیستم، اظهار کرد: تکمیل و بهره برداری پروژه های تعریض و آسفالت محور بجنورد-گلستان همچنین راه آهن جوین-اسفراین از مصوبات بسیار مهم دور دوم سفر رییس جمهور برای استان بودند.

تین نیوز

بجنورد| استاندار خراسان شمالی محمدعلی شجاعی در جمع خبرنگاران استان با اشاره به اینکه در حال حاضر از روند عملیات راهسازی در محور بجنورد-گلستان راضی نیستم، اظهار کرد: تکمیل و بهره برداری پروژه  های تعریض و آسفالت محور بجنورد-گلستان همچنین راه آهن جوین-اسفراین از مصوبات بسیار مهم دور دوم سفر رییس جمهور برای استان بودند.

به گزارش تین نیوز در سفر دوم رییس جمهور، استان از ارائه بسیاری از پروژه ها برای تصویب در این سفر منصرف شد تا دولت اعتبارات مورد نیاز را برای تکمیل دو پروژه یاد شده را تامین کند.

در این سفر مصوب شد تا 400 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل این دو پروژه اختصاص داده شود.

درصورتیکه تا پایان دولت تدبیر و امید این دو پروژه تکمیل و بهره برداری نشوند، به این معنا است که استان از سفر دوم رییس جمهور ضرر کرده است چون از تصویب بسیاری از پروژه های دیگر خود در این سفر گذشت کرده بود تا این دو پروژه تکمیل شوند.

 

حالا که اینجا هستید...

تین‌نیوز از مخاطبانش درخواست کوچک اما مهمی دارد. ما در پایگاه خبری صنعت حمل‌و‌نقل همواره سعی داشتیم جامع‌ترین اخبار، تحلیل‌ها و گزارش‌ها را مطابق با واقعیات و توجه به اصل بی‌طرفی رسانه تهیه و اطلاع‌رسانی کنیم. اما حوزه‌ی حمل‌و‌نقل بسیار گسترده است و پوشش دقیق و متمرکز همه‌ی آن کاری بس دشوار. بنابراین تصمیم براین گرفتیم که روی بخش‌هایی از این حوزه بیشتر تمرکز کنیم که اولویت و دغدغه اصلی مخاطبانمان است و مشکلات این حوزه‌ها را با فوریت بیشتری از مسئولان پیگیری کنیم. بنابراین پرسشنامه‌ای تهیه کردیم که اولویت شما در حوزه بزرگ حمل و نقل را مشخص می‌کند حال تنها قدمی که مانده این است که با پر کردن این پرسشنامه ما را در این مسیر یاری کنید. «راه روشن است.»؛ اگر شما راهنمای ما باشید.

پرسشنامه
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین