| کد خبر: 217080 |

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین

قزوین| مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به وضعیت مصرف برق در استان اشاره کرد و گفت: مجموع مشترکان خانگی قزوین شامل ۶.۱۹ درصد است که تقریبا ۴۷درصد از مصرف برق را حوزۀ صنعت و ۲۴درصد را نیز بخش کشاورزی و در مجموع حدود ۷۲درصد را فعالیت‌های تولیدی شامل می‌شود

تین نیوز

قزوین| مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین به وضعیت مصرف برق در استان اشاره کرد و گفت: مجموع مشترکان خانگی قزوین شامل ۶.۱۹ درصد است که تقریبا ۴۷درصد از مصرف برق را حوزۀ صنعت و ۲۴درصد را نیز بخش کشاورزی و در مجموع حدود ۷۲درصد را فعالیت‌های تولیدی شامل می‌شود.

به گزارش خبرنگار تین نیوز- سعید بهادیوند چگینی  افزود:باتوجه به اینکه استان قزوین یک استان صنعتی و کشاورزی است، تلفات شبکه در این استان تک رقمی بوده و قزوین تقریبا جزو پنج استان شاخص کشور است که کمترین میزان خاموشی را دارد.

بهادیوندچگینی عنوان کرد: باتوجه به اینکه استان قزوین یک استان صنعتی و کشاورزی است، تلفات شبکه در این استان تک رقمی بوده و این میزان در سایر استان‌های کشور متفاوت است؛ قزوین تقریبا جزو پنج استان شاخص کشور است که کمترین میزان خاموشی را دارد.

وی مطرح کرد: مجموع بستانکاری ما از نهادها، دستگاه‌ها و ارگان‌ها تقریبا ۱۲۰میلیارد تومان بوده و اعتباراتی که به شرکت اختصاص داده می‌شود، از منابع ملی است و نیاز است تا منابع مالی هزار و ۷۳ نیروی انسانی تأمین شود.

وی افزود: اقدامات مناسبی در حوزۀ توزیع برق برای مناطق مختلف استان قزوین صورت گرفته است؛ برای نمونه تقریبا 23 میلیارد تومان برای منطقۀ مهرگان هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: در حوزه تاکید به صرفه جویی و توزیع برق سعی کردیم نگاه سیاسی به موضوع نداشته باشیم و تمام دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی را به صرفه‌جویی از این منابع ملی مجاب کردیم و معتقدیم که روشنایی و برق همواره باید وجود داشته باشد.

بهادیوند چگینی ادامه داد: همواره سعی کردیم تا در خدمت‌رسانی به مردم نگاه یکسانی داشته باشیم زیرا از نظر ما تفاوتی بین مردم وجود ندارد؛ در اختصاص انشعابات برق نیز تلاش ما حفظ قانون و رعایت آن بوده است و تلاش کردیم بدون مجوز، انشعاب برق را به فرد و ارگانی اختصاص ندهیم.

وی تصریح کرد: رعایت اصول درست مصرف برق و تشویق مردم به رعایت آن از جمله برنامه‌های ما در ادارۀ برق است و البته مردم در این بین همکاری مناسبی با ما داشتند؛ اما همکاری لازم از سوی بانک‌ها صورت نگرفت و بانک‌ها جزو پرمصرف‌ترین‌ها در حوزه برق هستند.

 

 

 

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین