|
کد خبر:
93881
|
جدول وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران - ۲
تیننیوز| سازمان راهداری و حمل و نقل جادهای کشور در گزارشی که به شکل جدول تفکیک شده ارایه شده، وضعیت ترافیک محورهای اصلی و فرعی استان تهران را برای آگاهی شهروندان محترم منتشر کرده است.
آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۷ | ۸۸ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۹۲ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۲۵ | ۷۱ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۲ | ۷۰ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۰۰ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۹۵ | ۸۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | نیمه سنگین | ۷۷۷ | ۸۰ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۴۰ | ۴۴ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۸۵ | ۷۲ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۶۴ | ۶۶ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۹ | ۱۰۰ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۵۲ | ۹۵ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۸۸ | ۶۸ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۱۱۹ | ۷۴ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۶۱ | ۷۹ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۶۹ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۴۹۳ | ۷۷ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۱۹۶ | ۲۶ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۴۴ | ۸۶ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۲۹ | ۶۰ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۲۶ | ۸۰ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۴۵ | ۷۸ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۹۵ | ۸۲ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۴ | ۸۰ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۲ | ۵۲ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۰۸ | ۷۳ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۲۳ | ۱۰۳ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۳۴ | ۶۷ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۴۱ | ۷۹ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۶۱ | ۸۱ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۲۷ | ۹۵ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۴ | ۷۴ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۳۸ | ۷۹ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۲۲ | ۸۲ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۱۳ | ۷۴ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۸ | ۵۹ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۲۸ | ۶۱ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۷۴ | ۹۰ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۲ | ۹۲ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۱۸ | ۶۹ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۳۷ | ۸۹ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۱ | ۷۸ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۴۲ | ۷۴ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۱۷ | ۶۴ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۱۹۴ | ۷۶ |
۴۶ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۲ | ۸۸ |
۴۷ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۶۹ | ۹۲ |
۴۸ | تهران | تهران - فشم | روان | ۲۸ | ۵۵ |
۴۹ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۳۹ | ۵۶ |
۵۰ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۶ | ۶۱ |
۵۱ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۳۸ | ۸۵ |
۵۲ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۱۵ | ۷۴ |
۵۳ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | نیمه سنگین | ۴۵۲ | ۷۱ |
۵۴ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۳۹۹ | ۸۰ |
۵۵ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۸ | ۶۴ |
۵۶ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۱۳ | ۸۴ |
۵۷ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۱۰۲ | ۶۷ |
۵۸ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۲۴ | ۸۸ |
۵۹ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۳۰۵ | ۸۸ |
۶۰ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۲۴۰ | ۹۲ |
۶۱ | تهران | ري - قرچک | روان | ۳۵۷ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۲۹ | ۹۱ |
۶۳ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۲۶ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۴۱ | ۸۴ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۴۹ | ۱۰۰ |
۶۶ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۴۸۸ | ۱۰۵ |
۶۷ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۹۰ | ۱۰۶ |
۶۸ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۹ | ۸۸ |
۶۹ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۰ | ۶۴ |
۷۰ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۵ | ۲۴ |
۷۱ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۴۳ | ۵۱ |
۷۲ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۳۲ | ۴۷ |
۷۳ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۶ | ۴۲ |
۷۴ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۱۱ | ۴۸ |
۷۵ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۶۶ | ۹۳ |
۷۶ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۵۶ | ۸۵ |
۷۷ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۲ | ۵۶ |
۷۸ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۱۵۴ | ۷۶ |
۷۹ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۰ | ۸۱ |
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمیکند.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.