| کد خبر: 261306 |

تزریق ۸۵۴ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل اولیه راه آهن سنندج - همدان - تهران

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از کنترل پروژه میدانی راه آهن سنندج - همدان- تهران از لحاظ چک لیست های اضطراری خبر داد و گفت: با تزریق ۸۵۴ میلیارد تومان، بهره برداری اولیه این خط انجام می شود.

تین نیوز

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان از کنترل پروژه میدانی راه آهن سنندج - همدان- تهران از لحاظ چک لیست های اضطراری خبر داد و گفت: با تزریق ۸۵۴ میلیارد تومان، بهره برداری اولیه این خط انجام می شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از خبرآنلاین، کیومرث حبیبی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان در روند بازدید میدانی از پروژه راه آهن سنندج - همدان- تهران اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته و لزوم اتمام پروژه در موعد مقرر، کنترل پروژه از لحاظ چک لیست های اضطراری صورت گرفت.

وی اذعان کرد: توصیه های فنی در ارتباط با نما و منظر سازی ایستگاه اصلی، تمامی فضاهای پشتیبانی، تاسیسات لازم همچون ایستگاه پلیس، تعمیرگاه توربوزین ، کارگاه تعمیر واگن و ترن ،اجرای خط ۱ و ۲ برای پهلو گیری و ورود و خروج مسافر و ریل گذاری و سوزن های خط، فضاهای مدیریتی و اداری، فونداسیون ایستگاه تقلیل فشار گاز ، موتورخانه و سیستم های تهویه، سرویس های بهداشتی و کانتر بلیط فروشی انجام شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان افزود: همچنین در خصوص جابجایی شیشه های متضاد نمای ایستگاه، تابلوی ایستگاه، بوفه، ایستگاه برق اضطراری، محوطه سازی، ایستگاه بارگیری و باراندازی کالا، رفع معارض محلی فیبر نوری با هماهنگی فرمانداری و پلیس شهرستان دهگلان، هماهنگی انتقال دستگاه حفار چاه از همدان به ایستگاه اصلی، توصیه های فنی بیان و مورد تاکید قرار گرفت.

حبیبی با بیان اینکه بیش از ۴۵۰ نفر نیرو خبره در ده ها جبهه کاری چند ماه قبل و با فعال سازی مجدد این پروژه نیمه تمام در چند شیفت کاری فعالیت می کنند، ادامه داد: با تزریق ۸۵۴ میلیارد تومان اعتبار نقدی سعی برآماده سازی و بهره برداری اولیه این خط دارند. لازم به ذکر است که راه آهن سنندج همدان از طریق تهران، کردستان را به شبکه ریلی متقاطع کشور و امکان حمل مسافر و بار را در کل طول سال فراهم می سازد. این مسیر ۳ ایستگاه مسافری سنندج ، قروه ، دهگلان و ۶ ایستگاه پشتیبان خط و باری در کل مسیر دارد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.