بازدید سایت : ۴۵۷۲۲

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۲۵۳ پروژه در حوزه راهداری استان چهارمحال و بختیاری

۲۵۳ پروژه حوزه راهداری و حمل‌ ونقل جاده‌ ای در استان چهارمحال و بختیاری با مجموع ۲۳ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار در سفر رئیس‌ جمهور کشورمان به این استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌ شود.

تین نیوز

۲۵۳ پروژه حوزه راهداری وحمل ونقل جاده ای در استان چهارمحال و بختیاری با مجموع ۲۳ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار در سفر رئیس جمهور کشورمان به این استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.

به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، از این تعداد، ۱۳۹ پروژه با اعتبار ۱۳۰ هزار و ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد که ۴۶ پروژه از آن در حوزه آسفالت محورهای شریانی، اصلی و روستایی، ۲۴ پروژه در حوزه ابنیه فنی و رفع نقاط پرحادثه و ۱۰ پروژه در حوزه ایمنی (خط کشی، نصب حفاظ و علائم) قابل افتتاح هستند.

بر مبنای این گزارش همچنین ۲۱ پروژه در زمینه خرید و تعمیرات ماشین آلات، ۱۳ پروژه در حوزه مدیریت راه ها (نصب دوربین و تجهیزات هوشمند جاده ای) و ۲۵ پروژه فنی و ساخت، تعمیر و یا تجهیز ساختمان اداری، راهدارخانه، پاسگاه پلیس راه، پایانه بار و مسجد بین راهی افتتاح می شود.

این گزارش حاکی است همزمان با سفر دکتر رئیسی به استان چهارمحال و بختیاری همچنین عملیات اجرایی ۱۱۴ پروژه دیگر با پیش بینی اعتبار ۱۰ هزار و ۳۳۰ میلیارد ریال در این استان آغاز خواهد شد.
بر مبنای این گزارش از تعداد پروژه های مذکور، ۴۶ پروژه آسفالت محورهای شریانی، اصلی و روستایی، شش پروژه ابنیه فنی و رفع نقاط پرحادثه و پنج پروژه در حوزه ایمنی (خط کشی، نصب حفاظ و علائم) خواهد بود.

همچنین عملیات اجرایی شش پروژه شامل خرید و تعمیرات ماشین آلات، ۲۲ پروژه در حوزه مدیریت راه ها (نصب دوربین و تجهیزات هوشمند جاده ای)، ۲۶ پروژه فنی و ساخت، تعمیر و تجهیز ساختمان اداری، راهدارخانه، پاسگاه پلیس راه، پایانه بار و مسجد بین راهی و سه پروژه نگهداری راه ها در زمینه عملیات راهداری زمستانی آغاز خواهد شد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.