بازدید سایت : ۳۵۸۰۵

آگهی مناقصه عمومی احداث پل کمربندی بستان

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتشار آگهی مناقصه عمومی احداث پل کمربندی بستان و راه های طرفین خبر داد.

تین نیوز

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتشار آگهی مناقصه عمومی احداث پل کمربندی بستان و راه های طرفین خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کامیار کلانتر هرمزی، رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان با اشاره به انتشار این آگهی مناقصه عمومی گفت: آگهی مناقصه عمومی احداث پل بستان و راه های طرفین (از محل احداث باند دوم اهواز، حمیدیه، سوسنگرد، چذابه) در نشریات سراسری و استانی منتشر شد.

کلانتر هرمزی افزود: متقاضیان می توانند برای مشاهده اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران به آدرس www.setadiran.ir مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: تمامی مراحل فراخوان از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیک دولت بوده و ارسال فیزیکی پاکات مناقصه نیز به آدرس مناقصه گزار الزامی است.

کلانتر هرمزی همچنین به مهلت، زمان و محل دریافت اسناد این مناقصه اشاره کرد و گفت: اسناد این مناقصه از تاریخ  ۸ آذرماه سال جاری تا ۱۳ آذرماه (تا ساعت ۱۹) از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) www.setadiran.ir  ارائه شده است.

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال پیشنهادات تا ساعت۱۳ صبح روز سه شنبه ۲۸ آذر ماه سال جاری است.

کلانتر هرمزی با اشاره به زمان و محل بررسی پیشنهادها، گفت: پیشنهادات ساعت ۸ روز چهارشنبه ۲۹ آذر ماه سالجاری به آدرس امانیه، خیابان شهید مدرس، سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، بررسی می شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.