بازدید سایت : ۲۹۸۸۱

مسدودی بخشی از تونل غدیر قم با نظر راهور و برای کنترل ترافیک است

مسیر شمال به جنوب این محور در ادامه تونل غدیر به سمت خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) با دستورالعمل پلیس راهور بازگشایی نشده و صرفا تراز همسطح از تقاطع شهید اوسطی در بلوار معلم تا خیابان شهیدان فاطمی در اختیار مردم قرار گرفته است.

مسدودی بخشی از تونل غدیر قم با نظر راهور و برای کنترل ترافیک است
تین نیوز

 معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اشاره به بهره برداری مرحله نخست فاز پنجم محور عمار یاسر گفت: مسیر شمال به جنوب این محور در ادامه تونل غدیر به سمت خیابان شهیدان فاطمی (دورشهر) با دستورالعمل پلیس راهور بازگشایی نشده و صرفا تراز همسطح از تقاطع شهید اوسطی در بلوار معلم تا خیابان شهیدان فاطمی در اختیار مردم قرار گرفته است.

 

به گزارش تین نیوز به نقل از ایرنا، رضا خانه زاد یزدی ضمن اشاره به کارکرد ترافیکی کامل محور عمار یاسر با اجرای کامل پروژه تا میدان سپاه اظهار داشت : توزیع بار ترافیکی شمال به جنوب شهر قم در این محور قطری و کاهش بار ترافیکی در مسیرهای موازی از کارکردهایی است که با تکمیل فاز پنجم عمار یاسر محقق خواهد شد.

,وی بهره برداری از بلوار حضرت جعفر طیار(ع) در فاز پنجم محور عمار یاسر را مرحله نخست این پروژه اعلام و اضافه کرد: در تقاطع این محور با خیایان شهیدان فاطمی ایجاد تقاطع چراغ دار هوشمند به منظور ایمنی شهروندان و ایجاد انضباط ترافیکی وسائط نقلیه و عابران پیاده به اجرا رسیده است.

خانه زاد یزدی با اشاره به وجود سه تقاطع هوشمند چراغ دار در این مسیر به منظور ایجاد دسترسی های مناسب و گذرگاه های عرضی ایمن عابر پیاده، ادامه داد: با توجه به حجم ترافیکی و میزان تردد وسائط نقلیه در بخش های مختلف محور، تغییر زمان بندی چراغ های راهنمایی و رسیدن به بهترین زمان، پس از بهره برداری در دستور کار مشاوران پروژه قرار دارد.

وی تکمیل محور تا میدان سپاه را در اولویت های سال ۱۴۰۳ شهرداری قم دانست و گفت: قطعاً با افزایش استفاده شهروندان از بلوار حضرت جعفر طیار(ع)، بار ترافیکی مسیرهای موازی شامل بلوار سمیه و بلوار بسیج نیز کاهش خواهد یافت و در سال آینده نیز با بهره برداری از ادامه این محور تا میدان سپاه و احداث تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه، بار ترافیکی این محدوده توزیع مناسبی خواهد داشت.

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم با اذعان به ایجاد تراکم مقطعی در تقاطع چراغ دار هوشمند خیابان شهیدان فاطمی پس از بهره برداری از بلوار حضرت جعفر طیار(ع) و تقدیر از همراهی شهروندان به ویژه ساکنین این محدوده شهری، گفت: امیدواریم با شکیبایی و همراهی مردم بتوانیم در مدت زمان کوتاهی احداث این محور تا میدان سپاه را به پایان رسانده و حلاوت آن را تقدیم به شهروندان و زائران شهر مقدس قم نماییم.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.