افزایش ۲۴ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله سوار

مدیر پایانه مرزی بیله سوار از افزایش ۲۴ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.

افزایش ۲۴ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله سوار
تین نیوز

مدیر پایانه مرزی بیله سوار از افزایش ۲۴ درصدی تردد مسافر از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، لطف اله بابایی مدیر پایانه مرزی بیله سوار در بازدید از پایانه مرزی بیله سوار با بیان اینکه در ۸ ماهه گذشته ۶۰ هزار و ۴۰۵ نفر مسافر از مرز بیله سوار تردد کرده اند، گفت: نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۴۸ هزار و۸۰۴ نفر مسافر تردد کرده بودند افزایش ۲۴ درصدی را شاهد هستیم.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد هزار و۶۷۷ نفر مسافر ایرانی و ۵۸ هزار و۷۲۸ نفر نیز مسافران خارجی است تصریح کرد: مسافران ایرانی به صورت پیاده و مسافران خارجی با اتوبوس تردد کرده اند.

مدیر پایانه مرزی بیله سوار در ۸ ماهه گذشته تعداد مسافران ورودی ایرانی را یکهزار و۶۶۰ نفر و مسافران خروجی ایرانی را نیز ۱۷ نفر برشمرد و اظهار کرد: در مدت یاد شده بیش از ۲۸ هزار نفر مسافر خارجی وارد مرز و ۳۰ هزار و۶۴۱ نفر مسافر خارجی نیز از مرز خارج شده است.

بابایی افزایش ۳۸ درصدی تردد مسافران ورودی خارجی را از مرز بیله سوار یادآور شد و اظهار کرد: در ۸ ماهه سال گذشته ۲۰ هزار و ۳۶۵ نفر مسافر خارجی از مرز بیله سوار تردد کرده بودند که در ۸ ماهه گذشته این رقم بیش از ۲۸ هزار نفر است.

وی در ۸ ماهه گذشته از تردد حدود ۸۵ هزار دستگاه وسیله نقلیه اعم از پر و خالی از پایانه مرزی بیله سوار خبر داد و خاطر نشان شد: از این تعداد ۴۵ هزار و ۹۶۱ دستگاه وارد و ۳۸ هزار و ۴۵۱ دستگاه نیز خارج شده است.

مدیر پایانه مرزی بیله سوار به تردد ۸۲ هزار و۹۳۹ دستگاه کامیون و یک هزار و۴۷۳ دستگاه اتوبوس از مرز بیله سوار اشاره کرد و ادامه داد: تردد اتوبوس نسبت به مدت مشابه سال قبل که هزار و۲۸۵ دستگاه تردد کرده بودند در ۸ ماهه گذشته ۱۵ درصد افزایش را نشان می دهد.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.