| کد خبر: 229821 |

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف ۳ دستگاه خودرو زانتیا که در شهر اصفهان سرقت شده بود خبر داد.

تین نیوز

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف ۳ دستگاه خودرو زانتیا که در شهر اصفهان سرقت شده بود خبر داد.

سرهنگ ستاد حسین بساطی فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو زانتیا در سطح شهر اصفهان، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان اصفهان با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی متوجه انجام سرقت توسط ۳ نفر از سارقان حرفه‌ای شدند و در یک عملیات ضربتی ۲ نفر از اعضای باند سارقان را دستگیر کردند.

وی افزود: در بازجویی‌های بعمل آمده در پلیس آگاهی اصفهان سارقان اعتراف کردند پس از انجام سرقت، خودروهای مسروقه را به شهر کاشان منتقل و در مخفیگاه همدست خود نگهداری می‌کردند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی کاشان، همدست سارقان را شناسایی و طی هماهنگی با دادستان عمومی و انقلاب کاشان در یک عملیات ضربتی، متهم را داخل مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با توجه به اینکه ۳ دستگاه خودرو زانتیا مسروقه از مخفیگاه متهم کشف شد از مردم خواست که توصیه‌های پلیس را در خصوص انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از سرقت خودرو جدی گرفته و در صورت مشاهده موارد مشکوک در این خصوص بلافاصله موضوع را از طریق تماس با مرکز پیام ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها
آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین
helptinn

تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

از ما حمایت کنید