| کد خبر: 210557 |

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از تشکیل کارگروهی برای شناسایی اموال منقول و غیرمنقول سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

تین نیوز

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از تشکیل کارگروهی برای شناسایی اموال منقول و غیرمنقول سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

‌به گزارش تین نیوز به نقل از  پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دومین نشست معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته به وزارت راه و شهرسازی، به مدیریت سیدعیسی حسینی معاون مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، به شکل ویدئو کنفرانس و با حضور 14 نفر از معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی، برگزار شد.

در این جلسه، سه موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت که شاملِ ارایه گزارش پیرامون اقدامات بعمل آمده بر اساس صورتجلسه مورخ 15 اسفند 98، بررسی آخرین اقدامات کمیته های تکلیفی (مدیریت عملکرد، فرآیند ارزیابی عملکرد سال جاری، تحول اداری، سلامت اداری، دولت الکترونیک و غیره)، و طرح و بررسی مشکلات معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی بود.

سیدعیسی حسینی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی، ضمن دریافت گزارش معاونان توسعه و مدیریت منابع انسانی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی، از برگزاری جلسه شورای راهبری وزارتخانه در هفته آتی با حضور وزیر راه و شهرسازی خبر داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: با تاکید وزیر راه و شهرسازی، امسال بخشی از منابع بودجه ای از طریق فروش امواج منقول مازاد تامین می شود. به همین دلیل ضرورت دارد تا در این خصوص، سازمان های مسئول و زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در این اقدام، همکاری شایسته و مناسب را داشته باشند.

وی در عین حال از تشکیل کارگروهی به منظور شناسایی اموال منقول و غیرمنقول سازمان‌ها و شرکت های تابعه وزارت راه و شهرسازی در آینده نزدیک خبر داد.

حسینی بر تشکیل جلسات منظم ستاد راهبری در وزارتخانه راه و شهرسازی تاکید کرد و گفت: بحث فروش اموال منقول موضوع جدی است و حتما باید در سامانه سادا ثبت انجام شود.

وی بر ایجاد وحدت‌رویه در خصوص سیاستگذاری‌ها و تصمیماتی که در شورای راهبری گرفته، می‌شود، تاکید و اعلام کرد: کارگروهی برای ایجاد وحدت رویه در ستاد وزارتخانه راه و شهرسازی، تشکیل می‌شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین