| کد خبر: 268774 |

مدیریت شهری پایتخت تلاش خود را به کار گرفته تا کمبودهای زیرساختی را جبران کند

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جهت گیری شهرداری تهران در توسعه حمل و نقل عمومی درست است، گفت: مدیریت شهری تلاش خود را به کار گرفته تا کمبودهای زیرساختی را جبران کند.

تین نیوز

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جهت گیری شهرداری تهران در توسعه حمل و نقل عمومی درست است، گفت: مدیریت شهری تلاش خود را به کار گرفته تا کمبودهای زیرساختی را جبران کند.

 

به گزارش تین نیوز به نقل از شهر، اقبال شاکری  با بیان اینکه به نظر می رسد تلاش شهرداری تهران و درمجموع مدیریت شهری پایتخت این بوده که روز به روز آسایش و رفاه شهروندان تهرانی افزایش یابد، اظهار کرد: شهرداری در مدت اخیر تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند زیرساخت هایی که با کمبود روبه روست، فراهم کند.

وی ادامه داد: رویکرد متمرکز در بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی به ویژه در ماه های اخیر برجسته شده و جهت گیری درستی است.

شاکری تاکید کرد: تهیه واگن برای مترو، خرید اتوبوس، ون و تاکسی و برقی بودن این خودروها گامی است که مردم را در گذران زندگی شهری کمک خواهد کرد.

وی همچنین تصریح کرد: امیدواریم هرچه زودتر تامین ناوگان رقم بخورد؛ چراکه جریان زندگی و و کارکرد شهر وضعیت بهتری پیدا می کند و مردم با آرامش خاطر و روحیه بهتر زندگی خواهند کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رویکرد حمل و نقلی مدیریت شهری رویکرد خوبی است، یادآور شد: یکی از موضوعات خوب دیگر مسجدمحوری است؛ شهرداری تهران توسعه محلات مسجد محور را در برنامه خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه تشکل ها و سایر فعالیت ها از سوی مجلس حمایت می شوند، افزود: شهرداران مناطق موظف به مشخص کردن محلات مسجد محور شده اند؛ حرکات انقلابی، جهادی، معیشتی و فرهنگی از طریق حمایت از مساجد صورت می گیرد و در همین راستا شهرداری پایگاه مردمی خود را بهبود می دهد که این بسیار مهم است و امیدواریم به روال مستمر تبدیل شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.