بازدید سایت : ۳۲۹۸۸

اورهال ۱۲ رام قطار تا آغاز سال تحصیلی جدید

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به منظور افزایش آمادگی ناوگان مترو تهران برای ارائه خدمات حداکثری در مهرماه، اورهال قطارها و تأسیسات ایستگاه ها مانند پله های برقی در حال انجام است.

اورهال ۱۲ رام قطار تا آغاز سال تحصیلی جدید
تین نیوز

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: به منظور افزایش آمادگی ناوگان مترو تهران برای ارائه خدمات حداکثری در مهرماه، اورهال قطارها و تأسیسات ایستگاه ها مانند پله های برقی در حال انجام است.
 به گزارش تین نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مسعود درستی با اشاره به تصمیم گیری های انجام شده در ستاد استقبال از مهر که ۲ ماه پیش در معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده تا زمان بازگشایی مدارس و دانشگاه های کشور که منجر به افزایش قابل ملاحظه مسافران مترو می شود، اورهال ۱۲ رام قطار انجام خواهد شد. در واقع بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تا خردادماه اورهال ۶ رام قطار انجام شد و پس از آن تعمیرات اساسی ۶ رام قطار دیگر آغاز گردید که این قطارها نیز تا پایان شهریور به ناوگان مترو تهران اضافه می شوند.
وی با تأکید بر اینکه سعی کردیم با تغییراتی که ایجاد می کنیم میزان خرابی ها را کاهش دهیم تصریح کرد: طبق تمهیدات شهردار تهران، دانش آموزان و دانشجویان می توانند برای مهرماه به صورت رایگان از مترو استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با اشاره به کاهش سرفاصله حرکت قطارها در ساعات پیک گفت: سعی می کنیم به شکلی برنامه ریزی کنیم که در صورت استقبال مسافری با اعزام های فوق العاده به صورت موقت سرفاصله را کاهش دهیم؛ اما زیر ساخت ها اجازه نمی دهد که به صورت دائم سرفاصله قطارها در خطوط کاهش پیدا کند.
وی با بیان اینکه به جز اورهال قطارها اقدامات متعددی در راستای انجام تعمیرات زیرساخت های مترو در طرح استقبال از مهر انجام شده است خاطرنشان کرد: پله های برقی جز زیر ساخت های کلیدی برای تردد مردم در شهر زیر زمینی هستند و به منظور افزایش رفاه حال مسافران، از اواخر مردادماه اورهال اساسی پله برقی ها طبق برنامه ریزی در حال انجام است و سعی ما این است که در اول مهرماه پله برقی خاموش نداشته باشیم.
مسعود درستی در پایان گفت: امیدوارم دانش آموزان و دانشجویان در مهرماه بدون دغدغه برای جابه جایی های درون شهری خود از حمل ونقل عمومی به خصوص مترو استفاده کنند.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.
  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.