| کد خبر: 218385 |

معاون وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد:

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی، از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی ورزشگاه خرم‌آباد، ۷۴ درصدی بروجرد و ۸۸ درصدی بناب خبر داد.

تین نیوز

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی، از پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی ورزشگاه خرم‌آباد، ۷۴ درصدی بروجرد و ۸۸ درصدی بناب خبر داد.

به گزارش تین نیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمدجعفر علیزاده درباره برنامه تحویل پروژه‌های ورزشی را که ساخت برخی از آنها بر عهده سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی است، گفت: تخصیص کامل اعتبارات موردنیاز ایجاد فضای ورزشی انجام شود، سه پروژه ایجاد فضای ورزشی با ظرفیت بیش از ۲۵ هزار نفر تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی گفت: ایجاد سه فضای ورزشی در سال جاری، جزو تعهدات سازمان مجری برای احداث است که عمل به تعهدات در این باره مستلزم تخصیص کامل اعتبارات است.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات عمومی و دولتی توضیح داد: ایجاد سه فضای ورزشی با ظرفیت ۲۵۰۰۰ نفر در زیربنایی با مساحت ۵۵ هزار و ۴۲۵ مترمربع پیش بینی شده که اعتبار هزینه شده تاکنون برای این سه فضای ورزشی، ۱,۲۵۸,۰۹۹ میلیون ریال بوده است و برآورد اعتبار موردنیاز برای تکمیل و تحویل پروژه‌ها چنانچه امسال تأمین مالی انجام شود، ۱.۸۰۰۰۰ میلیون ریال است.

علیزاده گفت: مطالعه و احداث ورزشگاه خرم‌آباد با ظرفیت ۱۵۰۰۰ نفر در زیربنای ۱۹۸۰۰ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد که اعتبار هزینه شده برای آن ۴۹۰,۱۰۲ میلیون ریال و برآورد اعتبار موردنیاز برای تکمیل و تحویل به موقع آن ۳۹۰,۰۰۰ میلیون ریال است، مطالعه و احداث ورزشگاه بروجرد با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر جمعیت در زیربنای ۱۸۳۰۰ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۷۴ درصد که اعتبار هزینه شده برای آن ۳۳۸,۱۹۵ میلیون ریال و برآورد اعتبار موردنیاز برای تکمیل و تحویل به موقع آن ۲۲۰,۰۰۰ میلیون ریال است، همچنین مطالعه و احداث ورزشگاه بناب با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر جمعیت در زیربنایی به مساحت ۱۷۳۲۵ مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۸۸ درصد که اعتبار هزینه شده برای ۴۲۹,۸۰۲ میلیون ریال است و برآورد اعتبار موردنیاز برای تکمیل و تحویل به موقع آن ۴۷۰,۰۰۰ میلیارد ریال است، برنامه‌های سازمان مجری در خصوص ایجاد فضاهای ورزشی برای سال جاری است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: تکمیل و تحویل سه ورزشگاه با برآورد هزینه‌های پیش‌بینی شده چنانچه امسال به شکل ۱۰۰ درصدی تأمین اعتبار شود، امکانپذیر است؛ زیرا تحویل با بهره برداری معمولاً دارای فاصله زمانی است که در این فاصله زمانی، پیمانکاران و مشاوران سازمان مجری، مطالباتی خواهند داشت که باید تا بهره برداری کامل پروژه، پرداخت شود.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین