| کد خبر: 183866 |

عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه جاده های ارتباطی مازندران ممنوع است.

تین نیوز

رئیس پلیس راه مازندران گفت : محدودیت تردد در جاده های استان از 25 اسفند تا 17 فروردین اعمال می‌شود.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ قدمی افزود: با توجه به افزایش تردد و حجم سفر در تعطیلات نوروز و به منظور ارتقای ضریب ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه ، محدودیت تردد از شنبه 25 اسفند تا پایان شنبه 17 فروردین 98 در جاده های استان اجرا می شود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه محدودیت تردد در همه مسیرهای برون شهری برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود ، افزود: عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکر‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی و دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی است و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه ، فقط در مسیرهایی که مقررات یک طرفه شدن عبور و مرور در آن‌ها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند اعمال می شود.

وی گفت: بر این اساس عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه جاده های ارتباطی مازندران ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در جاده کندوان ممنوع است افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز‌های 28 و 29 اسفند و 8 و 11 فروردین 98 تا ساعت 2 بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و این جاده از ساعت 15 همین تاریخ‌ها تا ساعت 2 بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد یک طرفه است.

همچنین رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز‌های 4 ، 9 ، 15، 16 و 17 فروردین 98 تا ساعت 2 بامداد روز بعد، از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و این جاده از ساعت 15 همین تاریخ‌ها تا ساعت 2 بامداد روز بعد، از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه می شود.

سرهنگ قدمی گفت: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز‌های یکشنبه، جمعه، پنجشنبه و جمعه 4 ، 9 ، 15 و 16 فروردین تا ساعت 2 بامداد روز بعد ، از رودهن به سمت آب اسک ممنوع و این جاده از ساعت 14 همین تاریخ‌ها تا ساعت 2 بامداد روز بعد ، از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد بود.

وی افزود: آمد و شد انواع وسایل نقلیه از ساعت 12 روز 28 اسفند تا ساعت 2 بامداد روز بعد، از آمل به رودهن ممنوع و این جاده از ساعت 14 همین تاریخ تا ساعت 2 بامداد روز بعد، از رودهن به آمل یک طرفه خواهد بود.

همچنین آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر پنچشنبه 8 فروردین تا ساعت 2 بامداد شنبه 10فروردین و از ساعت 12 ظهر یکشنبه 11 فروردین تا ساعت 22 شنبه 17 فروردین از رودهن به آمل و برعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران گفت : آمد و شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت 12 ظهر سه شنبه 28 اسفند تا ساعت 24 شنبه 3 فروردین 98 و از ساعت 6 بامداد یکشنبه 4 فروردین تا ساعت 24 دوشنبه 5 فروردین از رودهن به آمل و برعکس ممنوع می شود.

سرهنگ قدمی با بیان اینکه آمد و شد انواع تریلر‌ ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روز‌های 28 و 29 اسفند و 8 فروردین از مسیر جنوب به شمال تهران – سوادکوه – قائمشهر ممنوع است، افزود: رفت و آمد انواع تریلر‌ ساعت 8 صبح تا ساعت 24 روزهای 4 ، 15 و 16 فروردین از مسیر شمال به جنوب جاده قائمشهر ، سوادکوه و تهران ممنوع است.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین