| کد خبر: 267706 |

انتشار آگهی مناقصه عمومی احداث یک دستگاه پل در محور رامشیر به بندر ماهشهر

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتشار آگهی مناقصه عمومی احداث یک دستگاه پل در محور رامشیر به بندر ماهشهر خبر داد.

تین نیوز

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از انتشار آگهی مناقصه عمومی احداث یک دستگاه پل در محور رامشیر به بندر ماهشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (خوزستان )،کامیار کلانتر هرمزی، رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی استان خوزستان گفت: آگهی مناقصه عمومی احداث یک دستگاه پل در محور رامشیر به بندر ماهشهر در نشریات استانی و سراسری منتشر شد.

کلانتر هرمزی افزود: متقاضیان می‌توانند برای مشاهده اطلاعات کامل این آگهی به سامانه ستاد ایران به آدرس www.setadiran.ir مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: تمامی مراحل فراخوان از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران و بازگشایی پاکت‌ها از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیک دولت بوده و ارسال فیزیکی پاکات مناقصه نیز به آدرس مناقصه گزار الزامی است.

کلانتر هرمزی همچنین به مهلت، زمان و محل دریافت اسناد این مناقصه اشاره کرد و گفت: اسناد این مناقصه از تاریخ  8 بهمن ماه سال جاری تا 12 بهمن ماه (تا ساعت ۱۹) از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) www.setadiran.ir ارائه می شود.

رئیس اداره پیمان و رسیدگی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال پیشنهادات تا ساعت۱۳ صبح روز شنبه 28 بهمن ماه سال جاری است.

کلانتر هرمزی با اشاره به زمان و محل بررسی پیشنهادها، گفت: پیشنهادات ساعت ۷ روز یکشنبه 29 بهمن ماه سالجاری به آدرس امانیه، خیابان شهید مدرس، سالن جلسات اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، بررسی می شود.

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

نظرسنجی
آیا جلسات اخیر مدیرعامل راه آهن با مدیران شرکت‌های مالک لوکوموتیو و واگن و تأکید ایشان بر حمایت از بخش خصوصی، تا کنون در بهبود وضعیت این شرکت ها مؤثر بوده است؟