| کد خبر: 204924 |

روند افزایش قیمت در بازار خودرو بعد از چند هفته همچنان ادامه دارد. این مورد باعث شده تا پراید با فتح کانال 60میلیونی به استقبال مشتریانش بیاید.

تین نیوز

روند افزایش قیمت در بازار خودرو بعد از چند هفته همچنان ادامه دارد. این مورد باعث شده تا پراید با فتح کانال 60میلیونی به استقبال مشتریانش بیاید. در بین محصولات ایران خودرو، پژو 206 تیپ 2 به جمع 9رقمی‌ها پیوسته و امروز به 100میلیون تومان رسیده است. محصولات کرمان موتور هم تا هفت میلیون تومان افزایش قیمت را نسبت به دیروز در کارنامه خود ثبت کرده‌اند.

محصولات ایران خودرو روز به روز گران‌تر می‌شوند. امروز هم شاهد افزایش قیمت این محصولات نسبت به روز گذشته هستیم. طوری که قیمت روز سمند LX در بازار امروز دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۹۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. سمند EF۷ هم با افزایش قیمت سه میلیونی کانال ۱۱۰ میلیونی را فتح کرده و به قیمت ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۴۰۵ GLX تنها کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده و با عقب‌گرد یک میلیونی، به ۹۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشته است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کند و با افزایش قیمت یک میلیونی به استقبال مشتریانش آمده و امروز در بازار ۱۱۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. در این بین پژو ۴۰۵ SLX بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار ۱۰۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  

دیگر نمی‌توان به بودجه زیر ۱۰۰ میلیون تومان پژو ۲۰۶ صفرکیلومتر از بازار خرید. چراکه ارزان‌ترین مدل یعنی پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز با افزایش قیمت دو میلیون تومانی به جمع ۹ رقمی‌ها پیوسته و روی مرز ۱۰۰ میلیون تومان ایستاده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم تغییری نسبت به روز قبل پیدا نکرده و همچنان در بازار با نرخ ۱۲۳ میلیون تومان معامله می‌شوند. باید توجه داشته باشید که این رقم حدود ۴۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.

پژو پارس بعد از جهش پنج میلیونی روز قبل، امروز ۸۰۰ هزار تومان دیگر افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. رانا تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و روی نرخ ۱۰۱ میلیون تومان جا خوش کرده است. از طرف دیگر دانگ‌فنگ H۳۰ افزایش قیمت سه میلیون تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده و امروز با نرخ ۱۷۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

دنا پلاس توربو در نزدیکی مرز ۲۰۰ میلیون متوقف شده و بدون تغییر نسبت به روز قبل با قیمت ۱۹۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس حدود یک میلیون تومان گران شده و به ۱۶۶ میلیون تومان رسیده و دنا معمولی با افزایش قیمت یک و نیم میلیونی، تا ۱۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. نرخ مصوب کارخانه برای این محصول ایران خودرو ۸۳ میلیون تومان اعلام می‌شود که ۲۷ میلیون با قیمت روز بازار اختلاف دارد.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۲۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۹۴,۸۰۰,۰۰۰
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۹۱,۵۰۰,۰۰۰
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۱۵,۸۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۳۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۴۴,۵۰۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۴۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۴۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

 خودرو‌های سایپا امروز سرعت افزایش قیمت خود را تا حدودی کاهش داده‌اند و صرفا شاهد گران شدن پراید و کوییک دنده‌ای هستیم. طوری که قیمت روز کوییک دنده‌ای امروز حدود یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش پیدا کرده و به 84میلیون تومان رسیده است. تیبا صندوق‌دار بدون تغییر نسبت به روز گذشته به استقبال مشتریانش آمده و در بازار 70میلیون و 400هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. تیبا 2 بر خلاف روند روزهای قبل امروز کمی ارزان شده و با عقب‌نشینی 600هزار تومانی به 74میلیون و 400هزار تومان بازگشته است. ساینا امروز تغییری نسبت به روز قبل ندارد و روی نرخ 75میلیون تومان متوقف شده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب ساینا حدود 56میلیون تومان اعلام می‌شود که 19میلیون پایین‌تر از قیمت روز بازار است.

پراید صندوق‌دار کانال 60میلیونی را فتح کرد. امروز در ادامه افزایش قیمت یکی دو هفته اخیر، سایپا 131 در بازار حدود 700هزار تومان گران شده و به مرز 60میلیون تومان رسیده است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ یک میلیون و 500هزار تومان به قیمت روز گذشته خود اضافه کرده و روی نرخ 64 میلیون و 300 هزار تومان ایستاده است.  با این حساب می‌توان گفت پراید هاچ‌بک بیشترین افزایش قیمت را در بین محصولات سایپا به نام خود ثبت کرده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود 40میلیون تومان است و نشان می‌دهد قیمت روز بازار و نرخ مصوب کارخانه حدود 24میلیون تومان اختلاف دارد. مشتریان پراید وانت در بازار امروز برای خرید این خودرو سایپا باید ۶۵ میلیون تومان هزینه کنند که تغییری نسبت به روز قبل ندارد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۶۴,۳۰۰,۰۰۰
۶۲,۷۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۹,۳۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۷۰,۴۰۰,۰۰۰
۷۰,۴۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۴,۴۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۲,۸۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

 محصولات کرمان موتور دوباره با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و این بار  در عرض یک روز تا هفت میلیون تومان گرانی را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. امروز جک J4 برای دومین روز پیاپی حدود سه میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۶۹ میلیون تومان رسیده است.  باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J4 رقمی حدود ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود و تقریبا ۱۳ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار است. جک S5 افزایش قیمت چشمگیر هفت میلیونی را در کارنامه خود ثبت کرده و از ۳۲۳ میلیون تومان دیروز به ۳۳۰ میلیون تومان رسیده است. با این اتفاق اختلاف نرخ مصوب کارخانه و نرخ روز بازار برای جک S5 به ۲۳ میلیون تومان رسیده است. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S3 هم امروز دو و نیم میلیون تومان گران شده و در بازار با نرخ ۲۴۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود که ۲۸ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ 

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۴۵,۵۰۰,۰۰۰
۲۴۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰
 

محصولات مدیران خودرو امروز تغییری نسبت به روز قبل پیدا نکرده‌اند. قیمت این محصولات در بازار بعد افزایش قیمتی که در هفته اخیر اتفاق افتاده، از نرخ مصوب کارخانه پیشی گرفته است. طوری که فعالان بازار MVM X22 اتوماتیک را با قیمت ۲۰۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌کنند که حدود دو و نیم میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. مدیران خودرو قیمت MVM X22 اتوماتیک را در طرح‌های فروش ۲۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. MVM X22 دنده‌ای شرایط مشابهی دارد. این محصول در بازار این روز‌ها با قیمت ۱۸۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا ۹ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X22 دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد.  

MVM X33 بعد از افزایش قیمت ماه‌های اخیر به ۲۶۰ میلیون تومان رسیده است. این موضوع باعث شده قیمت بازار برای این محصول به ۱۲ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه برسد. چراکه مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X33 را ۲۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. اختلاف قیمت بازار و نرخ کارخانه برای MVM 315 هاچ‌بک به ۱۰ میلیون تومان می‌رسد. طوری که این محصول در کارخانه ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما نمایشگاه‌دار‌ها آن را ۱۵۰ میلیون تومان می‌فروشند.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۱۴ بهمن ۹۸ 

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰
آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید

اخبار مرتبط

خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین