| کد خبر: 188162 |

رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن کارگران فلزکار و مکانیک عنوان کرد: بعد از ۱۰ سال هیچ کدام از اعضای تعاونی ما از طریق پروژه مسکن مهر پرند خانه‌دار نشده و بعضا مجبور شده‌اند امتیاز خود را با قیمت ناچیز واگذار کنند.

تین‌نیوز | 

رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن کارگران فلزکار و مکانیک عنوان کرد: بعد از ۱۰ سال هیچ کدام از اعضای تعاونی ما از طریق پروژه مسکن مهر پرند خانه‌دار نشده و بعضا مجبور شده‌اند امتیاز خود را با قیمت ناچیز واگذار کنند.

به گزارش تین‌نیوز به نقل از ایلنا، مازیار گیلانی‌نژاد (رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن کارگران فلزکار و مکانیک) گفت: با کلید خوردن طرح مسکن مهر در سال ۸۶ اعضای تعاونی ما نیز جزء کسانی بودند که برای دریافت خانه ثبت‌نام کردند و قرار شد در شهر پرند حدود ۵۰ واحد مسکونی به آنها تحویل داده شود.

او ادامه داد: پروژه‌های مسکن مهر پرند مدت‌هاست که متوقف شده و با گذشت بیش از ۱۰ سال از آغاز طرح، هنوز هیچ واحد مسکونی به اعضای تعاونی ما تحویل داده نشده است.

گیلانی‌نژاد عدم تخصیص بودجه و نبود مدیریت مناسب را دلیل این تاخیر دانست و گفت: در ابتدا قرار بود با مبلغ ۹ میلیون تومان واحد‌های مسکونی مسکن مهر پرند را به اعضای تعاونی ما واگذار کنند. این ۹ میلیون تومان اکنون به چیزی حدود ۴۰ میلیون تومان رسیده است، یعنی آورده هر فرد باید ۴۰ میلیون تومان باشد تا در فهرست دریافت قرار گیرد و مابقی پول به صورت قسطی پرداخت شود.

او ادامه داد: به‌رغم این افزایش قیمت همچنان پروژه مسکوت مانده است. البته کل پروژه مسکن مهر پرند متوقف شده و کار پیشرفتی ندارد. به این ترتیب در تمامی این سال‌ها هیچ کدام از اعضای تعاونی ما خانه‌دار نشده و بعضا مجبور شده‌اند امتیاز خود را با قیمت ناچیز واگذار کنند.

رئیس هیات مدیره تعاونی مسکن کارگران فلزکار و مکانیک تصریح کرد: این اتفاقات در شرایطی رخ داده که در قرارداد تنظیم شده، زمان تحویل مسکن دو ساله قید شده و حتی بندی به این اختصاص یافته است که در صورت بد عهدی و تاخیر در تحویل باید خسارت پرداخت شود اما نه تنها زمان تحویل و پرداخت؛ خسارت رعایت نشده است که سال به سال نیز با افزایش قیمت واحد‌‌های مسکونی وعده داده شده رو‌به‌رو بوده‌ایم.

او با بیان اینکه به جز عدم رعایت مفاد قرارداد از طرف پیمانکار، یکی دیگر از دلایل مهم تاخیر در تحویل واحد‌های مسکن مهر تعاونی مسکن کارگران فلزکار و مکانیک، انتخاب غیر کارشناسی اراضی است، عنوان کرد: بعضی از اراضی انتخاب شده در گودال قرار دارند و در ساخت آنها مشکلاتی در آب‌رسانی و فاضلاب و ... به وجود می‌آید.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین