| کد خبر: 234375 |

خودروسازان انگلستان در ماه گذشته پایین‌ترین میزان تولید مربوط به ماه جولای از ۱۹۵۶ تا کنون را ثبت کردند. کمبود شدید تراشه کامپیوتری و نیروی کار به علت پاندمی میزان تولید را پایین آورده است. به گزارش خبرنگار مهر به نقل از رویترز، خودروسازان انگلستان در ماه گذشته پایین‌ترین میزان تولید مربوط به ماه جولای از ۱۹۵۶ تا کنون را ثبت کردند. کمبود شدید تراشه کامپیوتری مورد نیاز برای تولید خودرو و کمبود نیروی کار به علت پاندمی کرونا، خودروسازان را با مشکلی جدی روبرو کرده است. طبق داده‌های انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان، در ماه جولای میزان تولید خودرو ۳۷.۶ درصد سقوط کرده و به ۵۳,۴۳۸ دستگاه رسیده است. ماه گذشته با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا صدها هزار نفر از کارکنان انگلیسی توسط اپلیکیشن پیام‌رسانی خدمات سلامت آگاه شدند که باید خود را قرنطینه کنند. البته تعداد مبتلایان از آن زمان رو به کاهش بوده است. مدیر ارشد انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان، مایک هاوز، گفت: با اینکه با کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در ماه جاری تأثیرات منفی پاندمی بر خودروسازان کاهش خواهد یافت اما همچنان وضعیت کمبود تراشه کامپیوتری هیچ نشانه‌ای از بهتر شدن نشان نداده است.

تین نیوز

خودروسازان انگلستان در ماه گذشته پایین‌ترین میزان تولید مربوط به ماه جولای از ۱۹۵۶ تا کنون را ثبت کردند. کمبود شدید تراشه کامپیوتری و نیروی کار به علت پاندمی میزان تولید را پایین آورده است.

به گزارش تین نیوز به نقل از رویترز، خودروسازان انگلستان در ماه گذشته پایین‌ترین میزان تولید مربوط به ماه جولای از ۱۹۵۶ تا کنون را ثبت کردند. کمبود شدید تراشه کامپیوتری مورد نیاز برای تولید خودرو و کمبود نیروی کار به علت پاندمی کرونا، خودروسازان را با مشکلی جدی روبرو کرده است.

طبق داده‌های انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان، در ماه جولای میزان تولید خودرو ۳۷.۶ درصد سقوط کرده و به ۵۳,۴۳۸ دستگاه رسیده است.

ماه گذشته با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس  کروناصدها هزار نفر از کارکنان انگلیسی توسط اپلیکیشن پیام‌رسانی خدمات سلامت آگاه شدند که باید خود را قرنطینه کنند. البته تعداد مبتلایان از آن زمان رو به کاهش بوده است.

مدیر ارشد انجمن تولیدکنندگان و تاجران خودروی انگلستان، مایک هاوز، گفت: با اینکه با کاهش تعداد مبتلایان به کرونا در ماه جاری تأثیرات منفی پاندمی بر خودروسازان کاهش خواهد یافت اما همچنان وضعیت کمبود تراشه کامپیوتری هیچ نشانه‌ای از بهتر شدن نشان نداده است.

 

آخرین اخبار حمل و نقل را در پربیننده ترین شبکه خبری این حوزه بخوانید
خواندنی ها

ارسال نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تین نیوز در وب منتشر خواهد شد.

  • تین نیوز نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی‌کند.

  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

  • انتشار مطالبی که مشتمل بر تهدید به هتک شرف و یا حیثیت و یا افشای اسرار شخصی باشد، ممنوع است.

  • جاهای خالی مشخص شده با علامت {...} به معنی حذف مطالب غیر قابل انتشار در داخل نظرات است.

آخرین عناوین پربازدیدترین پربحث ترین
معرفی کتاب معرفی نشریه حمل ونقل روزنامه تین
helptinn

تین‌نیوز در مدت 12 سال فعالیت مستمر، با رعایت اصل بی‌طرفی رسانه‌ای، اخبار، گزارش‌ها و رویدادهای حمل‌ونقل کشور را تحت پوشش و به‌طور رایگان در اختیار علاقه‌مندان و متخصصین قرار داده است.
ادامه فعالیت این رسانه علاوه بر حمایت‌های معنوی شما که همواره از آن بهره‌مند بوده‌ایم، نیازمند حمایت مادی شما است.

از ما حمایت کنید